DONGGUAN MAUFUNG MACHINERY CO.,LTD MF-Smart390A&MF-HBM420
EXW VB plus DPH
Rok výroby
2025
Stav
Použitý (plně funkční)
Umístění
İstanbul Turecko
Stroj na vazbu knih DONGGUAN MAUFUNG MACHINERY CO.,LTD MF-Smart390A&MF-HBM420
more Images
Údaje o stroji
Označení stroje:
Stroj na vazbu knih
Výrobce:
DONGGUAN MAUFUNG MACHINERY CO.,LTD
Model:
MF-Smart390A&MF-HBM420
Rok výroby:
2025
Stav:
jako nový (použitý)
Funkčnost:
plně funkční
Cena a lokalita
EXW VB plus DPH
Umístění:
İstanbul, Turecko Turecko
Technické údaje
Typ vstupního proudu:
trojfázový
Popis
Maufung MF-Smart390A Automatická linka na vkládání a tvarování hřbetů knih
Model: MF-Smart390A
Napájení: 380V, 50HZ
Výkon hlavního stroje: 9 kW
Tloušťka bloku: 2–60 mm
Maximální rozměr bloku: 390×297 mm
Minimální rozměr bloku: 100×100 mm
Mechanická rychlost: 600 ks/h
Rozměry stroje (D׊×V): 4950×2650×2000 mm
Hmotnost stroje: 2000 kg
Maufung Stroj na vlepení hlavové a patní pásky Model: MF-HBM420
Model: MF-HBM420
Napájení: 220V, 1 fáze, 50HZ
Výkon hlavního stroje: 1,5 kW
Giedjy R Rckspfx Agxot
Kompresor: 6 bar
Rychlost stroje: 11 ks/min
Tloušťka knižního bloku: 10–60 mm
Maximální rozměr bloku: 350×420 mm
Rozměry stroje (D׊×V): 700×850×1550 mm