ABEL HMD-G-50-500
Stav
Nový
Umístění
Voerde Německo
Pístní hydraulické membránové čerpadlo REWA ABEL ABEL HMD-G-50-500
more Images
ABEL HMD-G-50-500
Údaje o stroji
Označení stroje:
Pístní hydraulické membránové čerpadlo REWA ABEL
Výrobce:
ABEL
Model:
HMD-G-50-500
Výrobní číslo:
85163a
Stav:
nový
Cena a lokalita
pronájem:
je možné
Umístění:
Ringstr. 10, 46562 Voerde, Deutschland Německo
Referenční číslo:
RE-HU-2019-1401-PK36c
Aktualizace:
naposledy dne 07.10.2024
Popis
stroj: nový typ pístové hydraulické membránové pumpy: Abel HMD-G-50-500 Průtok: max. 50 m³ / h Vypouštěcí tlak: 15 bar Motor: 30 KW, 400 V, 50 Hz, 1500 ot / min, - s dmychadlem: Čerpadlo je ovládáno pomocí frekvenčního měniče: