OSAMA S2R 1300
VB plus DPH
Rok výroby
2021
Stav
Použitý
Umístění
Německo Německo
Stroj na nanášení lepidla OSAMA S2R 1300
more Images
OSAMA S2R 1300
OSAMA S2R 1300
OSAMA S2R 1300
OSAMA S2R 1300
OSAMA S2R 1300
Údaje o stroji
Označení stroje:
Stroj na nanášení lepidla
Výrobce:
OSAMA
Model:
S2R 1300
Rok výroby:
2021
Stav:
použitý
Cena a lokalita
VB plus DPH
Umístění:
D - Hessen Německo
Referenční číslo:
ISS20250305-5247
Aktualizace:
naposledy dne 31.03.2026
Popis
Použitý stroj
Rok výroby: 2021
Vybavení a technické údaje:
Homogenní DÁVKOVÁNÍ lepidla díky nastavitelným rozdělovacím vaničkám.
ELEKTRICKÁ INSTALACE: dle evropských norem, zcela uzavřená, s ovládacím panelem, napětí 24 V.
Technické údaje:
Pracovní šířka: 1 300 mm
Pracovní výška: 100 mm
Průměr aplikačních válců: 185 mm
Podávací rychlost: 18 m/min
Giedpjygn Ihjfx Ag Het
Pohon motoru: 0,37 kW
Pracovní výška stolu: 800 mm
Rozměry: délka 780 mm, šířka 2 000 mm, výška 1 350 mm
Hmotnost: 340 kg
Včetně vany na vodu z nerezové oceli (INOX)
Místo: Flörsheim
Dostupnost: Ihned
Inzerát byl přeložen automaticky. Mohou se vyskytnout chyby v překladu.
Poskytovatel
Registrován od: 2008
333 Inzeráty online
Trustseal icon
Zavolat
Odeslat poptávku
Pozemekus
Německo
Rakousko
Švýcarsko
Spojené státy americké
Spojené království
Francie
Belgie
Španělsko
Mexiko
Itálie
Nizozemsko
Polsko
Ruská federace
Bělorusko (Běloruská republika)
Ukrajina
Estonsko
Turecko
Nový Zéland
Irsko
Česká republika
Dánsko
Finsko
Švédsko
Norsko
Lucembursko
Řecko
Litva
Lotyšsko
Island
Portugalsko
Brazílie
Venezuela
Argentina
Maďarsko
Slovensko
Rumunsko
Moldavsko
Slovinsko
Srbsko
Černá Hora
Albánie
Chorvatsko
Bulharsko
Severní Makedonie
Bosna a Hercegovina
Izrael
Egypt
Maroko
Indie
Indonésie
Jižní Korea
Japonsko
Thajsko
Malajsie
Vietnam
Čína, Lidová republika
Tchaj-wan
Írán
Bangladéš
Dotaz nebylo možné odeslat. Zkuste to prosím znovu později.
Telefon & Fax
+49 6146 ... inzeráty
Tyto inzeráty by vás také mohly zajímat.
Malý inzerát
more images
Polsko Juszczyn
305 km
Stroj na nanášení lepidla
OSAMAS2R-1300
Ověřený prodejce
Malý inzerát
2VÁLCOVÉ ROZMETADLO OSAMA S2R1300
Itálie San Giovanni Al Natisone
455 km
2VÁLCOVÉ ROZMETADLO
OSAMAS2R1300
Stroj na nanášení lepidla OSAMA S2R-1300 + TDM
Polsko Juszczyn
305 km
OSAMAS2R-1300 + TDM
Ověřený prodejce
SPALMACOLLA OSAMA S2 R 1300
SPALMACOLLA OSAMA S2 R 1300
455 km
SPALMACOLLA
OSAMAS2 R 1300
2VÁLCOVÉ ROZMETADLO
OSAMAS2R1300
Horizontální lis na balíky OSAMA S2R 1300
Slovensko Prša
357 km
Horizontální lis na balíky
OSAMAS2R 1300
2VÁLCOVÉ ROZMETADLO