Festo DNC-50-700-PPV-A-Q
Wiefelstede Německo
Pneumatické válce Festo DNC-50-700-PPV-A-Q
more Images
Festo DNC-50-700-PPV-A-Q
Festo DNC-50-700-PPV-A-Q
Festo DNC-50-700-PPV-A-Q
Festo DNC-50-700-PPV-A-Q
Údaje o stroji
Označení stroje:
Pneumatické válce
Model:
DNC-50-700-PPV-A-Q
Umístění:
26215 Wiefelstede, Deutschland Německo
Popis
Pneumatické válce, vzduchové válce, pneumatické válce, vzduchové válce -Typ: DNC-50-700-PPV-AQ -Tlak: max. 12 barů - Zdvih: 700 mm - Průměr pístu: 50 mm - Rozměry: 885/65/65 mm - Hmotnost: 5,5 kg