ICS multiFill VK-EP-2V-960-24-KK-SV-6-240-125
Rok výroby
2011
Stav
Použitý
Umístění
Německo Německo
Plnicí a uzavírací stroj ICS multiFill VK-EP-2V-960-24-KK-SV-6-240-125
more Images
Údaje o stroji
Označení stroje:
Plnicí a uzavírací stroj
Výrobce:
ICS
Model:
multiFill VK-EP-2V-960-24-KK-SV-6-240-125
Rok výroby:
2011
Stav:
připraven k použití (použité)
Cena a lokalita
Umístění:
Deutschland Německo
Referenční číslo:
INNO30759
Aktualizace:
naposledy dne 05.02.2026
Popis
K dispozici je kompletní plnicí a uzavírací linka na lahve. Průměr prstencové nádoby: 960 mm, počet plnicích ventilů: 24, uzavírací stanice (KK): 6, uzavírací stanice (SV): 6, průměr uzavírací hlavice: 240 mm, rozteč plničky a uzavíračky: 125 mm, plnicí výkon (0,5 l): 6000 lahví/h, objem lahve: 330 ml/500 ml, provozní hodiny: cca 7200 h. Prohlídka na místě je možná.