Prodej použitých Knapp-Donau Uzfm (142)
Seřadit výsledky
- Nejnižší cena Nejvyšší cena
- Nejnovější inzeráty Nejstarší inzeráty
- Nejkratší vzdálenost Největší vzdálenost
- Nejnovější rok výroby Nejstarší rok výroby
- Nejnovější aktualizace Nejstarší aktualizace
- Výrobci od A do Z Výrobce Z až A
- Relevance
- Nejnižší cena
- Cena
- Nejvyšší cena
- Cena
- Nejnovější inzeráty
- Datum vložení
- Nejstarší inzeráty
- Datum vložení
- Nejkratší vzdálenost
- vzdálenost
- Největší vzdálenost
- vzdálenost
- Nejnovější rok výroby
- Rok výroby
- Nejstarší rok výroby
- Rok výroby
- Nejnovější aktualizace
- Aktualizace
- Nejstarší aktualizace
- Aktualizace
- Výrobci od A do Z
- Výrobce
- Výrobce Z až A
- Výrobce
- Označení od A do Z
- Označení
- Označení od Z do A
- Označení
- Model od A do Z
- Model
- Model Z až A
- Model
- Nejnižší reference
- reference
- Nejvyšší reference
- reference
- Nejkratší provozní doba
- Provozní doba
- Nejdéle běžící doba
- Provozní doba
- Relevance
- Relevance
Malý inzerát
Sens
905 km
Válečkový dopravník
TGW / INTERROLL / KNAPP / HÖRMANN KLATT
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), Okamžitě k dispozici motorizované dopravníky – ISC RECYCLE
Nabízíme několik použitých a repasovaných motorizovaných dopravníků King Drive Roller ve velmi dobrém stavu, ihned k dispozici pro vaše intralogistické projekty.
Ideální pro:
• vychystávací linky
• automatizovaný transport materiálu
• rozšíření stávajících zařízení
Gjdpfx Ajy S A Rcoigoiu
• optimalizaci logistických toků
Dostupné zařízení:
Dopravníky King Drive Roller – TGW
• Využitelná šířka: 420 a 620 mm
• Délka: 495 až 3182 mm
• Volitelné napájení: 48VDC
• Ocelové válečky 50 mm
Motorizované válečkové dopravníky – TGW / INTERROLL / KNAPP / HÖRMANN KLATT
• Využitelná šířka: 420 a 670 mm
• Délka: 600 až 2700 mm
• Ocelové válečky 50 mm
Motorizované dopravníky s lemovacími pásy – TGW
• Využitelná šířka: 420 a 620 mm
• Délka: 900 až 2100 mm
• Ocelové válečky 50 mm
Možnost integrace s:
• výkonový rozvaděč
• řídicí rozvaděč
- Standardní nohy a vodítka v ceně
- Ovládací karty a senzory integrované
- K dispozici příslušenství: dorazy, výklopné klapky atd.
- Zboží ihned k odběru
- Cena na vyžádání
- Možnost zaslání
ISC RECYCLE – Použité intralogistické řešení.
Malý inzerát
Tönisvorst
660 km
Skládací kus převaděče
KnappNB425
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), Použitý stroj Skládací díl NB425 Výrobce: Knapp Rok výroby: 2008 Stav: velmi dobrý 4 pásy Délka pásu: 450 mm Šířka pásu: 30 mm Máme na skladě 4 kusy Rozměry převaděče: Šířka: 550 mm hloubka: 760 mm Výška: 330 mm
Gsdod Ecuvspfx Aigsiu
Malý inzerát
Osterode am Harz
424 km
Vysokorychlostní radiální vrtačka
DonauDR 40-Z
Zavolat
Stav: použitý, Rok výroby: 1987, Nabízíme tento použitý rychloběžný radiální vrtací stroj Donau DR 40-Z, rok výroby 1987.
Giodpey Dn E Nsfx Aigeu
Výrobce: Donau
Typ: DR 40-Z
Sériové číslo: 1146-3
V případě dotazů nebo zájmu o více informací nám prosím napište. Stroj se nachází v Osterode/Harz. Prohlídka je možná po dohodě.
Jedná se o použitý stroj, proto prodáváme s vyloučením jakékoliv záruky.

Informujte se nyní
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Vložit inzerát nyní
*za inzerát/měsíc
Malý inzerát
Bächingen an der Brenz
402 km
Vysokorychlostní radiální vrtačka
DONAUDanumeric 440
Zavolat
Stav: dobrý (použitý), Rok výroby: 2003, Funkčnost: plně funkční, vrtací kapacita: 40 mm, tah perka: 200 mm, průměr pinoly: 80 mm, Provedení stroje
• Pracovní stůl 1200 x 750 mm s 5 T-drážkami
• Pohyb vyložení 1050 mm
• Vřeteno SK 40 s upínacím zařízením nástroje
• Plynulá regulace otáček
• Plynulý posuv pinoly přes třífázový servomotor
• 2 T-drážky 18 mm na zadní straně podstavce stroje
• 2 T-drážky 18 mm na levé straně podstavce stroje
• Zařízení na řezání závitů
• Centrální mazání
• Chladicí zařízení
• Pracovní osvětlení stroje
• Označení CE
• Ochranné zařízení
Rozměry a pojezdy
Upínání nástroje: SK 40
Průměr sloupu: 195 mm
Rozměry stolu: 1200 x 750 mm
Počet T-drážek: 5
Vzdálenost T-drážek: 125 mm
Zdvih pinoly (osa Z): 200 mm
Zdvih sloupu (osa W): 410 mm
Vzdálenost spodní hrana vřetena – horní hrana stolu: min. 70 mm, max. 680 mm
Vzdálenost spodní hrana vřetena – podlaha: min. 970 mm, max. 1580 mm
Vrtací poloměr: 540 - 1590 mm
Výška pracovního stolu: 900 mm
Parametry obrábění
Vrtací výkon do plného materiálu: St 60 Ø 40 mm, GG 22 Ø 50 mm
Řezání závitů: St 60 M 36, GG 22 M 42
Hlavní pohon vřetena
AC motor, řízený frekvencí, 5,5 kW při 100 % ED
Rozsah otáček: 15 – 2800 min⁻¹
Krouticí moment: max. 250 Nm
Konstantní od: 15 – 2000 min⁻¹
Pohony posuvu
Osa X - AC servomotor: 0,25 kW
Osa Y - AC servomotor: 0,25 kW
Osa Z - AC servomotor: 4,50 kW
Osa W - AC servomotor: 2,50 kW
Rychloposuv (X/Y/Z): 7,5 / 7,5 / 5 m/min
Rychloposuv (W): 3 m/min
Plynulý posuv: 5 – 2000 mm/min
Přesnost
