Festo DSL-32-50-270-P-S2-CC-KF
Pevná cena plus DPH
Stav
Použitý
Umístění
Wiefelstede Německo
Otočná lineární jednotka Festo DSL-32-50-270-P-S2-CC-KF
more Images
Festo DSL-32-50-270-P-S2-CC-KF
Festo DSL-32-50-270-P-S2-CC-KF
Festo DSL-32-50-270-P-S2-CC-KF
Festo DSL-32-50-270-P-S2-CC-KF
Festo DSL-32-50-270-P-S2-CC-KF
Údaje o stroji
Označení stroje:
Otočná lineární jednotka
Výrobce:
Festo
Model:
DSL-32-50-270-P-S2-CC-KF
Stav:
použitý
Cena a lokalita
Pevná cena plus DPH
Místo prodejce:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Německo Německo
Popis
Pneumatický otočný válec, otočný pohon, pneumatický válec, vzduchový válec, otočná lineární jednotka - Typ Festo: DSL-32-50-270-P-S2-CC-KF - Píst: Ř 32 mm - Zdvih: 50 mm - Úhel otočení: 0 až 272 ° - max. Tlak: 8 bar - Rozměry: 335/105 / H105 mm - Hmotnost: 3,7 kg