IPG Laser YLS-3000-CT
Rok výroby
2013
Stav
Použitý
Umístění
Německo Německo
Laserový zdroj IPG Laser YLS-3000-CT
more Images
IPG Laser YLS-3000-CT
IPG Laser YLS-3000-CT
IPG Laser YLS-3000-CT
IPG Laser YLS-3000-CT
IPG Laser YLS-3000-CT
Údaje o stroji
Označení stroje:
Laserový zdroj
Výrobce:
IPG Laser
Model:
YLS-3000-CT
Rok výroby:
2013
Stav:
připraven k použití (použité)
Cena a lokalita
Umístění:
Deutschland Německo
Referenční číslo:
INNO30517
Aktualizace:
naposledy dne 16.12.2025
Popis
K dispozici je laserový zdroj IPG s periferními zařízeními. 1) IPG Laser YLS-3000-CT, rok výroby: 2013, vlnová délka: 1070nm, modulace: 0kHz-5kHz, rozsah regulace výkonu: 10%-100 %, stabilita výkonu: +/-1 %. Rozměry stroje X/Y/Z: cca 800mm/800mm/560mm, hmotnost: cca 400kg. 2) Průmyslový chladicí systém IPG Laser LC 170.01-A.3.5, rok výroby: 2013, chladicí výkon: 17kW, max. provozní tlak: 28bar, chladivo: R407C, množství chladiva: 3,5kg. 3) Podavač drátu Dinse DIX WD 300, podávací rychlost: 20m/min, rozsah průměru drátu: 0,8mm-1,6mm, rozměry zařízení X/Y/Z: cca 300mm/250mm/250mm. 4) Laserová procesní hlava. Dokumentace je k dispozici. Prohlídka na místě možná.