Přesnost polohování os X, Y (na 1200 mm): ± 0,075 mm
Elektrické údaje
Provozní napětí / frekvence: 400 V / 50 Hz
Řídicí napětí: 24 V
Hydraulická jednotka pro upínání: 0,75 kW
Celkový příkon: 13,0 kVA
Hmotnost Danumeric 440 (bez obalu)
s pracovním stolem 1800 x 600 mm: 2800 kg
CNC řízení
Osy: 4 (X, Y, Z, W), možno rozšířit
Procesor: 32bitový CPU
Displej: TFT, podsvícený, čitelný ze všech stran, 215 x 160 mm
Zobrazení polohy: kartézské nebo polární, absolutní nebo inkrementální míry
Jednotky: mm nebo inch, resp. ve stupních
Interpolace: 2 osy (X, Y)
Technologická databáze: správa nástrojů, návrhy nástrojů dle typu obrábění, návrhy řezných podmínek dle materiálu
Správa nástrojů: max. 500 nástrojů
Podpůrné programy: Ano
Obráběcí cykly
Standardní softwarové možnosti: dialogové programování, 38 posunutí nulového bodu, otáčení a zrcadlení, teach-in pro X,Y,Z, restart programu s volbou cíleného náběhu
Určení nulového bodu: cykly pro určení nulového bodu ručním dotykem obrobku pro:
- libovolně upnuté pravoúhlé díly
- libovolně upnuté kruhové díly
- vystředění litých a výpalkových dílů
- rozpoznání úhlové polohy u kruhových dílů pomocí dotyku referenčních hran/ploch
Testovací grafika: grafické zobrazení vrtacích obrazců
Giedpfxeyuqmio Aigsu
Malý inzerát
Sens
905 km
Válečkový dopravník
TGW / INTERROLL / KNAPP
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), Funkčnost: plně funkční, Gravitační válečkové dopravníky k dispozici – ISC RECYCLE
Nabízíme několik použitých gravitačních válečkových dopravníků, kompletně zkontrolovaných a ve velmi dobrém stavu, okamžitě k dodání.
Ideální pro:
- přípravné linky
- expediční zóny
- rozšíření provozů
- optimalizaci logistických toků
Dostupné modely:
Giodpfx Aey Ry N Hoigou
TGW
• Uživatelská šířka: 420 mm
• Délka: 2800 mm
• Rozteč: 110 mm
• Válečky: 50 mm
• Ocelové válečky
• Velmi dobrý stav
TGW
• Uživatelská šířka: 420 mm
• Délka: 1800 mm
• Rozteč: 110 mm
• Válečky: 50 mm
• Ocelové válečky
• Velmi dobrý stav
TGW
• Uživatelská šířka: 620 mm
• Délka: 2400 mm
• Rozteč: 50 mm
• Válečky: 40 mm
• PVC válečky
• Velmi dobrý stav
Interroll
• Uživatelská šířka: 420 mm
• Délka: 2517 mm
• Válečky: 50 mm
• Ocelové válečky
• Velmi dobrý stav
Knapp
• Uživatelská šířka: 660 mm
• Délka: 841 mm
• Rozteč: 100 mm
• Válečky: 50 mm
• PVC válečky
• Velmi dobrý stav
Dopravníky dodáváme se standardními stojany a vodicímí lištami. K dispozici jsou také různé příslušenství: koncové dorazy, výklopné klapky apod.
- Zboží skladem – ihned k dodání
- Cena na vyžádání
- Možnost expedice
ISC RECYCLE – Secondhand intralogistická řešení.
Malý inzerát
Ahlen
574 km
Vysokorychlostní radiální vrták
DonauDanuflex 145
Zavolat
Stav: použitý, Rok výroby: 1994, Rychloběžná radiální vrtačka Donau Danuflex145
Gedpfx Aiswtq Dyogjiu
Malý inzerát
Bächingen an der Brenz
402 km
Vysokorychlostní radiální vrtačka
DONAUDanuflex 145
Zavolat
Stav: dobrý (použitý), Rok výroby: 1999, Funkčnost: plně funkční, vrtací kapacita: 40 mm, tah perka: 200 mm, průměr pinoly: 80 mm, • Pracovní stůl 1200 x 750 mm s 5 T-drážkami
• Pojezd ramene 1050 mm
• Vřeteno pro vrtání MK 4
• Plynulé nastavování otáček
• Plynulé posouvání pinoly
• Zařízení na řezání závitů
• Po 2 T-drážky 18 mm na strojovém podstavci vzadu a vlevo
• Strojní osvětlení
• Centrální mazání
• Pracovní deska stolu obráběná po celém obvodu
• Ochranné zařízení u vrtáku
• Chladicí zařízení
Rozměry a pojezdy
Upínání nástrojů MK 4
Průměr sloupu mm 195
Rozměr stolu mm 1200 x 750
Počet T-drážek 5
Rozteč T-drážek mm 125
Zdvih pinoly mm 220
Zdvih sloupu mm 450
Vzdálenost spodní hrany vřetena – stůl min. mm 40 / max. mm 710
Vzdálenost spodní hrany vřetena – základová deska min. mm 840 / max. mm 1510
Vrtací rádius min. mm 540 / max. mm 1590
Výška pracovního stolu mm 900
Hodnoty obrábění
Vrtací výkon do plného materiálu St 60 ⌀ 45
GG 22 ⌀ 55
Řezání závitů St 60 M36
GG 22 M45
Hlavní pohon vřetena
AC motor, frekvenčně řízený kW 5,5 při 100 % ED
Otáčky: min⁻¹ 15 – 2800
Točivý moment Nm max. 250
Konstantně v rozsahu min⁻¹ 15 – 200
Pohony posuvu
Posuv plynule nastavitelný mm/ot. 0,02 – 0,7
Posuvová síla N 12 000
Elektrické údaje
Provozní napětí / frekvence V / Hz 400 / 50
Gjdpfjynt Ucsx Aigoiu
Řídicí napětí V 24
Celkový příkon kVA 9,3
Hmotnost DANUFLEX 145 (bez obalu)
s pracovním stolem 750 x 1200 mm kg 2600
Dokumentace
Návod k obsluze vč.
schématu mazání a hydrauliky
schéma elektriky
Malý inzerát
Burgoberbach
358 km
Radiální vrtačka vrtačka
DonauDR30
Zavolat
Stav: dobrý (použitý), Rok výroby: 1965, Funkčnost: plně funkční, hloubka hrdla: 930 mm, Prodám vysokorychlostní radiální vrtačku DR30 značky Donau
Stroj je v dobrém a plně funkčním stavu
Technické údaje:
Rok výstavby: 1965
Kapacita vrtání do oceli (průměr): cca. 30 mm
Výkon řezání závitů v oceli: cca. M36 z litiny
Uchycení vřetena: MK 3
Otáčky vřetena: Plynule nastavitelné cca. 45 - 2240 ot./min.
