DALIAN MACHINE TOOL GROUP CORP. CKE6150Z
EXW Pevná cena plus DPH
Stav
Použitý (plně funkční)
Umístění
Karditsa Řecko
CNC soustruh DALIAN MACHINE TOOL GROUP CORP. CKE6150Z
more Images
Údaje o stroji
Označení stroje:
CNC soustruh
Výrobce:
DALIAN MACHINE TOOL GROUP CORP.
Model:
CKE6150Z
Výrobní číslo:
G01747
Stav:
velmi dobrý (použité)
Funkčnost:
plně funkční
Cena a lokalita
EXW Pevná cena plus DPH
Umístění:
KARDITSAS-TRIKALON 3rd km., 43100 / KARDITSA, Ελλάδα Řecko
Popis
Průměr otáčení nad ložem: 500 mm
Průměr soustružení nad suportem: 280 mm
Délka obrobku : 2000 mm
Rozsah pojezdu v ose X : 280 mm
Rozsah pojezdu osy Z: 1935 mm
Rychlost otáčení : 3000 ot/min
Hrot vřetena : A2-8
Gisdovfdiuspfx Af Sot
Let vřetena : 82 mm
Zrychlený posuv X / Z : 4/6 m/min
Průměr pouzdra koníku : 75 mm
Kužel koníku : MT5
Motor hlavního vřetena: 11/15 kW
Velikost stopky nástroje: 25x25 mm
Krok koníka : 150 mm
Přesnost polohování osy X/Z (C, Y) : 0,018/0,021 mm
Přesnost opakování osy X/Z (C, Y) : 0,014 mm