HISWeld HIS16V32010 - Aktion
Pevná cena plus DPH
Stav
Nový
Umístění
Rakousko Rakousko
Svařovací stůl HISWeld HIS16V32010 - Aktion
more Images
HISWeld HIS16V32010 - Aktion
HISWeld HIS16V32010 - Aktion
HISWeld HIS16V32010 - Aktion
HISWeld HIS16V32010 - Aktion
HISWeld HIS16V32010 - Aktion
Údaje o stroji
Označení stroje:
Svařovací stůl
Výrobce:
HISWeld
Model:
HIS16V32010 - Aktion
Stav:
nový
Cena a lokalita
Pevná cena plus DPH
Umístění:
2351 Wiener Neudorf, Österreich Rakousko
Popis
Stav nový
Dodací lhůta cca 2–4 týdny od objednání
Pracovní plocha 2000 x 1000 mm
Nosnost 3000 kg
Hmotnost 348 kg
Výška bočních stěn 100 mm
Tloušťka pracovní desky 12 mm
Otvor 16 mm
NAŠE PRÉMIOVÉ STOLNÍ SYSTÉMY S OTVOROVÝM SYSTÉMEM 16 MM PŘEDSTAVUJÍ STANDARD PRO KOMERČNÍ A PRŮMYSLOVÉ VYUŽITÍ. 3D MODELY TVOŘÍ ZÁKLAD CELÉHO SYSTÉMU, KTERÝ LZE LIBOVOLNĚ ROZŠIŘOVAT ZE VŠECH PĚTI STRAN.
Naše stoly vynikají vysokou tvrdostí díky NOVÉMU POVRCHU CR75M+, vysokou přesností +/- 0,05 mm na celé pracovní ploše a přesnými tolerancemi průměrů otvorů v celé matrici.
3D normovaný svařovací a upínací stůl,
2000 x 1000 x 200 mm s tvrzeným povrchem Cr75M+
Gbodpfx Agsyq Srrexol
Systém stolu: 16 mm
Tloušťka materiálu: 12 mm
Speciální antistatický účinek proti přichytávání rozstřiků díky povrchové úpravě
včetně stolové podkonstrukce a standardních noh stolu
* S355J2+N s tvrzením Cr75M+
* Otvory: 16 mm, tloušťka materiálu: 12 mm
* Včetně povrchově upravené podkonstrukce stolu
* Boční stěna 100 mm s dvouřadým rozložením otvorů a roztečí 25 mm
* Stolová deska s dvoustranným jemným měřítkem a rastrem 50 x 50 mm