CORMAK PS12E-3000
Pevná cena plus DPH
Rok výroby
2026
Stav
Nový
Umístění
Siedlce Polsko
Panelová pila CORMAK PS12E-3000
more Images
CORMAK PS12E-3000
CORMAK PS12E-3000
CORMAK PS12E-3000
CORMAK PS12E-3000
CORMAK PS12E-3000
Údaje o stroji
Označení stroje:
Panelová pila
Výrobce:
CORMAK
Model:
PS12E-3000
Rok výroby:
2026
Stav:
nový
Cena a lokalita
Pevná cena plus DPH
Umístění:
Brzeska 120, 08-110 Siedlce, Polska Polsko
Popis
Hlavní vlastnosti posuvné stolní pily na dřevo PS12E-3000:
Velkoformátový stůl: Jednou z hlavních předností tohoto modelu je výjimečně velký formátový stůl na kuličkových ložiskách s podpěrou, který umožňuje precizní zpracování velkoformátových dřevotřískových desek o délce až téměř 3000 mm a dalších velkých dřevěných desek. materiálů.
Naklonění kotouče: Řezný kotouč lze naklonit od 90° do 45°
Maximální délka lišty: Tato pila je vybavena působivou délkou lišty 2300 mm
Výkonný motor: Kotouče jsou poháněny silným motorem 3,8 kW s napětím 400V, který zaručuje efektivní provoz a efektivní řezání.
Kompatibilita s odsáváním: Pila je určena pro připojení k systému odsávání pilin a hoblin s průměrem sací hubice 100 mm, což pomáhá udržovat pracoviště čisté.
Použití pily a posuvné stolní pily na dřevo:
Gedpfx Agsvugc Asxoit
ROZMĚRY POSUVNÉHO STŮLU 3000 x 270 mm
ROZMĚRY HLAVNÍHO STŮLU 800 x 385 mm
ROZMĚRY BOČNÍHO STOLKU 880 x 800 mm
ŠÍŘKA ŘEZU 1220 mm
NÁKLON PILY 0-45°
VÝŠKA ŘEZU PŘI 90° 100 mm
VÝŠKA ŘEZU PŘI 45° 80 mm
MAXIMÁLNÍ ROZMĚR PILY 315 mm
MAXIMÁLNÍ ŘEZNÝ ŘEZNÝ ROZMĚR 100 mm
OTÁČKA HLAVNÍ PILY 4000 ot./min
OTÁČKY ŘEZACÍ PILY 5800 ot./min
VÝKON MOTORU S6 5,3 kW / 7,1 HP
VÝKON MOTORU S1 3,8 kW / 5,1 HP
NAPÁJENÍ 400V