použitý šroubový kompresor ALUP SCK 25-10
Rok výroby: 1991
Gsdpfoyrrqdsx Agxobl
Provozní hodiny: 37970 h
Technické údaje:
Výkon při 10 bar: 2,40 m³/min
Max. tlak: 10 bar
Výkon motoru: 18,5 kW
Rozměry (D x Š x V): 1260 x 770 x 1270 mm
Hmotnost: 523 kg
Pneumatické připojení: G 1"
Navštivte naši prodejnu.
Vždy máme na skladě velký výběr nových a použitých kompresorů!
Inzerát byl přeložen automaticky. Mohou se vyskytnout chyby v překladu.
Rok výroby: 1991
Gsdpfoyrrqdsx Agxobl
Provozní hodiny: 37970 h
Technické údaje:
Výkon při 10 bar: 2,40 m³/min
Max. tlak: 10 bar
Výkon motoru: 18,5 kW
Hmotnost: 523 kg
Pneumatické připojení: G 1"