Vysokozdvižný vozík
Jungheinrich TFG 320

VB plus DPH
5 082 €
Stav
Použitý (plně funkční)
Umístění
Jaroměřice nad Rokytnou Česká republika
Vysokozdvižný vozík Jungheinrich TFG 320
Vysokozdvižný vozík Jungheinrich TFG 320
Vysokozdvižný vozík Jungheinrich TFG 320
Vysokozdvižný vozík Jungheinrich TFG 320
Vysokozdvižný vozík Jungheinrich TFG 320
Vysokozdvižný vozík Jungheinrich TFG 320
Vysokozdvižný vozík Jungheinrich TFG 320
Vysokozdvižný vozík Jungheinrich TFG 320
Vysokozdvižný vozík Jungheinrich TFG 320
Vysokozdvižný vozík Jungheinrich TFG 320
more Images
Jungheinrich TFG 320
Jungheinrich TFG 320
Jungheinrich TFG 320
Jungheinrich TFG 320
Jungheinrich TFG 320
Jungheinrich TFG 320
Jungheinrich TFG 320
Jungheinrich TFG 320
Jungheinrich TFG 320
Jungheinrich TFG 320

Údaje o stroji

Označení stroje:
Vysokozdvižný vozík
Výrobce:
Jungheinrich
Model:
TFG 320
Výrobní číslo:
FN313042
Stav:
použitý
Funkčnost:
plně funkční
Provozní hodiny:
2 656 h

Cena a lokalita

VB plus DPH
5 082 €
Umístění:
Jaroměřice nad Rokytnou, Česká republika Česká republika
Zavolat

Technické údaje

Nosnost:
2 000 kg
Zdvihová výška:
4 500 mm
Těžiště nákladu:
500 mm
Typ paliva:
plyn
Zbývající kapacita baterie:
100 procent
Stav pneumatik:
50 procent
Vybavení:
Bezpečnostní kontrola UVV, nástavec na vidlice, osvětlení

Podrobnosti nabídky

ID inzerátu:
A225-64017
Aktualizace:
naposledy dne 17.08.2026

Popis

Nabízíme tento použitý víceúčelový vysokozdvižný vozík Jungheinrich SH-4-980, rok výroby není specifikován.

Typ: SH-4-980
Interní číslo: C-21-N
Sériové číslo: FN313042
Nosnost (h3=4500 mm, D=500 mm): 1500 kg
Nosnost (h3=4500 mm, D=600 mm): 1350 kg
Nosnost (h3=4500 mm, D=700 mm): 1240 kg
Nosnost (h3=4350 mm, D=500 mm): 1800 kg
Nosnost (h3=4350 mm, D=600 mm): 1620 kg
Nosnost (h3=4350 mm, D=700 mm): 1480 kg
Nosnost (h3=4000 mm, D=500 mm): 2000 kg
Nosnost (h3=4000 mm, D=600 mm): 1810 kg
Ljdpfxozuxgve Aizohk
Nosnost (h3=4000 mm, D=700 mm): 1650 kg

Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím zprávy nebo telefonicky.

Inzerát byl přeložen automaticky. Mohou se vyskytnout chyby v překladu.

Poskytovatel

Registrován od: 2025

1 Inzerát online

Zavolat

Odeslat poptávku

Pozemekus 
Německo
Rakousko
Švýcarsko
Spojené státy americké
Spojené království
Francie
Belgie
Španělsko
Mexiko
Itálie
Nizozemsko
Polsko
Ruská federace
Bělorusko (Běloruská republika)
Ukrajina
Estonsko
Turecko
Nový Zéland
Irsko
Česká republika
Dánsko
Finsko
Švédsko
Norsko
Lucembursko
Řecko
Litva
Lotyšsko
Island
Portugalsko
Brazílie
Venezuela
Argentina
Maďarsko
Slovensko
Rumunsko
Moldavsko
Slovinsko
Srbsko
Černá Hora
Albánie
Chorvatsko
Bulharsko
Severní Makedonie
Bosna a Hercegovina
Izrael
Egypt
Maroko
Indie
Indonésie
Jižní Korea
Japonsko
Thajsko
Malajsie
Vietnam
Čína, Lidová republika
Tchaj-wan
Írán
Bangladéš
Poznámka: Váš dotaz bude předán všem prodejcům v kategorii strojů. Díky tomu můžete získat velmi mnoho nabídek.
Dotaz nebylo možné odeslat. Zkuste to prosím znovu později.

