Prodej použitých Kessler F. Jung Hf 50 / Jf 520 (61 858)
Baden-Württemberg Povrchová bruska
JUNGHF 50 RD
Haiger Povrchová bruska
JungJF 520
's-Hertogenbosch Profilová a plošná bruska
JungJF 520 MS
Schijndel Povrchová bruska
JungJF-520
Wiesbaden Rovinná bruska
JUNGJF 500
Mindelheim Rovinná bruska
JungF 50
Kirchheim unter Teck Přestavba pohonu brusného vřetena JUNG HF 50
JUNG HF50Umbau auf Thyristorantrieb
Eggenstein-Leopoldshafen Rovinná bruska
Unterschleißheim Povrchová bruska
JUNGHF50
Kirchheim Bruska na plocho - horizontální
JUNGJF520D
Neukamperfehn Sklad s vysokými regály Traverza paletových regálů
Jung Heinrich MPB/ K: 160 x 50 mmLichte Weite: 3.400 mm / feuerverzinkt
Bad Waldsee Rovinné brusky
JUNGHF50 RD ZST
Rain Rovinná bruska
JungJF 415E
Haiger Rovinná bruska
JUNGJF 600
Schijndel Rovinná bruska
JungJF-415
Německo Povrchová bruska
JungF 50R
Schijndel Povrchová bruska
JungHF-40
Neukamperfehn Traverza paletového regálu Traverza vysokého regálu
Jung Heinrich MPB/ lichte Weite: 3900mm/Kastenprofil: 120 x 50 mm
Jung Heinrich MPB/ lichte Weite: 3900mm/Kastenprofil: 160 x 50 mm
Jung Heinrich MPB/ 2.750 mm/Kastenprofil: 80 x 50 mm
Jung Heinrich MPB/ lichte Weite 1.000mm/Kastenprofil: 80 x 50 mm