Holzmann FKS 305VF-3200
Pevná cena plus DPH
Stav
Nový
Umístění
Sierakowska Huta Polsko
Formátovací pila s posuvným stolem Holzmann FKS 305VF-3200
more Images
Holzmann FKS 305VF-3200
Holzmann FKS 305VF-3200
Holzmann FKS 305VF-3200
Holzmann FKS 305VF-3200
Holzmann FKS 305VF-3200
Holzmann FKS 305VF-3200
Údaje o stroji
Označení stroje:
Formátovací pila s posuvným stolem
Výrobce:
Holzmann
Model:
FKS 305VF-3200
Stav:
nový
Cena a lokalita
Pevná cena plus DPH
Umístění:
83-340 Sierakowska Huta, Polska Polsko
Referenční číslo:
H0548
Aktualizace:
naposledy dne 11.05.2026
Popis
Katalogové číslo H0548
- nový stroj, skladem
- certifikát CE
- délka řezu: 3200 mm
- šířka řezu: 1150 mm
- výška řezu 90°/45° – 80/55 mm
- max. průměr hlavního kotouče: 305 mm
- kotouč nastavitelný nahoru/dolů a pod úhlem 45 stupňů
- průměr předřezového kotouče: 120 x 20 mm
- otáčky hlavní pily: 4500, 5500 ot./min
- otáčky předřezové pily: 8000 ot./min
- motor: 5,5 kW / 400 V
- motor předřezové pily: 1,1 kW
- vedení vozíku na ocelových tyčích
Gbjdpfx Agsy Rrzhjxjl
Celkové rozměry:
- délka: 3220 mm
- šířka: 3150 mm
- výška: 900 mm