Festo DC-70-0400PPV
Pevná cena plus DPH
Stav
Použitý
Umístění
Wiefelstede Německo
Spínače pro pneumatické válce Festo DC-70-0400PPV
more Images
Festo DC-70-0400PPV
Festo DC-70-0400PPV
Festo DC-70-0400PPV
Festo DC-70-0400PPV
Údaje o stroji
Označení stroje:
Spínače pro pneumatické válce
Výrobce:
Festo
Model:
DC-70-0400PPV
Stav:
použitý
Cena a lokalita
Pevná cena plus DPH
Místo prodejce:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Německo Německo
Popis
Pneumatické válce, vzduchové válce, standardní válce, upínací válce -Výrobce: Festo -Typ: DC-70-0400PPV -Píst: Ø 70 mm-Zdvih: 400 mm -Tlak: max. 12 bar -Pneumatické tlumení: oboustranně nastavitelné -Počet: 2x k dispozici -Cena: za kus -Rozměry: 91/91 / H553 mm -Hmotnost: 4,3 kg