Durma HD-TC60170Durma
HD-TC60170
Durma HD-TC60170
Durma
HD-TC60170
Rok výroby
2019
Stav
Použitý
Umístění
Nizozemsko
Údaje o stroji
- Označení stroje:
- Durma HD-TC60170
- Výrobce:
- Durma
- Model:
- HD-TC60170
- Rok výroby:
- 2019
- Stav:
- připraven k použití (použité)
Cena a lokalita
- Umístění:
- , Nizozemsko
- A207-03710
- Referenční číslo:
- NL-CUT-DUR-2019-00001
- Aktualizace:
- naposledy dne 04.03.2026
Popis
Tento model Durma HD-TC60170 byl vyroben v roce 2019. Je vybavena 3kW laserovým zdrojem IPG Fiber, který je schopen 2,5D řezání a zvládne až 170mm trubky a 120x120cm trubky. Obsahuje výfukový systém, ochranný kryt proti rozstřiku, nakladač svazků pro sériové práce a řetězový nakladač pro menší práce. Stroj má 6,5metrový vstup a 4,5metrový výstup s možností prodloužení na 6 metrů. Pro více informací o tomto stroji nás kontaktujte.
Gsdpox D Ir Tsfx Agxobl
• 3 kW vláknový laserový zdroj IPG
• 2,5D řezání
• Kapacita trubek: až 170 mm
• Kapacita trubek: až 120 x 120 cm
• Minimální velikost: 20 mm
• Vstupní délka: 6,5 m
• Výstupní délka: 4,5 m, prodloužená na 6 m
Další vybavení
• Výfukový systém
• Ochrana proti rozstřiku (lžíce, která zasahuje 1 m do potrubí a zachycuje rozstřik)
• Nakladač svazků v zadní části pro sériovou práci
• Řetězový nakladač vpředu pro malé práce
Gsdpox D Ir Tsfx Agxobl
• 2,5D řezání
• Kapacita trubek: až 170 mm
• Minimální velikost: 20 mm