Carer A160-1200X
Rok výroby
2022
Stav
Použitý
Umístění
Odder Dánsko
Elektrická 4 kola Carer A160-1200X
more Images
Carer A160-1200X
Carer A160-1200X
Carer A160-1200X
Carer A160-1200X
Údaje o stroji
Označení stroje:
Elektrická 4 kola
Výrobce:
Carer
Model:
A160-1200X
Výrobní číslo:
2672
Rok výroby:
Stav:
dobrý (použitý)
Cena a lokalita
pronájem:
je možné
Umístění:
Odder, Denmark Dánsko
Zavolat
Technické údaje
Nosnost:
16 000 kg
Zdvihová výška:
4 170 mm
Typ stožáru:
duplex
Šířka nosiče vidlic:
200 mm
Délka vidlic:
2 400 mm
Celková délka:
5 120 mm
Celková šířka:
2 500 mm