Festo DNC-63-600-PPV-A
Pevná cena plus DPH
Wiefelstede Německo
Pneumatický válec Festo DNC-63-600-PPV-A
more Images
Festo DNC-63-600-PPV-A
Festo DNC-63-600-PPV-A
Festo DNC-63-600-PPV-A
Festo DNC-63-600-PPV-A
Festo DNC-63-600-PPV-A
Festo DNC-63-600-PPV-A
Údaje o stroji
Označení stroje:
Pneumatický válec
Model:
DNC-63-600-PPV-A
Cena a lokalita
Pevná cena plus DPH
Umístění:
26215 Wiefelstede, Deutschland Německo
Popis
-Výrobce: Festo, standardní válec typu DNC-63-410-PPV-A.
-zdvih: 410 mm
-Píst: Ø 63 mm
-Pístní tyč: Ø 20 mm / M16 x 1,5
Giedpfxsqa I Ilj Af Sjt
-max. tlak: 12 bar