AWEA BM-1400
Stav
Použitý
Umístění
Brügg Švýcarsko
4osé obráběcí centrum AWEA BM-1400
more Images
YouTube video
AWEA BM-1400
AWEA BM-1400
AWEA BM-1400
AWEA BM-1400
AWEA BM-1400
AWEA BM-1400
AWEA BM-1400
AWEA BM-1400
AWEA BM-1400
AWEA BM-1400
Údaje o stroji
Označení stroje:
4osé obráběcí centrum
Výrobce:
AWEA
Model:
BM-1400
Stav:
použitý
Cena a lokalita
Místo prodejce:
Industriestrasse 22, 2555 Brügg, Švýcarsko Švýcarsko
Popis
AWEA BM-1400 je 4osé obráběcí centrum navržené pro preciznost, vysokou přesnost a spolehlivost. Stůl 1500×800 mm; pojezdy X1400 mm, Y800 mm, Z700 mm. Upínání nástroje ISO 40, 0–12000 ot/min (plynule), připojení 50Hz 3x400V, celkový příkon 40 kVA; hmotnost ≈12000 kg; rozměry D4800׊2850×V3100 mm. Příslušenství: sada držáků nástrojů, vysokotlaké chladicí zařízení 40 bar, dopravník třísek, dělicí přístroj 4. osa, elektronické ruční kolečko, RS‑232, stavová kontrolka. Dosahuje úzkých tolerancí; typické pro automobilový, letecký, medicínský, hodinářský průmysl a výrobu obráběcích strojů.