TDK GEN20-120-1P230
VB plus DPH
Stav
Použitý
Umístění
Borken Německo
Laboratorní zdroj TDK-Lambda TDK GEN20-120-1P230
more Images
TDK GEN20-120-1P230
TDK GEN20-120-1P230
TDK GEN20-120-1P230
TDK GEN20-120-1P230
Údaje o stroji
Označení stroje:
Laboratorní zdroj TDK-Lambda
Výrobce:
TDK
Model:
GEN20-120-1P230
Stav:
dobrý (použitý)
Cena a lokalita
VB plus DPH
Umístění:
Dunkerstrasse 29, 46325 Borken/Burlo, Deutschland Německo
Popis
TDK GEN20-120-1P230, TDK-Lambda 19" laboratorní napájecí zdroj
44mm kryt, 0–20 V/DC / 0–120 A
Spínané
Vstupní napětí: 85–265 V/AC