Festo DNC-63-160-PPV-A
Pevná cena plus DPH
Stav
Použitý
Umístění
Wiefelstede Německo
Pneumatické válce Festo DNC-63-160-PPV-A
more Images
Festo DNC-63-160-PPV-A
Festo DNC-63-160-PPV-A
Festo DNC-63-160-PPV-A
Festo DNC-63-160-PPV-A
Údaje o stroji
Označení stroje:
Pneumatické válce
Výrobce:
Festo
Model:
DNC-63-160-PPV-A
Stav:
použitý
Cena a lokalita
Pevná cena plus DPH
Místo prodejce:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Německo Německo
Popis
Pneumatické válce, vzduchové válce, standardní válce, upínací válce -Výrobce: Festo -Typ: DNC-63-160-PPV-A -Píst: Ø 63 mm-Zdvih: 160 mm -Max. Tlak: 12 barů - Rozměry: 470/75 / H110 mm - Hmotnost: 3,6 kg