3vřetenová kopírovací frézka
Elumatec KF 178

Pevná cena plus DPH
7 200 €
Rok výroby
2002
Stav
Použitý (plně funkční)
Umístění
Ostrożne Polsko
3vřetenová kopírovací frézka Elumatec KF 178
3vřetenová kopírovací frézka Elumatec KF 178
3vřetenová kopírovací frézka Elumatec KF 178
3vřetenová kopírovací frézka Elumatec KF 178
3vřetenová kopírovací frézka Elumatec KF 178
3vřetenová kopírovací frézka Elumatec KF 178
3vřetenová kopírovací frézka Elumatec KF 178
3vřetenová kopírovací frézka Elumatec KF 178
3vřetenová kopírovací frézka Elumatec KF 178
more Images
YouTube video
Elumatec KF 178
Elumatec KF 178
Elumatec KF 178
Elumatec KF 178
Elumatec KF 178
Elumatec KF 178
Elumatec KF 178
Elumatec KF 178
Elumatec KF 178

Údaje o stroji

Označení stroje:
3vřetenová kopírovací frézka
Výrobce:
Elumatec
Model:
KF 178
Rok výroby:
2002
Stav:
velmi dobrý (použité)
Funkčnost:
plně funkční

Cena a lokalita

Pevná cena plus DPH
7 200 €
Umístění:
18-305 Ostrożne, Polen Polsko
Zavolat

Podrobnosti nabídky

ID inzerátu:
A221-07883
Aktualizace:
naposledy dne 12.06.2026

Popis

ELUMATEC KF 178 – 3-vřetenová kopírovací frézka
Technické údaje
Horní frézovací jednotka
Rozsah frézování s dorazy nebo kopírovacími šablonami: 340 × 100 mm
Zdvih: 110 mm
Spodní frézovací jednotka
Gbodpfx Amezcz Dns Hon
Rozsah frézování s dorazy nebo kopírovacími šablonami: 240 × 85 mm
Přední zdvih: 95 mm
Zadní zdvih: 45 mm
Obecné údaje
Plynule nastavitelný otáčkový rozsah od 3 000 do 12 000 ot/min.
Vhodné také pro tenkostěnné ocelové a nerezové profily.
Upínací rozsah pro profily: 115 × 100 mm
Přípojení na síť: 230/400 V, 3~, 50 Hz
Výkon motoru na vřeteno: 0,74 kW
Přípojka stlačeného vzduchu: 7 bar
Spotřeba vzduchu na pracovní cyklus:
12 l bez rozprašovacího zařízení
24 l s rozprašovacím zařízením
Rozměry (D × Š × V): 980 × 1 250 × 1 610 mm
Hmotnost: 360 kg
Vybavení
Ideální stroj pro ekonomickou výrobu dveří.
Určena pro frézování zámkových skříní, profilových cylindrů a rozet do hliníkových a PVC profilů.
Tři zcela nezávisle pracující kopírovací frézovací jednotky.
Samostatné ovládání horizontálních a vertikálních frézovacích vřeten.
Upínání obrobku směrem nahoru k ploše zámku umožňuje bez nutnosti dodatečného nastavení při různých výškách profilů.
Funkce „Spindle Lock“ pro rychlou výměnu nástroje.
Flexibilní dorazový systém s podpěrnými válečky a nastavitelnými sklápěcími dorazy.

Inzerát byl přeložen automaticky. Mohou se vyskytnout chyby v překladu.