Zdvih brkem: cca. 170 mm.
Projekce: Přibl. 930 mm
Rozsah otáčení výložníku: 360°
Rozměr stolu: 1200 x 500 mm.
Výkon motoru vřetena: 4,0 kW.
Hmotnost: Přibl. 1,8 t
Rozměry (D x Š x V): cca. 1,3 x 2,1 x 2,45 m
Zařízení na řezání závitů s vypnutím a návratem.
Motorizované nastavení výšky výložníku.
Levostranný vrtací okruh, ruka & noha
Na požádání a za příplatek lze zajistit dopravu a nakládku. Být organizován v celé Evropě.
Ceny plus DPH
Prohlídka možná po domluvě. Kontaktujte nás, náš tým vám rád pomůže.
Možnost výměny nebo výměny!
Nákup/prodej stroje
NÁKUP / PRODEJ VÝROBNÍCH A KOVOBRÁBĚCÍCH STROJŮ A MNOHO.
Potřebujete pro svou výrobu kvalitní, ale levný stroj na zpracování kovů? Nebo chcete ten svůj prodat?
Godpfowal Hpjx Aigjiu
Pro další informace nebo možnosti kontaktu nás navštivte na našich webových stránkách
Malý inzerát
Friesenheim
577 km
Vysokorychlostní radiální vrtačka
DonauDonauflex 135
Zavolat
Stav: jako nový (použitý), Donau Donauflex 135 rychlý radiální vrtací stroj
Výrobce: Donau
Typ: Donauflex 135
Rok výroby: 2020
Stav: Velmi dobrý, použitý, ale jako nový
Godpfx Aeyucahjigeiu
Ihned k dodání ze skladu.
Malý inzerát
Bächingen an der Brenz
402 km
Vysokorychlostní radiální vrtačka
DONAUDanuflex 145
Zavolat
Stav: dobrý (použitý), Rok výroby: 1999, Funkčnost: plně funkční, vrtací kapacita: 40 mm, tah perka: 200 mm, průměr pinoly: 80 mm, • Pracovní stůl 1200 x 750 mm s 5 T-drážkami
• Pojezd ramene 1050 mm
• Vřeteno pro vrtání MK 4
Gijdpfx Aieylnpisgsu
• Plynulé nastavování otáček
• Plynulé posouvání pinoly
• Zařízení na řezání závitů
• Po 2 T-drážky 18 mm na strojovém podstavci vzadu a vlevo
• Strojní osvětlení
• Centrální mazání
• Pracovní deska stolu obráběná po celém obvodu
• Ochranné zařízení u vrtáku
• Chladicí zařízení
Rozměry a pojezdy
Upínání nástrojů MK 4
Průměr sloupu mm 195
Rozměr stolu mm 1200 x 750
Počet T-drážek 5
Rozteč T-drážek mm 125
Zdvih pinoly mm 220
Zdvih sloupu mm 450
Vzdálenost spodní hrany vřetena – stůl min. mm 40 / max. mm 710
Vzdálenost spodní hrany vřetena – základová deska min. mm 840 / max. mm 1510
Vrtací rádius min. mm 540 / max. mm 1590
Výška pracovního stolu mm 900
Hodnoty obrábění
Vrtací výkon do plného materiálu St 60 ⌀ 45
GG 22 ⌀ 55
Řezání závitů St 60 M36
GG 22 M45
Hlavní pohon vřetena
AC motor, frekvenčně řízený kW 5,5 při 100 % ED
Otáčky: min⁻¹ 15 – 2800
Točivý moment Nm max. 250
Konstantně v rozsahu min⁻¹ 15 – 200
Pohony posuvu
Posuv plynule nastavitelný mm/ot. 0,02 – 0,7
Posuvová síla N 12 000
Elektrické údaje
Provozní napětí / frekvence V / Hz 400 / 50
Řídicí napětí V 24
Celkový příkon kVA 9,3
Hmotnost DANUFLEX 145 (bez obalu)
s pracovním stolem 750 x 1200 mm kg 2600
Dokumentace
Návod k obsluze vč.
schématu mazání a hydrauliky
schéma elektriky
Malý inzerát
Velen
643 km
Vysokorychlostní radiální vrtačka
DONAUDR 32
Zavolat
Stav: použitý, Rok výroby: 1989, Vrtací výkon do oceli (průměr) 32 mm
Vyložení 1230 mm
Stolní plocha 1200 x 500 mm
Vrtací posuv 180 mm
Posuv – automatický 0,10 - 0,15 - 0,20 - 0,30 mm
Otáčky 60 - 1800 ot/min
Gedpfx Aiey Aa H Njgsiu
Upnutí MK 4
Celkový příkon 2,7 kW
Hmotnost stroje cca 1,8 t
Potřebný prostor cca 2,2 x 1,8 x 2,3 m
Rychlostní radiální vrtačka s:
- Automatický posuv
- Zařízení na řezání závitů
Malý inzerát
Krefeld
648 km
Posunovač
Knapp
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), Rok výroby: 2008, Vlastnosti: * Přepínač výrobce KNAPP * Pohon: Pneumatický * Stav: plně funkční se stopami použití * Barva: šedá * Materiál: Ocel * Odborně demontováno a zabaleno * Cena za kus * Celkové množství na skladě: 20 ks. * Stav: velmi dobrý Technická data: Celková šířka: 530 mm výška: 530 mm Délka výložníku: 630 mm Délka nosníku: 430 mm Hloubka zdvihu: 400 mm Šířka tlačného zařízení: 400 mm Řešení šitá na míru pro vaši intralogistiku Pro válečkové dopravníky, pásové dopravníky, tlačná zařízení nebo teleskopy pro nakládku a vykládku vašeho zboží, jsme vaším kompetentním partnerem! Rádi vám poskytneme individuální nabídku nebo poradíme s koncepčními nebo montážními otázkami. Jednoduše nám dejte vědět o vašich požadavcích a místních podmínkách. Využijte naše mnohaleté zkušenosti a naši vynikající síť specialistů. Pro podniky z nejrůznějších průmyslových odvětví, jako například: Logistika, farmaceutický průmysl, obchod nebo elektronický průmysl, jsme již úspěšně realizovali projekty. Společně vypracujeme způsoby, jak optimalizovat váš proces a tok materiálu nákladově efektivním a udržitelným způsobem. Můžeme vám dokonce nabídnout plně automatickou technologii třídění nebo doplňkové komponenty, jako jsou vychystávací regály nebo kontejnery.
