*Sonstige JKB IFP351000
VB plus DPH
Rok výroby
2016
Stav
Použitý (plně funkční)
Umístění
Strzałkowo Polsko
Polohovač vidlic *Sonstige JKB IFP351000
more Images
*Sonstige JKB IFP351000
*Sonstige JKB IFP351000
*Sonstige JKB IFP351000
*Sonstige JKB IFP351000
*Sonstige JKB IFP351000
*Sonstige JKB IFP351000
*Sonstige JKB IFP351000
*Sonstige JKB IFP351000
*Sonstige JKB IFP351000
*Sonstige JKB IFP351000
Údaje o stroji
Označení stroje:
Polohovač vidlic
Výrobce:
*Sonstige
Model:
JKB IFP351000
Rok výroby:
2016
Stav:
použitý
Funkčnost:
plně funkční
Cena a lokalita
VB plus DPH
pronájem:
je možné
Místo prodejce:
Babin Oledry 10, 62-420 Strzałkowo, Polsko Polsko
Zavolat
Technické údaje
Nosnost:
3 500 kg
Délka vidlic:
1 100 mm
Referenční číslo:
OS1596
Aktualizace:
naposledy dne 29.07.2025
Popis
Zařízení na nastavení vidlic
Stav: Připraveno k použití a plně funkční
Technický stav: dobrý
Gbsdpfew Egmbsx Agxjl
Popis: Rok 2016, boční posuv, nosnost 2000 kg, rozsah otevření 400-1080 mm, šířka 100 mm, vidlice 1100 mm, UCHYCENÍ: Linde STANDARD 393, vnitřní 317 mm, vnější 380 mm, délka 690 mm, ID OS1596