Festo DNC-50-125-PPV-A
Pevná cena plus DPH
Stav
Použitý
Umístění
Wiefelstede Německo
Pneumatický válec Festo DNC-50-125-PPV-A
more Images
Festo DNC-50-125-PPV-A
Festo DNC-50-125-PPV-A
Festo DNC-50-125-PPV-A
Festo DNC-50-125-PPV-A
Festo DNC-50-125-PPV-A
Festo DNC-50-125-PPV-A
Festo DNC-50-125-PPV-A
Údaje o stroji
Označení stroje:
Pneumatický válec
Výrobce:
Festo
Model:
DNC-50-125-PPV-A
Stav:
použitý
Cena a lokalita
Pevná cena plus DPH
Umístění:
26215 Wiefelstede, Deutschland Německo
Popis
-Výrobce: Festo, standardní válec typu DNC-50-125-PPV-A nepoužitý.
-zdvih: 125 mm
-Píst: Ø 50 mm
-Pístní tyč: Ø 20 mm /
-Mocnice: Ø 16 mm / vzdálenost zasunutých otvorů 368 mm
-max. tlak: 12 bar