Festo DNN-63-25-PPV-A Hub 25 mm
Pevná cena plus DPH
Stav
Použitý
Umístění
Wiefelstede Německo
Pneumatický válec Festo DNN-63-25-PPV-A   Hub 25 mm
more Images
Údaje o stroji
Označení stroje:
Pneumatický válec
Výrobce:
Festo
Model:
DNN-63-25-PPV-A Hub 25 mm
Stav:
dobrý (použitý)
Cena a lokalita
Pevná cena plus DPH
Umístění:
26215 Wiefelstede, Deutschland Německo
Popis
Pneumatický válec, vzduchový válec, pneumatický píst, vzduchový píst, normovaný válec, upínací válec
- Výrobce: Festo, standardní dvojčinný válec typ DNN-63-25-PPV-A
- Zdvih: 25 mm
- Píst: Ø 63 mm
Gijdpfx Aexay Rajg Sst
- Pístnice: Ø 20 mm
- Uchycení: Ø 16 mm
- Max. tlak: 12 bar