BT VCE 150 ABT
VCE 150 A
BT VCE 150 A
BT
VCE 150 A
Rok výroby
2007
Stav
Použitý
Umístění
Hardinxveld-Giessendam
Údaje o stroji
- Označení stroje:
- BT VCE 150 A
- Výrobce:
- BT
- Model:
- VCE 150 A
- Rok výroby:
- 2007
- Stav:
- dobrý (použitý)
- Provozní hodiny:
- 3 130 h
Cena a lokalita
- Místo prodejce:
- Schrank 2, 3371 KJ Hardinxveld-Giessendam, Nizozemsko
Zavolat
Technické údaje
- Nosnost:
- 1 500 kg
- Zdvihová výška:
- 6 950 mm
- Typ paliva:
- elektrický
- Typ stožáru:
- triplex
- Stavební výška:
- 3 150 mm