Transnorm 90°-825-600 IR600 TS1600-105 Helix
EXW Pevná cena plus DPH
Rok výroby
2006
Stav
Použitý
Umístění
Würzburg Německo
more Images
Údaje o stroji
Cena a lokalita
EXW Pevná cena plus DPH
Umístění:
Gattingerstr. 11 B&C, 97076 Würzburg, Deutschland Německo
Referenční číslo:
RA2401
Aktualizace:
naposledy dne 23.04.2025
Popis
Pásový zakřivený dopravník Transnorm vlevo 90°-825-600 IR600
RA2401
Technické údaje:
Typové označení: Pásový obloukový dopravník TS 1600-105
Šířka lešení (NB): 825 mm
Šířka pásu (GuB): 600 mm
Výška (BH): 210 mm
Vnitřní rádius (IR): 600 mm
Dopravní úhel: 90°
Gedpfx Agswdz Hgoxobl
Stoupání: 260 mm / 90° stupňů = 1040 mm / otáčka (360°)
Opěrné nohy: volitelně k dispozici
Rychlost dopravníku (v m/s): 0,4
Pohon: převodový motor SEW s brzdou
Elektrické údaje: 50Hz V380-500, kW 0,55 / S1
Pás: dvouvrstvý, zelený, KT106 (opotřebení viz obrázky)
Rok výstavby: 2006
Volitelně k dispozici:
Podpora
Boční vedení jednostranné a oboustranné
Frekvenční měnič pro plynulou regulaci otáček
Ceny netto plus DPH z centrálního skladu Dr. Sonntag GmbH & Co KG, 97076 Würzburg