Poskytovatel

Registrován od: 2012

60 Inzeráty online

Zavolat

Odeslat poptávku

Pozemekus 
Německo
Rakousko
Švýcarsko
Spojené státy americké
Spojené království
Francie
Belgie
Španělsko
Mexiko
Itálie
Nizozemsko
Polsko
Ruská federace
Bělorusko (Běloruská republika)
Ukrajina
Estonsko
Turecko
Nový Zéland
Irsko
Česká republika
Dánsko
Finsko
Švédsko
Norsko
Lucembursko
Řecko
Litva
Lotyšsko
Island
Portugalsko
Brazílie
Venezuela
Argentina
Maďarsko
Slovensko
Rumunsko
Moldavsko
Slovinsko
Srbsko
Černá Hora
Albánie
Chorvatsko
Bulharsko
Severní Makedonie
Bosna a Hercegovina
Izrael
Egypt
Maroko
Indie
Indonésie
Jižní Korea
Japonsko
Thajsko
Malajsie
Vietnam
Čína, Lidová republika
Tchaj-wan
Írán
Bangladéš
Poznámka: Váš dotaz bude předán všem prodejcům v kategorii strojů. Díky tomu můžete získat velmi mnoho nabídek.
Dotaz nebylo možné odeslat. Zkuste to prosím znovu později.

