Festo DN-40-600-PPV
Pevná cena plus DPH
Stav
Použitý
Umístění
Wiefelstede Německo
Spínače pro pneumatické válce Festo DN-40-600-PPV
more Images
Festo DN-40-600-PPV
Festo DN-40-600-PPV
Festo DN-40-600-PPV
Údaje o stroji
Označení stroje:
Spínače pro pneumatické válce
Výrobce:
Festo
Model:
DN-40-600-PPV
Stav:
použitý
Cena a lokalita
Pevná cena plus DPH
Místo prodejce:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Německo Německo
Popis
Pneumatické válce, vzduchové válce, standardní válce, upínací válce -Výrobce: Festo -Typ: DN-40-600-PPV -Píst: Ø 40 mm-Zdvih: 600 mm -Tlak: max. 12 bar -Pneumatické tlumení: oboustranně nastavitelné -Počet: 1x k dispozici -Cena: za kus -Rozměry: 55/55 / H785 mm -Hmotnost: 3,45 kg