Horizontální vyvrtávačka UNION T110
Rok výroby: 2001
Pojezdy: X 1500 mm
Y 1250 mm (celkový zdvih ve vertikále)
0 mm nejnižší poloha osy vrtací vřetena ke stolu
Z 1000 mm
W 550 mm (zdvih vrtacího vřetena)
Gijdpfx Ajy Rpm Uog Sjt
B 360° plynule
Průměr vrtacího vřetena: 110 mm
Převodové stupně: 2
Otáčky: max. 4000 1/min
Rychloposuv: 15 m/min
Nástrojové vřeteno: SK 50
Upínací plocha stolu: 1000 x 1250 mm
Šířka T-drážky: 22 mm
Výška upínací plochy nad podlahou: 1050 mm
Max. zatížení stolu: 6 t
Celková hmotnost komplet: cca 13,5 t
Řídicí systém: Heidenhain TNC 426
Elektronické ruční kolečko
Různé držáky nástrojů lze dokoupit.
Inzerát byl přeložen automaticky. Mohou se vyskytnout chyby v překladu.
Rok výroby: 2001
Pojezdy: X 1500 mm
Z 1000 mm
Gijdpfx Ajy Rpm Uog Sjt
B 360° plynule
Převodové stupně: 2
Otáčky: max. 4000 1/min
Rychloposuv: 15 m/min
Nástrojové vřeteno: SK 50
Šířka T-drážky: 22 mm