SAC použitá srovnávací frézka SAC FS 430
- 430 mm šířka hoblování
- 2,90 m délka stolu
- 120 mm hoblovací hřídel se 4 nožovými lištami
- Motor 3 kW, 380 V
- Automatická motorová brzda
- 8 mm úběr třísky
- Paralelní pravítko otočné do 45°
- Výkyvné pomocné pravítko Aigner
Gedpfxjx Nrvvo Ag Ssit
- Bezpečnostní kryt (mostová ochrana nožů)
- Tichý provoz se zubatými ocelovými lištami stolu
- Odsávací hrdlo
- Hmotnost: cca 650 kg
Umístění: přímo u zákazníka
- ihned k dispozici -
Meziprodej vyhrazen
Inzerát byl přeložen automaticky. Mohou se vyskytnout chyby v překladu.
- 430 mm šířka hoblování
- 2,90 m délka stolu
- Motor 3 kW, 380 V
- Automatická motorová brzda
- 8 mm úběr třísky