Desoutter SH1200-LR215-S90-A13S
EXW VB plus DPH
Rok výroby
2011
Stav
Nový (plně funkční)
Umístění
Německo Německo
Vypínání pneumatického úhlového klíče Desoutter SH1200-LR215-S90-A13S
more Images
Údaje o stroji
Označení stroje:
Vypínání pneumatického úhlového klíče
Výrobce:
Desoutter
Model:
SH1200-LR215-S90-A13S
Výrobní číslo:
Rok výroby:
2011
Stav:
nový
Funkčnost:
plně funkční
Cena a lokalita
EXW VB plus DPH
Umístění:
D - Bayern Německo
Popis
Z našeho inventáře demonstračních nástrojů, testovaných a plně funkčních:
nový pneumatický úhlový klíč Desoutter SH1200-LR215-S90-A13S
s vypínací spojkou
s pákovým startem
Výstup: 1/2" čtverec
Točivý moment: 70 až 120 Nm
Volnoběžné otáčky: 215 min-1
Délka: 590 mm
Výška hlavy (pouzdro na čtverec): 69,5 mm