Litai TTF-520AF
Rok výroby
2022
Stav
Použitý
Umístění
София Bulharsko
Plně automatický pro stanici termoformování Litai TTF-520AF
more Images
YouTube video
Litai TTF-520AF
Litai TTF-520AF
Litai TTF-520AF
Litai TTF-520AF
Litai TTF-520AF
Údaje o stroji
Označení stroje:
Plně automatický pro stanici termoformování
Výrobce:
Litai
Model:
TTF-520AF
Rok výroby:
2022
Stav:
použitý
Cena a lokalita
Umístění:
Bulgaria 98, 1680 Sofia, Bulgaria Bulharsko
Popis
Model: TTF-520AF
Formovací plocha: 520 mm x 400 mm
Maximální hloubka formování: 110 mm
Tloušťka fólie: 0,2–1,6 mm
Maximální rychlost formování: 30 cyklů/min
Tlak vzduchu: 0,6–0,8 MPa
Spotřeba vzduchu: 3,0 m³/min
Spotřeba vody: 0,7 m³/h
Maximální šířka fólie: 550 mm
Vhodné materiály: PP, PS, HIPS, PET, PVC, PLA atd.
Napájení: AC 380 V, 50 Hz, třífázové, čtyřvodičové
Giedpfx Amjyvh Tqeiot
Použitý výkon: 55 kW
Jmenovitý výkon: 136 kW
Topení: 75 kW