Festo DN-80-25-PPV
Pevná cena plus DPH
Stav
Použitý
Umístění
Wiefelstede Německo
Spínače pro pneumatické válce Festo DN-80-25-PPV
more Images
Festo DN-80-25-PPV
Festo DN-80-25-PPV
Festo DN-80-25-PPV
Festo DN-80-25-PPV
Údaje o stroji
Označení stroje:
Spínače pro pneumatické válce
Výrobce:
Festo
Model:
DN-80-25-PPV
Stav:
použitý
Cena a lokalita
Pevná cena plus DPH
Místo prodejce:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Německo Německo
Popis
Pneumatické válce, vzduchové válce, standardní válce, upínací válce -Výrobce: Festo -Typ: DN-80-25-PPV -Píst: Ø 80 mm-Zdvih: 25 mm -Tlak: max. 12 bar -Pneumatické tlumení: oboustranně nastavitelné -Počet: 2x k dispozici -Cena: za kus -Rozměry: 95/95 / H245 mm -Hmotnost: 4 kg