Telefon & Fax

+48 86 30... inzeráty
Tyto inzeráty by vás také mohly zajímat.
Malý inzerát
Velmi dobrý stav, málo používaný elumatec KF 178
Velmi dobrý stav, málo používaný elumatec KF 178
Velmi dobrý stav, málo používaný elumatec KF 178
Velmi dobrý stav, málo používaný elumatec KF 178
Velmi dobrý stav, málo používaný elumatec KF 178
more images
Německo Neunkirchen-Seelscheid
589 km
Velmi dobrý stav, málo používaný
elumatecKF 178
Zavolat
Malý inzerát
Obráběcí centrum CNC INFOTEC Bearbeitungszentrum Modell: 2515
Obráběcí centrum CNC INFOTEC Bearbeitungszentrum Modell: 2515
Obráběcí centrum CNC INFOTEC Bearbeitungszentrum Modell: 2515
Obráběcí centrum CNC INFOTEC Bearbeitungszentrum Modell: 2515
Obráběcí centrum CNC INFOTEC Bearbeitungszentrum Modell: 2515
Obráběcí centrum CNC INFOTEC Bearbeitungszentrum Modell: 2515
Obráběcí centrum CNC INFOTEC Bearbeitungszentrum Modell: 2515
Obráběcí centrum CNC INFOTEC Bearbeitungszentrum Modell: 2515
Obráběcí centrum CNC INFOTEC Bearbeitungszentrum Modell: 2515
Obráběcí centrum CNC INFOTEC Bearbeitungszentrum Modell: 2515
Obráběcí centrum CNC INFOTEC Bearbeitungszentrum Modell: 2515
Obráběcí centrum CNC INFOTEC Bearbeitungszentrum Modell: 2515
Obráběcí centrum CNC INFOTEC Bearbeitungszentrum Modell: 2515
Obráběcí centrum CNC INFOTEC Bearbeitungszentrum Modell: 2515
more images
Polsko Częstochowa
285 km
Obráběcí centrum
CNC INFOTEC BearbeitungszentrumModell: 2515
Ověřený prodejce
Zavolat
Malý inzerát
Frézovací a kopírovací stroj ELUMATEC KF 178/03
Frézovací a kopírovací stroj ELUMATEC KF 178/03
Frézovací a kopírovací stroj ELUMATEC KF 178/03
Frézovací a kopírovací stroj ELUMATEC KF 178/03
Frézovací a kopírovací stroj ELUMATEC KF 178/03
Frézovací a kopírovací stroj ELUMATEC KF 178/03
more images
Polsko Zambrów
587 km
Frézovací a kopírovací stroj
ELUMATECKF 178/03
Zavolat
Malý inzerát
CNC vertikální souřadnicová vyvrtávačka WMW MIKROMAT BKoZ 900x1400/5NC
CNC vertikální souřadnicová vyvrtávačka WMW MIKROMAT BKoZ 900x1400/5NC
CNC vertikální souřadnicová vyvrtávačka WMW MIKROMAT BKoZ 900x1400/5NC
CNC vertikální souřadnicová vyvrtávačka WMW MIKROMAT BKoZ 900x1400/5NC
CNC vertikální souřadnicová vyvrtávačka WMW MIKROMAT BKoZ 900x1400/5NC
CNC vertikální souřadnicová vyvrtávačka WMW MIKROMAT BKoZ 900x1400/5NC
CNC vertikální souřadnicová vyvrtávačka WMW MIKROMAT BKoZ 900x1400/5NC
CNC vertikální souřadnicová vyvrtávačka WMW MIKROMAT BKoZ 900x1400/5NC
CNC vertikální souřadnicová vyvrtávačka WMW MIKROMAT BKoZ 900x1400/5NC
CNC vertikální souřadnicová vyvrtávačka WMW MIKROMAT BKoZ 900x1400/5NC
CNC vertikální souřadnicová vyvrtávačka WMW MIKROMAT BKoZ 900x1400/5NC
CNC vertikální souřadnicová vyvrtávačka WMW MIKROMAT BKoZ 900x1400/5NC
CNC vertikální souřadnicová vyvrtávačka WMW MIKROMAT BKoZ 900x1400/5NC
CNC vertikální souřadnicová vyvrtávačka WMW MIKROMAT BKoZ 900x1400/5NC
more images
Francie Ensisheim
634 km
CNC vertikální souřadnicová vyvrtávačka
WMW MIKROMATBKoZ 900x1400/5NC
Zavolat
Malý inzerát
Stroj na výrobu šroubů SACMA SP260
Stroj na výrobu šroubů SACMA SP260
Stroj na výrobu šroubů SACMA SP260
Stroj na výrobu šroubů SACMA SP260
Stroj na výrobu šroubů SACMA SP260
Stroj na výrobu šroubů SACMA SP260
Stroj na výrobu šroubů SACMA SP260
Stroj na výrobu šroubů SACMA SP260
Stroj na výrobu šroubů SACMA SP260
Stroj na výrobu šroubů SACMA SP260
Stroj na výrobu šroubů SACMA SP260
Stroj na výrobu šroubů SACMA SP260
Stroj na výrobu šroubů SACMA SP260
Stroj na výrobu šroubů SACMA SP260
Stroj na výrobu šroubů SACMA SP260
Stroj na výrobu šroubů SACMA SP260
Stroj na výrobu šroubů SACMA SP260
Stroj na výrobu šroubů SACMA SP260
Stroj na výrobu šroubů SACMA SP260
Stroj na výrobu šroubů SACMA SP260
Stroj na výrobu šroubů SACMA SP260
