Heinrichsglück DKH1.000-P850
Rok výroby
2023
Stav
Nový
Umístění
Soest Německo
Svařovací stůl/otáčecí stůl/sklopný a otočný stůl Heinrichsglück DKH1.000-P850
more Images
Heinrichsglück DKH1.000-P850
Heinrichsglück DKH1.000-P850
Heinrichsglück DKH1.000-P850
Heinrichsglück DKH1.000-P850
Heinrichsglück DKH1.000-P850
Údaje o stroji
Označení stroje:
Svařovací stůl/otáčecí stůl/sklopný a otočný stůl
Výrobce:
Heinrichsglück
Model:
DKH1.000-P850
Rok výroby:
2023
Stav:
nový
Cena a lokalita
Umístění:
Coesterweg 45, 59494 Soest, Deutschland Německo
Popis
Hydraulicky výškově nastavitelný otočný stůl
Maximální zatížení: 1 000 kg
Průměr čelní desky: 850 mm
Gsdpeh T Dafofx Af Sjit
Otáčky čelní desky: 0,05 - 1,0 ot/min.
Délka / šířka: 1 800 mm / 1 450 mm
Výška čelní desky ve vodorovné poloze: 800 mm - 1 275 mm
Výška čelní desky na výšku: 625 mm - 1 100 mm