Godpjd Icv Tjfx Aigoiu
Malý inzerát
Krefeld
648 km
Vybíječ, posunovač, dopravní technologie
Knapp
Zavolat
Stav: dobrý (použitý), Vlastnosti: * Přepínač výrobce KNAPP * Pohon: Pneumatický * Stav: plně funkční se stopami použití * Barva: černá * Materiál: Ocel * Odborně demontováno a zabaleno * Cena za kus * Celkové množství na skladě: 6 ks. Technické údaje: Celková šířka: 530 mm výška: 580 mm Délka výložníku: 590 mm Délka montážního nosníku: 430 mm Hloubka zdvihu: 400 mm Šířka tlačného zařízení: 400 mm Řešení pro vaši intralogistiku na míru Pro válečkové dopravníky, pásové dopravníky, nakloněné dopravníky nebo teleskopické dopravníky pro nakládku a vykládku vašeho zboží, jsme vaším kompetentním partnerem! Rádi vám poskytneme individuální nabídku nebo vám poradíme v otázkách designu nebo instalace. Jednoduše nám dejte vědět o vašich požadavcích a místních podmínkách. Využijte naše mnohaleté zkušenosti a naši vynikající síť specialistů. Pro podniky z nejrůznějších průmyslových odvětví, jako například: Logistika, farmaceutický průmysl, obchod nebo elektronický průmysl, jsme již úspěšně realizovali projekty. Společně vypracujeme způsoby, jak optimalizovat váš proces a tok materiálu nákladově efektivním a udržitelným způsobem. Můžeme vám dokonce nabídnout plně automatickou technologii třídění nebo doplňkové komponenty, jako jsou vychystávací regály nebo kontejnery.
Gisdpedh Ur Sofx Aigsu
Malý inzerát
Tönisvorst
660 km
Konvertor válečkového dopravníku Konvertor dopravního pásu
Knapp
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), Vlastnosti: Použitý konvertor válečkového dopravníku od výrobce Knapp. Patky je třeba objednat samostatně Stav: Plně funkční se stopami použití Ideální pro rychlou přepravu materiálu Odborně demontované a zabalené Typ pohonu: plochý pás s motorem Přepravní jednotka Přepravní jednotky s řetězy nebo pásy jemně zvedněte přepravovaný materiál a jemně jej položte na cíl sekce. Za tímto účelem musí obě dráhy během sbírání a odkládání krátce zastavit. Technické údaje: Rozměry válečkové dráhy celková délka: 900 mm celková šířka: 1030 mm šířka dráhy: 485 mm Podrobnosti o upínací délce válce: 415 mm Průměr cca: 50 mm Materiál: ocel, pozinkovaný Podrobnosti o délce přepravní jednotky: 910 mm Šířka pásu: 25 mm Počet pásů: 4 kusy Řešení šitá na míru pro vaši intralogistiku Pro válečkové dopravníky, pásové dopravníky, šikmé dopravníky nebo teleskopické dopravníky pro nakládku a vykládku vašeho zboží jsme vaším kompetentním partnerem! Rádi vám poskytneme individuální nabídku nebo poradíme s koncepčními nebo montážními otázkami. Jednoduše nám dejte vědět o vašich požadavcích a místních podmínkách. Využijte naše mnohaleté zkušenosti a naši vynikající síť specialistů. Pro společnosti v širokém spektru průmyslových odvětví, jako jsou: Logistika, farmaceutický průmysl, obchod nebo elektronický průmysl, jsme již úspěšně realizovali projekty. Společně vypracujeme způsoby, jak optimalizovat vaše procesy a tok materiálu nákladově efektivním a udržitelným způsobem
Gedpfxed Eg Ddo Aigeiu
[...]
Malý inzerát
Bächingen an der Brenz
402 km
Vysokorychlostní radiální vrtačka
DONAUDanuflex 145
Zavolat
Stav: generálně opravený (použitý), Rok výroby: 2000, Funkčnost: plně funkční, vrtací kapacita: 40 mm, tah perka: 200 mm, průměr pinoly: 80 mm, • Pracovní stůl 1200 x 750 mm s 5 T-drážkami
• Pojezd ramene 1050 mm
• Vřeteno pro vrtání MK 4
• Plynulé nastavování otáček
• Plynulé posouvání pinoly
• Zařízení na řezání závitů
• Po 2 T-drážky 18 mm na strojovém podstavci vzadu a vlevo
• Strojní osvětlení
• Centrální mazání
• Pracovní deska stolu obráběná po celém obvodu
• Ochranné zařízení u vrtáku
• Chladicí zařízení
Rozměry a pojezdy
Upínání nástrojů MK 4
Průměr sloupu mm 195
Rozměr stolu mm 1200 x 750
Giedpfeyhdvkex Aigeu
Počet T-drážek 5
Rozteč T-drážek mm 125
Zdvih pinoly mm 220
Zdvih sloupu mm 450
Vzdálenost spodní hrany vřetena – stůl min. mm 40 / max. mm 710
Vzdálenost spodní hrany vřetena – základová deska min. mm 840 / max. mm 1510
Vrtací rádius min. mm 540 / max. mm 1590
Výška pracovního stolu mm 900
Hodnoty obrábění
Vrtací výkon do plného materiálu St 60 ⌀ 45
GG 22 ⌀ 55
Řezání závitů St 60 M36
GG 22 M45
Hlavní pohon vřetena
AC motor, frekvenčně řízený kW 5,5 při 100 % ED
Otáčky: min⁻¹ 15 – 2800
Točivý moment Nm max. 250
Konstantně v rozsahu min⁻¹ 15 – 200
Pohony posuvu
Posuv plynule nastavitelný mm/ot. 0,02 – 0,7
Posuvová síla N 12 000
Elektrické údaje
Provozní napětí / frekvence V / Hz 400 / 50
Řídicí napětí V 24
Celkový příkon kVA 9,3
Hmotnost DANUFLEX 145 (bez obalu)
s pracovním stolem 750 x 1200 mm kg 2600
Dokumentace
Návod k obsluze vč.
