Arburg 420C-1300-350 (186)
Rok výroby
1998
Stav
Použitý
Umístění
Koszalin Polsko
Vstřikovací stroj Arburg 420C-1300-350 (186)
more Images
Arburg 420C-1300-350 (186)
Arburg 420C-1300-350 (186)
Arburg 420C-1300-350 (186)
Arburg 420C-1300-350 (186)
Arburg 420C-1300-350 (186)
Arburg 420C-1300-350 (186)
Arburg 420C-1300-350 (186)
Údaje o stroji
Označení stroje:
Vstřikovací stroj
Výrobce:
Arburg
Model:
420C-1300-350 (186)
Rok výroby:
1998
Stav:
velmi dobrý (použité)
Cena a lokalita
Umístění:
Polczynska 67a, 75-816 Koszalin, Polska Polsko
Popis
Arburg 420C-1300-350 (186)
s dopravním pásem, bimetalový šroub
obecné informace
Číslo položky: 186
Dostupnost: Skladem
Rok výstavby: 1998
Značka: Arburg
Technické údaje
Giodpfx Afjvnmc Ae Sst
Hmotnost vstřiku: 210 g
Uzavírací síla: 1 300 kN
Průměr šroubu: 45 mm
Stříkací tlak: 1670 bar
Rozteč otvorů: 420 x 420 mm
Rozměr upínací desky: 605 x 605 mm
Instalační výška nástroje min.: 250 mm
Ovládání: Selogica
Jazyk: němčina
Výkon: 32,2 kW