easylift HONOF42-550-1164-018 080N
Plynová pružina
Bansbach
Pevná cena plus DPH
Stav
Použitý
Umístění
Wiefelstede
Údaje o stroji
Cena a lokalita
Pevná cena plus DPH
- Umístění:
- 26215 Wiefelstede, Deutschland
- A160-45243
- Referenční číslo:
- Aktualizace:
- naposledy dne 12.06.2024
Popis
Tlumič nárazů, plynová tlaková pružina, tlumič nárazů, tlumič nárazů
-Výrobce: Bansbach, plynová pružina easylift typ HONOF42-550-1164-018 080N
-Píst: Ø 22 mm
-Celková délka: 1200 mm
Gjdpjtlzg Nefx Ag Sjit
-Pístní tyč: Ø 10 x 550 mm
-Počet: k dispozici 37x plynová vzpěra
-Cena: za kus
-Rozměry: Ø 22 x 1200 mm
-Hmotnost: 0,9 kg/ks.
Inzerát byl přeložen automaticky. Mohou se vyskytnout chyby v překladu.
-Píst: Ø 22 mm
-Celková délka: 1200 mm
Gjdpjtlzg Nefx Ag Sjit
-Pístní tyč: Ø 10 x 550 mm
-Cena: za kus
-Rozměry: Ø 22 x 1200 mm