Toto čtyřosé horizontální obráběcí centrum MORI SEIKI NH-5000 40 bylo vyrobeno v roce 2003. Stroj se vyznačuje robustní konstrukcí, maximálními otáčkami vřetena až 20 000 ot/min a výkonem v rozsahu 22-30 kW. Je vybaven univerzálním zásobníkem nástrojů s kapacitou až 180 nástrojů a automatickým dvoupaletovým měničem pro zvýšení produktivity. Velikost palety je 500 × 500 mm, maximální výška obrobku až 1 000 mm. Využijte příležitosti ke koupi tohoto horizontálního obráběcího centra MORI SEIKI NH-5000 40. Pro více informací nás kontaktujte.
Typy použití
Frézování
Gedpfx Afjx Imt To Ssit
Inzerát byl přeložen automaticky. Mohou se vyskytnout chyby v překladu.
Hmotnost stroje: 13 000 kg
Hlavní pohon
Počet os: 4
Otáčky vřetena: 12 000 ot/min
Výkon motoru vřetena: 30 kW
Upínací kužel nástroje: BT 40
Pohyby
Pohyb v ose X: 730 mm
Pohyb v ose Z: 880 mm
Pohyb v ose Y: 730 mm
Typy použití
Frézování
Gedpfx Afjx Imt To Ssit
Tyto inzeráty by vás také mohly zajímat.
Malý inzerát
Malsch
528 km
Obráběcí centrum - horizontální
MORI SEIKINH 5000-40
MORI SEIKINH 5000-40
Malý inzerát
Babberich
695 km
Středový soustruh
TrensSUI 80
TrensSUI 80
Düsseldorf
631 km
Obráběcí centrum
MORI SEIKINH 5000 DCG 40
MORI SEIKINH 5000 DCG 40
Buzica
432 km
MORI SEIKI NH5000-40
MORI SEIKINH5000-40
MORI SEIKINH5000-40
Freudenberg
551 km
Linka na řezání na délku 1 500 x 3 mm/10 tun