Stroj na výrobu šroubů SACMA SP260
Stroj na výrobu šroubů SACMA SP260
Stroj na výrobu šroubů SACMA SP260
Stroj na výrobu šroubů SACMA SP260
Stroj na výrobu šroubů SACMA SP260
Stroj na výrobu šroubů SACMA SP260
Stroj na výrobu šroubů SACMA SP260
Stroj na výrobu šroubů SACMA SP260
Stroj na výrobu šroubů SACMA SP260
Stroj na výrobu šroubů SACMA SP260
more images
Itálie Calolziocorte
636 km
Stroj na výrobu šroubů
SACMASP260
Zavolat
Malý inzerát
Soustruh hrotový Skoda SR 2000/10000
Soustruh hrotový Skoda SR 2000/10000
Soustruh hrotový Skoda SR 2000/10000
Soustruh hrotový Skoda SR 2000/10000
Soustruh hrotový Skoda SR 2000/10000
Soustruh hrotový Skoda SR 2000/10000
more images
Slovensko Štúrovo
327 km
Soustruh hrotový
SkodaSR 2000/10000
Zavolat
Malý inzerát
Soustruh s posuvným ložem EST TICINO ET Est Ticino ET-BM-CT 520
Soustruh s posuvným ložem EST TICINO ET Est Ticino ET-BM-CT 520
Soustruh s posuvným ložem EST TICINO ET Est Ticino ET-BM-CT 520
Soustruh s posuvným ložem EST TICINO ET Est Ticino ET-BM-CT 520
Soustruh s posuvným ložem EST TICINO ET Est Ticino ET-BM-CT 520
Soustruh s posuvným ložem EST TICINO ET Est Ticino ET-BM-CT 520
Soustruh s posuvným ložem EST TICINO ET Est Ticino ET-BM-CT 520
Soustruh s posuvným ložem EST TICINO ET Est Ticino ET-BM-CT 520
more images
Nizozemsko Babberich
695 km
Soustruh s posuvným ložem EST TICINO ET
Est TicinoET-BM-CT 520
Ověřený prodejce
Zavolat
Malý inzerát
CNC soustružnicko-frézovací centrum s osami Y, C a sub-vřetenem HYUNDAI LM1800TTSY
CNC soustružnicko-frézovací centrum s osami Y, C a sub-vřetenem HYUNDAI LM1800TTSY
CNC soustružnicko-frézovací centrum s osami Y, C a sub-vřetenem HYUNDAI LM1800TTSY
CNC soustružnicko-frézovací centrum s osami Y, C a sub-vřetenem HYUNDAI LM1800TTSY
CNC soustružnicko-frézovací centrum s osami Y, C a sub-vřetenem HYUNDAI LM1800TTSY
CNC soustružnicko-frézovací centrum s osami Y, C a sub-vřetenem HYUNDAI LM1800TTSY
CNC soustružnicko-frézovací centrum s osami Y, C a sub-vřetenem HYUNDAI LM1800TTSY
CNC soustružnicko-frézovací centrum s osami Y, C a sub-vřetenem HYUNDAI LM1800TTSY
CNC soustružnicko-frézovací centrum s osami Y, C a sub-vřetenem HYUNDAI LM1800TTSY
CNC soustružnicko-frézovací centrum s osami Y, C a sub-vřetenem HYUNDAI LM1800TTSY
CNC soustružnicko-frézovací centrum s osami Y, C a sub-vřetenem HYUNDAI LM1800TTSY
CNC soustružnicko-frézovací centrum s osami Y, C a sub-vřetenem HYUNDAI LM1800TTSY
CNC soustružnicko-frézovací centrum s osami Y, C a sub-vřetenem HYUNDAI LM1800TTSY
CNC soustružnicko-frézovací centrum s osami Y, C a sub-vřetenem HYUNDAI LM1800TTSY
more images
Nizozemsko Babberich
695 km
CNC soustružnicko-frézovací centrum s osami Y, C a sub-vřetenem
HYUNDAILM1800TTSY
Ověřený prodejce
Zavolat
Malý inzerát
Válcová bruska TOS Hostivař (CNC) BHU
Válcová bruska TOS Hostivař (CNC) BHU
Válcová bruska TOS Hostivař (CNC) BHU
Válcová bruska TOS Hostivař (CNC) BHU
Válcová bruska TOS Hostivař (CNC) BHU
more images
Polsko Dzierżoniów
130 km
Válcová bruska
TOS Hostivař (CNC)BHU
Zavolat
Malý inzerát
Automatický tyčový soustruh TSUGAMI BS20 III + IEMCA Genius 226 BS20 III
Automatický tyčový soustruh TSUGAMI BS20 III + IEMCA Genius 226 BS20 III
Automatický tyčový soustruh TSUGAMI BS20 III + IEMCA Genius 226 BS20 III
Automatický tyčový soustruh TSUGAMI BS20 III + IEMCA Genius 226 BS20 III
Automatický tyčový soustruh TSUGAMI BS20 III + IEMCA Genius 226 BS20 III
Automatický tyčový soustruh TSUGAMI BS20 III + IEMCA Genius 226 BS20 III
Automatický tyčový soustruh TSUGAMI BS20 III + IEMCA Genius 226 BS20 III
Automatický tyčový soustruh TSUGAMI BS20 III + IEMCA Genius 226 BS20 III
more images
Polsko Lipie
270 km
Automatický tyčový soustruh
TSUGAMI BS20 III + IEMCA Genius 226BS20 III
Zavolat