schématu mazání a hydrauliky
schéma elektriky
Malý inzerát
Bächingen an der Brenz
402 km
Vysokorychlostní radiální vrták
DONAUDanumeric 440
Zavolat
Stav: dobrý (použitý), Rok výroby: 2000, Funkčnost: plně funkční, vrtací kapacita: 40 mm, tah perka: 200 mm, průměr pinoly: 80 mm, Konstrukce stroje
- Pracovní stůl 1800 x 600 mm s drážkami 4T
- Zdvih výsuvného ramene 1050 mm
- Vrtací vřeteno SK 40 s upínacím zařízením nástrojů
- Plynulé programování otáček
- Plynulá regulace posuvu frézy pomocí třífázového servomotoru
- 2 T-drážky 18 mm v zadní části základního rámu stroje
- 2 T-drážky 18 mm na levém základním rámu stroje
- Zařízení pro řezání závitů
- Centrální mazání
- Chladicí zařízení
- Osvětlení stroje
- Označení CE
- Ochranné zařízení
- Rozhraní USB
Rozměry a cesty
Držák nářadí SK 40
Průměr sloupu mm 195
Rozměry stolu mm 1800 x 600
Počet T-drážek 4
Vzdálenost mezi T-drážkami mm 125
Zdvih pinoly (osa Z) mm 200
Zdvih sloupu (osa W) mm 410
Vzdálenost spodní hrany vřetena - min mm 70
Horní hrana stolu max. mm 680
Vzdálenost spodní hrany vřetena - min mm 970
Podlaha max. mm 1580
Poloměr vrtání mm 540 - 1590
Výška pracovního stolu mm 900
Řezné hodnoty
Vrtací kapacita do masivu St 60 40
GG 22 50
Řezání závitů St 60 M 36
GG 22 M 42
Pohon hlavního vřetena
Střídavý motor, frekvenčně řízený kW 5,5 při 100 % pracovním cyklu.
Rozsah otáček: min -1 15 - 2800
Krouticí moment Nm max. 250
konstantní od min -1 15 - 2000
Pohony posuvů
Osa X - AC - servomotor kW 0,25
Osa Y - AC - servomotor kW 0,25
Osa Z - AC - servomotor kW 4,50
Osa W - AC - servomotor kW 2,50
Rychlosti rychlého posunu (X/Y/Z): m/min. 7,5 / 7,5 / 5
Rychlosti rychlého posuvu (W): m/min. 3
Rychlost posuvu plynule mm/min 5 - 2000
Přesnost
Přesnost polohování osa X, Y
do 1200 mm mm ± 0,075
Elektrické údaje
Provozní napětí / frekvence V / Hz 400 / 50
Řídicí napětí V 24
Hydraulická jednotka pro upínání kW 0,75
Celková připojená zátěž kVA 13,0
Hmotnost Danumeric 440 (bez obalu)
se stolem 1800 x 600 mm kg 2800
CNC řízení
Osy: 4 (X, Y, Z, W), rozšiřitelné
Procesor: 32bitový procesor
Obrazovka: TFT plochá obrazovka, podsvícená, dobře čitelná ze všech stran, 215 x 160 mm
čitelný ze všech stran, 215 x 160 mm
Informace o poloze: kartézské nebo polární, absolutní nebo inkrementální měření,
Jednotka měření: mm nebo palce nebo ve stupních.
Interpolace: 2 osy (X, Y)
Technologická databáze: správa nástrojů, návrhy nástrojů podle obrábění
obrábění, návrhy řezných dat v závislosti na materiálu
Správa nástrojů: max. 500 nástrojů
Technologie dílčích programů: ano
Obráběcí cykly
Standardní možnosti softwaru: Programování v dialogu, 38 nulových posunů, rotace a zrcadlení, teach-in pro X, Y, Z, restart v programu s výběrovými funkcemi pro cílené zadávání.
Určení nulového bodu: Cykly pro určení nulových bodů ručním sondováním obrobku pro
ručním sondováním obrobku pro
- jakékoliv upnuté obdélníkové díly
- libovolné upnuté kruhové díly
- Zprostředkování litých a plamenem řezaných dílů
Giedpou Aa I Sjfx Aigeu
- Zjišťování úhlové polohy pro kruhové díly dotykem
referenčních hran nebo povrchů
Zkušební grafika Grafické zobrazení vrtacích vzorů
Datová rozhraní USB
Malý inzerát
Bächingen an der Brenz
402 km
Vysokorychlostní radiální vrták
DONAUDanumeric 440
Zavolat
Stav: generálně opravený (použitý), Rok výroby: 1997, Funkčnost: plně funkční, vrtací kapacita: 40 mm, tah perka: 200 mm, průměr pinoly: 80 mm, Danumeric 440 po generální opravě a digitalizaci 2024
Konstrukce stroje
- Pracovní stůl 1800 x 600 mm se 4T-drážkami
- Zdvih výložníku 1050 mm
- Vrtací vřeteno SK 40 s upínacím zařízením nástrojů
- Plynulé programování otáček
- Plynulá regulace posuvu frézy pomocí třífázového servomotoru
- 2 T-drážky 18 mm na zadním základním rámu stroje
- 2 T-drážky 18 mm na levém základním rámu stroje
- Zařízení pro řezání závitů
- Centrální mazání
- Chladicí zařízení
- Osvětlení stroje
- Označení CE
- Bezpečnostní zařízení
- Rozhraní USB
Rozměry a pojezdy
Držák nářadí SK 40
Průměr sloupu mm 195
Rozměry stolu mm 1800 x 600
Počet T-drážek 4
Vzdálenost mezi T-drážkami mm 125
Zdvih pinoly (osa Z) mm 200
Zdvih sloupu (osa W) mm 410
Vzdálenost spodní hrany vřetena - min mm 70
Horní hrana stolu max. mm 680
Vzdálenost spodní hrany vřetena - min. mm 970
Podlaha max. mm 1580
Poloměr vrtání mm 540 - 1590
Výška pracovního stolu mm 900
Řezné hodnoty
Vrtací kapacita do masivu St 60 40
GG 22 50
Řezání závitů St 60 M 36
GG 22 M 42
Pohon hlavního vřetena
Střídavý motor, frekvenčně řízený kW 5,5 při 100 % pracovním cyklu.
