Festo DNCKE-40-2380-PPV-A-S
Wiefelstede Německo
Pneumatický válec Festo DNCKE-40-2380-PPV-A-S
more Images
Festo DNCKE-40-2380-PPV-A-S
Festo DNCKE-40-2380-PPV-A-S
Festo DNCKE-40-2380-PPV-A-S
Festo DNCKE-40-2380-PPV-A-S
Festo DNCKE-40-2380-PPV-A-S
Údaje o stroji
Označení stroje:
Pneumatický válec
Model:
DNCKE-40-2380-PPV-A-S
Stav:
dobrý (použitý)
Cena a lokalita
Umístění:
26215 Wiefelstede, Deutschland Německo
Popis
Pneumatický válec, vzduchový válec, pneumatický razník, vzduchový razník, standardní válec
-Výrobce: Festo, standardní válec typu DNCKE-40-2380-PPV-A-S
-Zdvih: 2380 mm
-Píst: Ø 40 mm
-Pístní tyč: Ø 16 mm
-max. Tlak: 8 barů