Telefon & Fax

+420 777 ... inzeráty
Tyto inzeráty by vás také mohly zajímat.
Malý inzerát
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG 320
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG 320
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG 320
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG 320
more images
Bremerhaven
629 km
LPG vysokozdvižné vozíky
JungheinrichTFG 320
Zavolat
Malý inzerát
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG 320s
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG 320s
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG 320s
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG 320s
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG 320s
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG 320s
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG 320s
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG 320s
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG 320s
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG 320s
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG 320s
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG 320s
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG 320s
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG 320s
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG 320s
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG 320s
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG 320s
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG 320s
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG 320s
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG 320s
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG 320s
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG 320s
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG 320s
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG 320s
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG 320s
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG 320s
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG 320s
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG 320s
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG 320s
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG 320s
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG 320s
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG 320s
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG 320s
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG 320s
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG 320s
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG 320s
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG 320s
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG 320s
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG 320s
more images
Německo Nürtingen
467 km
LPG vysokozdvižné vozíky
JungheinrichTFG 320s
Zavolat
Malý inzerát
Vysokozdvižný vozík Jungheinrich TFG 320s
Vysokozdvižný vozík Jungheinrich TFG 320s
Vysokozdvižný vozík Jungheinrich TFG 320s
Vysokozdvižný vozík Jungheinrich TFG 320s
Vysokozdvižný vozík Jungheinrich TFG 320s
Vysokozdvižný vozík Jungheinrich TFG 320s
Vysokozdvižný vozík Jungheinrich TFG 320s
Vysokozdvižný vozík Jungheinrich TFG 320s
Vysokozdvižný vozík Jungheinrich TFG 320s
Vysokozdvižný vozík Jungheinrich TFG 320s
Vysokozdvižný vozík Jungheinrich TFG 320s
Vysokozdvižný vozík Jungheinrich TFG 320s
more images
Německo Wuppertal
610 km
Vysokozdvižný vozík
JungheinrichTFG 320s
Zavolat
Malý inzerát
Vysokozdvižný vozík Jungheinrich TFG320S
Vysokozdvižný vozík Jungheinrich TFG320S
Vysokozdvižný vozík Jungheinrich TFG320S
Vysokozdvižný vozík Jungheinrich TFG320S
Vysokozdvižný vozík Jungheinrich TFG320S
Vysokozdvižný vozík Jungheinrich TFG320S
Vysokozdvižný vozík Jungheinrich TFG320S
Vysokozdvižný vozík Jungheinrich TFG320S
more images
Německo Feldkirchen-Westerham
341 km
Vysokozdvižný vozík
JungheinrichTFG320S