Rozsah otáček: min -1 15 - 2800
Krouticí moment Nm max. 250
konstantní od min -1 15 - 2000
Pohony posuvů
Osa X - AC - servomotor kW 0,25
Osa Y - AC - servomotor kW 0,25
Osa Z - AC - servomotor kW 4,50
Osa W - AC - servomotor kW 2,50
Rychlosti rychlého posunu (X/Y/Z): m/min. 7,5 / 7,5 / 5
Rychlosti rychlého posuvu (W): m/min. 3
Plynulá regulace posuvu mm/min 5 - 2000
Gsdpou Dg D Aofx Aigoiu
Přesnost
Přesnost polohování osa X, Y
do 1200 mm mm ± 0,075
Elektrické údaje
Provozní napětí / frekvence V / Hz 400 / 50
Řídicí napětí V 24
Hydraulická jednotka pro upínání kW 0,75
Celková připojená zátěž kVA 13,0
Hmotnost Danumeric 440 (bez obalu)
se stolem 1800 x 600 mm kg 2800
CNC řízení
Osy: 4 (X, Y, Z, W), rozšiřitelné
Procesor: 32bitový procesor
Obrazovka: TFT plochá obrazovka, podsvícená, dobře čitelná ze všech stran, 215 x 160 mm
čitelný ze všech stran, 215 x 160 mm
Informace o poloze: kartézské nebo polární, absolutní nebo inkrementální měření,
Jednotka měření: mm nebo palce nebo ve stupních.
Interpolace: 2 osy (X, Y)
Technologická databáze: správa nástrojů, návrhy nástrojů podle obrábění
obrábění, návrhy řezných dat v závislosti na materiálu
Správa nástrojů: max. 500 nástrojů
Technologie dílčích programů: ano
Obráběcí cykly
Standardní možnosti softwaru: Programování v dialogu, 38 nulových posunů, rotace a zrcadlení, teach-in pro X, Y, Z, restart v programu s výběrovými funkcemi pro cílené zadávání.
Určení nulového bodu: Cykly pro určení nulových bodů ručním sondováním obrobku pro
ručním sondováním obrobku pro
- jakékoliv upnuté obdélníkové díly
- libovolné upnuté kruhové díly
- Zprostředkování litých a plamenem řezaných dílů
- Zjišťování úhlové polohy pro kruhové díly dotykem
referenčních hran nebo povrchů
Zkušební grafika Grafické zobrazení vrtacích vzorů
Datová rozhraní USB
Malý inzerát
Bächingen an der Brenz
402 km
Vysokorychlostní radiální vrták
DONAUDanumeric 440
Zavolat
Stav: dobrý (použitý), Rok výroby: 1997, Funkčnost: plně funkční, vrtací kapacita: 40 mm, tah perka: 200 mm, průměr pinoly: 80 mm, Konstrukce stroje
- Pracovní stůl 1800 x 600 mm s drážkami 4T
- Zdvih výsuvného ramene 1050 mm
- Vrtací vřeteno SK 40 s upínacím zařízením nástrojů
- Plynulé programování otáček
- Plynulá regulace posuvu frézy pomocí třífázového servomotoru
- 2 T-drážky 18 mm v zadní části základního rámu stroje
- 2 T-drážky 18 mm na levém základním rámu stroje
- Zařízení pro řezání závitů
- Centrální mazání
- Chladicí zařízení
- Osvětlení stroje
- Označení CE
- Ochranné zařízení
- Rozhraní USB
Rozměry a cesty
Držák nářadí SK 40
Průměr sloupu mm 195
Rozměry stolu mm 1800 x 600
Počet T-drážek 4
Vzdálenost mezi T-drážkami mm 125
Zdvih pinoly (osa Z) mm 200
Zdvih sloupu (osa W) mm 410
Vzdálenost spodní hrany vřetena - min mm 70
Horní hrana stolu max. mm 680
Vzdálenost spodní hrany vřetena - min mm 970
Podlaha max. mm 1580
Poloměr vrtání mm 540 - 1590
Výška pracovního stolu mm 900
Řezné hodnoty
Vrtací kapacita do masivu St 60 40
GG 22 50
Řezání závitů St 60 M 36
GG 22 M 42
Pohon hlavního vřetena
Střídavý motor, frekvenčně řízený kW 5,5 při 100 % pracovním cyklu.
Godpfx Aiermkfnjgjiu
Rozsah otáček: min -1 15 - 2800
Krouticí moment Nm max. 250
konstantní od min -1 15 - 2000
Pohony posuvů
Osa X - AC - servomotor kW 0,25
Osa Y - AC - servomotor kW 0,25
Osa Z - AC - servomotor kW 4,50
Osa W - AC - servomotor kW 2,50
Rychlosti rychlého posunu (X/Y/Z): m/min. 7,5 / 7,5 / 5
Rychlosti rychlého posuvu (W): m/min. 3
Rychlost posuvu plynule mm/min 5 - 2000
Přesnost
Přesnost polohování osa X, Y
do 1200 mm mm ± 0,075
Elektrické údaje
Provozní napětí / frekvence V / Hz 400 / 50
Řídicí napětí V 24
Hydraulická jednotka pro upínání kW 0,75
Celková připojená zátěž kVA 13,0
Hmotnost Danumeric 440 (bez obalu)
se stolem 1800 x 600 mm kg 2800
CNC řízení
Osy: 4 (X, Y, Z, W), rozšiřitelné
Procesor: 32bitový procesor
Obrazovka: TFT plochá obrazovka, podsvícená, dobře čitelná ze všech stran, 215 x 160 mm
čitelný ze všech stran, 215 x 160 mm
Informace o poloze: kartézské nebo polární, absolutní nebo inkrementální měření,
Jednotka měření: mm nebo palce nebo ve stupních.
Interpolace: 2 osy (X, Y)
Technologická databáze: správa nástrojů, návrhy nástrojů podle obrábění
obrábění, návrhy řezných dat v závislosti na materiálu
Správa nástrojů: max. 500 nástrojů
Technologie dílčích programů: ano
Obráběcí cykly
Standardní možnosti softwaru: Programování v dialogu, 38 nulových posunů, rotace a zrcadlení, teach-in pro X, Y, Z, restart v programu s výběrovými funkcemi pro cílené zadávání.
