Arburg 520S-1500-400
Arburg 520S-1500-400
Rok výroby
2016
Stav
Použitý
Umístění
Německo Německo
Arburg 520S-1500-400 Arburg 520S-1500-400
more Images
Arburg 520S-1500-400
Arburg 520S-1500-400
Arburg 520S-1500-400
Arburg 520S-1500-400
Údaje o stroji
Označení stroje:
Arburg 520S-1500-400
Výrobce:
Arburg
Model:
520S-1500-400
Rok výroby:
2016
Stav:
připraven k použití (použité)
Provozní hodiny:
13 361 h
Cena a lokalita
Umístění:
, Německo Německo
Zavolat
Technické údaje
Upínací síla:
1 600 kN
Průměr šroubu:
45 mm
Výrobce řídicích jednotek:
ARBURG
Referenční číslo:
DE-INJ-ARB-2016-00006
Aktualizace:
naposledy dne 04.02.2026
Popis
Tento 3s Arburg 520S-1500-400 byl vyroben v roce 2016. Má upínací sílu 1600 kN, průměr šroubu 45 mm a dvouokruhový čerpací systém řízený servopohonem pro přesné pohyby. Přímé ovládání SELOGICA s 15palcovým dotykovým displejem zvyšuje použitelnost. Zvažte možnost zakoupení tohoto hydraulického vstřikovacího stroje Arburg 520S-1500-400. Kontaktujte nás pro další podrobnosti.
• Programovatelný a řízený nárůst upínací síly; rozšířený upínací program se 2 stupni
• Hydraulický, servopohonem řízený vyhazovač na pohyblivé desce
• Průměr šroubu: 45 mm (bez trysky)
• Vhodné pro abrazivní, korozivní a vysokoteplotní termoplasty.
• Programovatelná kontaktní síla trysky a přídržný tlak
• Nepřetržitá cirkulace oleje s dodatečným chlazením a filtrací
• Systém přímého řízení SELOGICA s procesním editorem na dotykové obrazovce
• 15palcový (38,1 cm) displej; vícejazyčné rozhraní (němčina, angličtina, místní jazyk)
• Topný výkon zón 1-6: každá 3,6 kW (230 V / 16 A)
• Teplota ohřevu válce až 450 °C
• Rozhraní OPC UA (připojení k MES/hostitelskému počítači)
• Rozhraní USB a CompactFlash pro ukládání dat
Gedpfxeyg I Ege Agxsbl
• Pneumatické napájení s regulátorem tlaku
• Rozvod chladicí vody s nastavitelnými okruhy a ukazateli průtoku
• Elektrické napájení: 400 V / 50 Hz, s nulovým vodičem