Zavolat
Malý inzerát
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG 320 - Freihub - weiße Reifen
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG 320 - Freihub - weiße Reifen
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG 320 - Freihub - weiße Reifen
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG 320 - Freihub - weiße Reifen
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG 320 - Freihub - weiße Reifen
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG 320 - Freihub - weiße Reifen
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG 320 - Freihub - weiße Reifen
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG 320 - Freihub - weiße Reifen
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG 320 - Freihub - weiße Reifen
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG 320 - Freihub - weiße Reifen
more images
Neuss
638 km
LPG vysokozdvižné vozíky
JungheinrichTFG 320 - Freihub - weiße Reifen
Zavolat
Malý inzerát
Čelní nakladač na LPG Jungheinrich TFG 320s - Service Neu - nur 2641 Std - Garantie
Čelní nakladač na LPG Jungheinrich TFG 320s - Service Neu - nur 2641 Std - Garantie
Čelní nakladač na LPG Jungheinrich TFG 320s - Service Neu - nur 2641 Std - Garantie
Čelní nakladač na LPG Jungheinrich TFG 320s - Service Neu - nur 2641 Std - Garantie
Čelní nakladač na LPG Jungheinrich TFG 320s - Service Neu - nur 2641 Std - Garantie
Čelní nakladač na LPG Jungheinrich TFG 320s - Service Neu - nur 2641 Std - Garantie
more images
Německo Mannheim
504 km
Čelní nakladač na LPG
JungheinrichTFG 320s - Service Neu - nur 2641 Std - Garantie
Zavolat
Malý inzerát
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG320
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG320
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG320
LPG vysokozdvižné vozíky Jungheinrich TFG320
more images
Wermelskirchen
601 km
LPG vysokozdvižné vozíky
JungheinrichTFG320
Zavolat
Malý inzerát
Čelní nakladač na LPG Jungheinrich TFG 320 - Service Neu - nur 2508 Std. KUBOTA MOTOR
Čelní nakladač na LPG Jungheinrich TFG 320 - Service Neu - nur 2508 Std. KUBOTA MOTOR
Čelní nakladač na LPG Jungheinrich TFG 320 - Service Neu - nur 2508 Std. KUBOTA MOTOR
Čelní nakladač na LPG Jungheinrich TFG 320 - Service Neu - nur 2508 Std. KUBOTA MOTOR
Čelní nakladač na LPG Jungheinrich TFG 320 - Service Neu - nur 2508 Std. KUBOTA MOTOR
Čelní nakladač na LPG Jungheinrich TFG 320 - Service Neu - nur 2508 Std. KUBOTA MOTOR
more images
Německo Mannheim
504 km
Čelní nakladač na LPG
JungheinrichTFG 320 - Service Neu - nur 2508 Std. KUBOTA MOTOR
Zavolat
Malý inzerát
Čelní nakladač na LPG Jungheinrich TFG 320s - Nur 2673 Std.- Service Neu - VW Motor
Čelní nakladač na LPG Jungheinrich TFG 320s - Nur 2673 Std.- Service Neu - VW Motor
Čelní nakladač na LPG Jungheinrich TFG 320s - Nur 2673 Std.- Service Neu - VW Motor
Čelní nakladač na LPG Jungheinrich TFG 320s - Nur 2673 Std.- Service Neu - VW Motor
Čelní nakladač na LPG Jungheinrich TFG 320s - Nur 2673 Std.- Service Neu - VW Motor
more images
Německo Mannheim
504 km
Čelní nakladač na LPG
JungheinrichTFG 320s - Nur 2673 Std.- Service Neu - VW Motor
Zavolat
Malý inzerát
Čelní nakladač na LPG Jungheinrich TFG 320s - Service Neu - STVO - Volllkabine -6,5m
Čelní nakladač na LPG Jungheinrich TFG 320s - Service Neu - STVO - Volllkabine -6,5m
Čelní nakladač na LPG Jungheinrich TFG 320s - Service Neu - STVO - Volllkabine -6,5m
Čelní nakladač na LPG Jungheinrich TFG 320s - Service Neu - STVO - Volllkabine -6,5m
Čelní nakladač na LPG Jungheinrich TFG 320s - Service Neu - STVO - Volllkabine -6,5m
Čelní nakladač na LPG Jungheinrich TFG 320s - Service Neu - STVO - Volllkabine -6,5m
Čelní nakladač na LPG Jungheinrich TFG 320s - Service Neu - STVO - Volllkabine -6,5m
more images
Německo Mannheim
504 km
Čelní nakladač na LPG
JungheinrichTFG 320s - Service Neu - STVO - Volllkabine -6,5m
Zavolat