Prodej použitých Pcm Et1-40 Ø9/10/12 Mm (103 632)
Wiefelstede Klepací kleště 4 kusy
PCMET1-40 Ø9/10/12 mm
Wiefelstede Klepací kleště
PCMET1-40 Ø 12 mm
Wiefelstede Klepací kleště
PCMET1-32 Ø 10 mm
Wymysłów Digitální mikrometr Mahr Micromar 40 EWR(i) 100–125 mm IP65
Cyfrowy mikrometr Mahr Micromar 40 EWR(i) 100–125 mm IP65Cyfrowy mikrometr Mahr Micromar 40 EWR(i) 100–125 mm IP65
Neukamperfehn Montážní držák Úhlový konektor Dřevěný konektor
Anschraubplatte: 100 x 120 x 10 mm/Anschraubflansch: 120 x 140 x 10 mm
Nordhorn Mřížové rošty | lisované rošty
Gitterroste 1.400 x 1.000 x 40 mm- Maschung 35/35 - 10 Stück vorhanden
Wiefelstede Vidlice
unbekannt120 x 40 Länge 1000 mm
Wiefelstede Nábojnice 17 kusů
unbekanntØ 10-40 mm
Coevorden Laserový řezací stroj
AorePG6020 12 Kw ( one the way 40 mm )
Wiefelstede 81 upínacích pouzder
WahlØ 4/5/6/8/10/12 mm
Maarheeze Vnitřní jeřáb ± 10 500 mm x 12 500 kg
DemagZKKE
DemagZKKE
Wiefelstede Ocelové lano pro lanový naviják 1,6 t
StahlØ 12 mm 40 m
StahlØ 12 mm 40 m
Fellbach Elektrický přepravní vozík
HTS POWER-SkatePOWER-Skate 5-10, 12-24 (H), 20-40 (H)
Wymysłów Frézovací držáky SK40 ZÜRN Germany / Orion Ø4–12 mm
uchwytów frezarskich SK40 ZÜRN Germany / Orion Ø4–12 mmuchwytów frezarskich SK40 ZÜRN Germany / Orion Ø4–12 mm
Wymysłów Držáky GARANT SK40-12-50 s frézami VHM · Ø12 mm · G2.5 · 25 000 ot./min.
Oprawki GARANT SK40-12-50 z frezami VHM · Ø12 mm · G2.5 · 25 000 rpmOprawki GARANT SK40-12-50 z frezami VHM · Ø12 mm · G2.5 · 25 000 rpm
Neukamperfehn Podlahové desky, desky ze dřeva
OSB Platten 12 mm II. Wahl2.440 x 590 mm I 216 m²
Neukamperfehn Sklad s vysokými regály Stojany paletových regálů
Bito PRO/ Profil: 100 x 76 x 2,25 mm/ 12.400 x 1.100 mm
Neukamperfehn Sklad s vysokými regály Traverza paletových regálů
Jung Heinrich Esmena / K: 110 x 40 mm/ lichte Weite: 1.100 mm
Nordhorn Policový regál | Dílenské regály
Meta - HxBxT: 3.900 x 1.300 x 600 mm -10 Böden gelocht - ab 125 € netto
Székesfehérvár Rozváděčová skříň
ETAEMOX 1200x400x210 mm
Wiefelstede Dopravní pás 87 m/min
MontechTB30-140/M 110 x 1290 mm
Leipzig Laserový řezací stroj
12 m Rohrlaserschneidmaschine 12 kW12045ETP / 450 mm Option bis 510 mm
Neukamperfehn Stohovací přepravní box Stohovací box Box
SSI Schäfer Typ: 14/6-4 / 10 Stück/ blauAußenabm.: 210 x 150 x 123 mm (BxTxH)