Genox GXC1600T
Rok výroby
2026
Stav
Nový (plně funkční)
Umístění
Stockport Spojené království
Granulátor pro velké zatížení Genox GXC1600T
more Images
YouTube video
Genox GXC1600T
Genox GXC1600T
Genox GXC1600T
Genox GXC1600T
Údaje o stroji
Označení stroje:
Granulátor pro velké zatížení
Výrobce:
Genox
Model:
GXC1600T
Rok výroby:
2026
Stav:
nový
Funkčnost:
plně funkční
Cena a lokalita
Umístění:
Stockport, United Kingdom Spojené království
Zavolat
Technické údaje
Průměr rotoru:
660 mm
Šířka rotoru:
1 600 mm
Referenční číslo:
GXC1600T-5-26
Aktualizace:
naposledy dne 11.05.2026
Popis
110kW hnací motor s vnějšími ložisky rotoru (k dispozici jsou varianty pohonu 132kW a 160kW), vysoce odolný přesně opracovaný rotor a standardní provozní rychlost 480 ot.
Řezná komora o šířce 1 600 mm x průměru 660 mm s možností volby buď pětiřadého, nebo sedmiřadého V řezného rotoru. V komoře jsou namontovány dvě řady protiběžných nožů a volitelně lze třetí řadu namontovat do hrdla stroje pro zvýšení efektivity řezání.
Všechny nože jsou vyrobeny z vakuově tepelně zpracované nástrojové oceli D2.
Velikost výstupu je řízena vyměnitelnými síty namontovanými pod hřídelí rotoru - velikosti dodávané podle potřeby (4 mm-50 mm).