Určení nulového bodu: Cykly pro určení nulových bodů ručním sondováním obrobku pro
ručním sondováním obrobku pro
- jakékoliv upnuté obdélníkové díly
- libovolné upnuté kruhové díly
- Zprostředkování litých a plamenem řezaných dílů
- Zjišťování úhlové polohy pro kruhové díly dotykem
referenčních hran nebo povrchů
Zkušební grafika Grafické zobrazení vrtacích vzorů
Datová rozhraní USB
Malý inzerát
Bächingen an der Brenz
402 km
Vysokorychlostní radiální vrták
DONAUDanumeric 440
Zavolat
Stav: generálně opravený (použitý), Rok výroby: 1997, Funkčnost: plně funkční, vrtací kapacita: 40 mm, tah perka: 200 mm, průměr pinoly: 80 mm, konstrukce stroje
• Pracovní stůl 1800 x 600 mm se 4T drážkami
• Zdvih výložníku 1050 mm
• Vrtací vřeteno SK 40 s upínacím zařízením nástroje
• Plynulé programování rychlosti
• Plynulý posuv vřetena pomocí třífázového servomotoru
• 2 T-drážky 18 mm na základně stroje vzadu
• 2 T-drážky 18 mm na základně stroje vlevo
• Zařízení pro řezání závitů
• Centrální mazání
• Chladicí systém
• Světlo stroje
• Označení CE
Gsdpfevv Spkex Aigjiu
• ochranné zařízení
• USB rozhraní
rozměry a dojezdové vzdálenosti
držák nářadí SK 40
Průměr sloupku mm 195
Rozměry stolu mm 1800 x 600
Počet T-drážek 4
Vzdálenost mezi T-drážkami mm 125
zdvih pinoly (osa Z) mm 200
Zdvih sloupu (osa W) mm 410
Vzdálenost od spodní hrany vřetena - min mm 70
hrana stolu max. 680 mm
Vzdálenost od spodní hrany vřetena - min mm 970
podlaha max. 1580 mm
poloměr vrtání mm 540 - 1590
výška pracovního stolu 900 mm
hodnoty obrábění
Kapacita vrtání do plného St 60 40
GG 22 50
Řezání závitů St 60 M 36
GG 22 M 42
pohon hlavního vřetena
Střídavý motor, frekvenčně řízený kW 5,5 při 100% pracovním cyklu.
Rozsah otáček: min -1 15 - 2800
Točivý moment Nm max
konstantní od min -1 15 – 2000
posuvné pohony
Osa X - AC - servomotor kW 0,25
Osa Y - AC - servomotor kW 0,25
Osa Z - AC - servomotor kW 4,50
Osa W - AC - servomotor kW 2,50
Rychlosti rychloposuvu (X/Y/Z): m/min. 7,5 / 7,5 / 5
Rychlosti rychloposuvu (W): m/min. 3
Rychlost posuvu je plynule nastavitelná mm/min 5 – 2000
přesnost
přesnost polohování osy X, Y
do 1200 mm mm ± 0,075
Elektrická data
Provozní napětí / frekvence V / Hz 400 / 50
ovládací napětí V 24
Hydraulická jednotka pro upínání kW 0,75
Celková připojená zátěž kVA 13,0
Hmotnost Danumeric 440 (bez obalu)
se stolem 1800 x 600 mm kg 2800
CNC řízení
Osy: 4 (X, Y, Z, W), rozšiřitelné
Procesor: 32bitový CPU
Obrazovka: TFT plochá obrazovka podsvícená ze všech stran
dobře čitelný, 215 x 160 mm
Informace o poloze: kartézské nebo polární, rozměry absolutní nebo přírůstkové,
Jednotka měření: mm nebo palce nebo stupně
Interpolace: 2 osy (X, Y)
Technologická databáze: správa nástrojů, návrhy nástrojů podle
typ obrábění, návrhy řezných dat v závislosti na materiálu
Správa nástrojů: max. 500 nástrojů
Technika podprogramu: ano
obráběcí cykly
Standardní softwarové možnosti: Programování v dialogu, 38 posunů nulového bodu, rotace a zrcadlení, učení pro X,Y,Z, restart v programu s volitelnými funkcemi pro cílené zadávání
Určení nulového bodu: Cykly pro ruční určení nulových bodů
Snímání obrobku pro:
- libovolně rozložené pravoúhlé díly
- libovolně upnuté kulaté díly
- Nákup litých a pálených dílů
- Detekce úhlové polohy kulatých dílů sondováním
referenční hrany nebo povrchy
Testovací grafika Grafické zobrazení vzorů vrtání
datová rozhraní USB
Malý inzerát
Welden
381 km
Vysokorychlostní radiální vrtačka
DonauDR 23
Zavolat
Stav: generálně opravený (použitý), Funkčnost: plně funkční, délka stolu: 1 200 mm, šířka stolu: 500 mm, uložení vřetena: MK 3, typ nastavení výšky: elektrický, Donau DR23 radiální vrtačka – robustní kvalitní stroj
K prodeji spolehlivá radiální vrtačka Donau DR23, ideální pro dílny, kovovýrobu nebo průmyslové využití. Stroj vyniká stabilní konstrukcí, vysokou přesností a univerzálním použitím při vrtání, zahlubování a řezání závitů.
Podrobnosti:
Výrobce: Donau
Model: DR23
Gisdpoyrtkxjfx Aigsu
Radiální vrtačka generálně repasovaná firmou Vaumtec
Rychloupínací sklíčidlo
Stabilní litinová konstrukce
Nastavitelný vyložník pro flexibilní opracování velkých obrobků
Vhodná pro ocel, hliník a další kovy
Pravý/levý chod
Malý inzerát
Sens
905 km
Průmyslový robot
KnappAMR
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), Rok výroby: 2020, Funkčnost: plně funkční, nosnost: 120 kg, AMR robot – Automatická přeprava kontejnerů – 120 kg
Na prodej: 4 autonomní AMR roboty ve velmi dobrém stavu.
Určeno pro vnitropodnikovou přepravu kontejnerů ve skladech, na výrobních linkách či ve skladovacích prostorech.
Giodpfx Aiexqgztjgeu
Technické údaje:
• Nosnost: 120 kg
• Kapacita: 1 kontejner 600 x 400 mm
• Autonomní navigace s detekcí překážek
Výhody:
• Snížení ručních přesunů
• Optimalizace logistických toků
Skladová dostupnost: 4 kusy
⚠️ Důležité: ISC Recycle zajišťuje pouze prodej zařízení.
Žádná integrace ani uvedení do provozu není nabízena.
Pečeť důvěry
Prodejci certifikovaní společností Werktuigen

Malý inzerát
Rödermark
477 km
Vysokorychlostní radiální vrták
DONAUDR 28 Z
Zavolat
Stav: použitý, Rok výroby: 1990, číslo stroje/vozidla: 2316-3, Lg.č. 10622
- Kapacita vrtání do masivní oceli ST 60 28 mm
- Vrtací kapacita GG 25 40 mm
- Řezání závitů ST 60 M 30
- Řezání závitů GG 25 M 40
- Držák vrtacího vřetena MK 3
- Průměr vřetena 50 mm
- Zdvih frézy 150 mm
- 18 otáčky vrtacího vřetena 45 - 2240 ot.
