CORMAK FM230DBK
Pevná cena plus DPH
Rok výroby
2026
Stav
Nový (plně funkční)
Umístění
Siedlce Polsko
Odsávání pilin CORMAK FM230DBK
Odsávání pilin CORMAK FM230DBK
Odsávání pilin CORMAK FM230DBK
more Images
CORMAK FM230DBK
CORMAK FM230DBK
CORMAK FM230DBK
Údaje o stroji
Označení stroje:
Odsávání pilin
Výrobce:
CORMAK
Model:
FM230DBK
Rok výroby:
2026
Stav:
nový
Funkčnost:
plně funkční
Cena a lokalita
Pevná cena plus DPH
Umístění:
Brzeska 120, 08-110 Siedlce, Polska Polsko
Popis
Nastavitelné odsávání pro soustruhy s kolečkovou základnou zajišťující efektivní odsávání prachu a třísek. Sada obsahuje 56litrový sáček na čipy a konektor 230 x 125 mm. Perfektní volba pro profesionální soustružníky a fandy, udrží vaši dílnu čistou a bezpečnou.
Vlastnosti produktu:
Součástí dodávky odsavače je sáček na třísky o průměru 380 mm a délce 530 mm o objemu 56 litrů. Díky velké kapacitě vaku můžete snadno pracovat dlouhou dobu, aniž byste jej museli často vyprazdňovat. Sada navíc obsahuje odsávací nástavec o rozměrech 230 mm (délka) x 125 mm (výška), který zajišťuje spolehlivé a efektivní připojení odsávacího zařízení k soustruhu.
Tento extrakt bude také fungovat dobře:
Hoblíky
Hoblíky
Tloušťkové hoblíky
Frézky
Olepovačky hran
Posuvné pily
Technické údaje
VÝKON MOTORU 0,75kW
NAPĚTÍ 230V / 50Hz
KAPACITA ODPADU 56 litrů
SACÍ VÝKON 1000 m3/h
PRŮMĚR SACÍHO POTRUBÍ 100 mm
PRŮMĚR VENTILÁTORU 230 mm