Godou Et Nbepfx Aigeiu
- 4 posuvy při vrtání 0,1 - 0,45 mm
- min. / max. vzdálenost vřeteno - stůl 300 / 700 mm
- Poloměr vrtání min / max 305 / 1005 mm
- Výška stolu 820 mm
- Rozměr stolu 1200 x 600 mm
- Pohon 400 V / 6 kW
- Potřeba místa cca Š 1300 x V 2800 x H 2300 mm
- Hmotnost cca 1500 kg
- s:
- se zařízením na řezání závitů
- hydr. sloupy + upínání výložníku
- Chladicí zařízení
- Svislé T-drážky na levé straně stroje
Malý inzerát
Rödermark
477 km
Vysokorychlostní radiální vrták
DONAUDANUFLEX 135
Zavolat
Stav: dobrý (použitý), Rok výroby: 1994, číslo stroje/vozidla: 133120, Nabídka 24506
Technické údaje:
- Vrtací kapacita do plné oceli ST 60 35 mm
- Vrtací kapacita GG 25 42 mm
- Řezání závitů ST 60 M 30
- Řezání závitů GG 25 M 36
- Držák vrtacího vřetena MK 4
Gedowndydopfx Aigeiu
- Zdvih pinoly 170 mm
- Otáčky vrtacího vřetena plynule nastavitelné 20 - 3200 ot/min
- Plynule nastavitelný posuv vrtáku 0,02 - 0,70 mm/ot.
- Poloměr vrtání cca. min. / max. 490 / 1240 mm
- Úhel natočení 330 °
- Rozměr stolu 1200 x 620 mm
- Výška stolu 900 mm
- Motorizované nastavení výšky / zdvih vrtacího sloupku 450 mm
- hydraulické sloupy + upínání výložníku
- T – drážky svisle na levé straně stroje
- Chladicí systém
- Pohon 400 V / 5,0 kW
- Potřeba prostoru cca. Š 1500 x V 2600 x H 1700 - 2500 mm
- Hmotnost cca. 2100 kg
Malý inzerát
Rödermark
477 km
Vysokorychlostní radiální vrták
DONAUDR 28 Z
Zavolat
Stav: dobrý (použitý), Rok výroby: 1992, číslo stroje/vozidla: 2355-2, Nabídka 24416
Technické údaje:
Gsdpfx Aioufw S Rsgsiu
- Kapacita vrtání do masivní oceli ST 60 28 mm
- Vrtací kapacita GG 25 40 mm
- Řezání závitů ST 60 M 30
- Řezání závitů GG 25 M 40
- Držák vrtacího vřetena MK 3
- Průměr vřetena 50 mm
- Zdvih frézy 150 mm
- 18 otáčky vrtacího vřetena 45 - 2240 ot.
- 4 posuvy při vrtání 0,1 - 0,45 mm
- min. / max. vzdálenost vřeteno - stůl 300 / 700 mm
- Poloměr vrtání min / max 305 / 1005 mm
- Výška stolu 820 mm
- Rozměr stolu 1200 x 600 mm
- Pohon 400 V / 6 kW
- Potřeba místa cca Š 1300 x V 2500 x H 2300 mm
- Hmotnost cca 1500 kg
- s: - zařízením pro řezání závitů
- hydr. sloupy + upínání výložníku
- Chladicí zařízení
- Svislé T-drážky na levé straně stroje
Malý inzerát
Bächingen an der Brenz
402 km
Vysokorychlostní radiální vrtačka
DONAUDanuflex 145 Digital
Zavolat
Stav: generálně opravený (použitý), Rok výroby: 2006, Funkčnost: plně funkční, vrtací kapacita: 40 mm, tah perka: 200 mm, průměr pinoly: 80 mm, • Pracovní stůl 1200 x 750 mm s 5 T-drážkami
• Pojezd ramene 1050 mm
• Vřeteno vrtacího stroje s kuželem MK 4
• Plynulé nastavení otáček
Giedpfxsx Uwpxj Aigeu
• Plynulý posuv pinoly
• Zařízení pro řezání závitů
• Každé 2 T-drážky 18 mm v zadní a levé části podstavce stroje
• 3osý digitální odměřovací systém
• Strojní osvětlení
• Centrální mazání
• Pracovní deska stolu obroušená po celém obvodu
• Ochranné zařízení na vrtáku
• Chladicí zařízení
Rozměry a pojezdy
Upínání nástroje: MK 4
Průměr sloupu: 195 mm
Rozměry stolu: 1200 x 750 mm
Počet T-drážek: 5
Vzdálenost T-drážek: 125 mm
Zdvih pinoly: 220 mm
Zdvih sloupu: 450 mm
Vzdálenost od spodní hrany vřetena k horní hraně stolu: min. 40 mm / max. 710 mm
Vzdálenost od spodní hrany vřetena k základové desce: min. 840 mm / max. 1510 mm
Vrtací radius: min. 540 mm / max. 1590 mm
Výška pracovního stolu: 900 mm
Parametry obrábění
Vrtací kapacita do plného materiálu: St 60 Ø 45 / GG 22 Ø 55
Řezání závitů: St 60 M36 / GG 22 M45
Hlavní pohon vřetena
AC motor, s frekvenčním řízením: 5,5 kW při 100 % ED
Rozsah otáček: 15 – 2800 min⁻¹
Max. točivý moment: 250 Nm
Konstantní od 15 do 200 min⁻¹
Posuvy
Plynulá regulace posuvu: 0,02 – 0,7 mm/ot.
Posuvová síla: 12 000 N
Elektrické údaje
Provozní napětí / frekvence: 400 V / 50 Hz
Řídicí napětí: 24 V
Celkový příkon: 9,3 kVA
Hmotnost DANUFLEX 145 (bez obalu)
Se stolem 750 x 1200 mm: 2600 kg
Dokumentace
Návod k obsluze včetně mazacího a hydraulického schématu, elektrického schématu
Usnadňujeme vám hledání: "knapp-donau uzfm"
Okamžitě a zdarma obdržíte nové nabídky e-mailem.
Můžete kdykoli jednoduše ukončit vyhledávací úkol.

Informujte se nyní
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Vložit inzerát nyní
*za inzerát/měsíc

















































































































































