Prodej použitých Vytrvalostní Zkušební Stolice (3 450)
Seřadit výsledky
- Nejnižší cena Nejvyšší cena
- Nejnovější inzeráty Nejstarší inzeráty
- Nejkratší vzdálenost Největší vzdálenost
- Nejnovější rok výroby Nejstarší rok výroby
- Nejnovější aktualizace Nejstarší aktualizace
- Výrobci od A do Z Výrobce Z až A
- Relevance
- Nejnižší cena
- Cena
- Nejvyšší cena
- Cena
- Nejnovější inzeráty
- Datum vložení
- Nejstarší inzeráty
- Datum vložení
- Nejkratší vzdálenost
- vzdálenost
- Největší vzdálenost
- vzdálenost
- Nejnovější rok výroby
- Rok výroby
- Nejstarší rok výroby
- Rok výroby
- Nejnovější aktualizace
- Aktualizace
- Nejstarší aktualizace
- Aktualizace
- Výrobci od A do Z
- Výrobce
- Výrobce Z až A
- Výrobce
- Označení od A do Z
- Označení
- Označení od Z do A
- Označení
- Model od A do Z
- Model
- Model Z až A
- Model
- Nejnižší reference
- reference
- Nejvyšší reference
- reference
- Nejkratší provozní doba
- Provozní doba
- Nejdéle běžící doba
- Provozní doba
- Relevance
- Relevance
Malý inzerát
Malsch
528 km
Zkušební stroj na ozubená kola
FrencoZW 401
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), Rok výroby: 2014, Průměr kola - max. 400 mm
Šířka kola 600 mm
Modul - max. 20
Modul - min. 0,1
Dujdpfx Amsunt Uze Heu
Řízení Frenco
Hmotnost stroje cca 1,2 t
Původně měřicí stroj Klingelnberg, přestavěný a modernizovaný v roce 2014 firmou Frenco.
Windows 10, software Frenco FGI-Pro, aktuální servis
Dvouboká valivá zkouška.
Malý inzerát
Malsch
528 km
Zkušební stroj na ozubená kola
HÖFLEREMZ 631
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), Průměr kola – max. 5 – 630 mm
Šířka kola: 500 mm
Modul – max. 20
Modul – min. 0,5
Hmotnost obrobku: 350 kg
Řízení IBH Macro
Průměr obrobku – max. 630 mm
Upínací délka: 1050 mm
Celkový příkon: 1,8 kW
Hmotnost stroje cca 2,5 t
Potřebný prostor cca 2,0 x 0,7 x 2,4 m
Software pro čelní ozubení pro vnitřní a vnější ozubení
Kontrola profilu: standardní kulatost, ztenčení hlavy – základní úprava K-profilu
Kontrola směru: standardní kulatost, ztenčení hlavy – základní úprava K-profilu
Kontrola dělení
Korekce polohy osy při volném měření do 0,2 mm chyby polohy osy
Software pro šneková soukolí
Dsdpfeyyqtzjx Am Heuu
3 unašeče pro ozubená kola, 1 unašečový blok, kalibrační zařízení, Windows 7
Malý inzerát
Hessisch Lichtenau
435 km
Vysokonapěťový tester, vysokonapěťové zkušební zařízení, tester vysokého napětí pro měření HV, PE, I
ELABOPE/IS/HV / 91-3J.3 + SHV 16 / 90-1V.3 + 90-9B.3ZM9
Zavolat
Stav: použitý, Vysokonapěťový tester, vysokonapěťové zkušební zařízení, vysokonapěťový tester pro měření HV, PE, IS
zkušební pult, zkušební stanice, měřicí stanice, zkušební přístroj, měřicí přístroj
Djdpfx Asd Dc Unjm Hsuu
ELABO typ PE/IS/HV / 91-3J.3 + SHV 16 / 90-1V.3 + 90-9B.3ZM92510
Zařízení PE/IS/HV / 91-3J.3 je určeno pro měření elektrické pevnosti, izolačního odporu a úbytku napětí na ochranném vodiči dle
VDE0113 resp. IEC-norem podle EN60204, část 1.
Sériové číslo: Rok výroby: 2003
Jmenovité napětí: 230 V AC
Jmenovitá frekvence: 50 Hz
Jmenovitý proud: 6,3 A
- Měření odporu ochranného vodiče
- Měření izolačního odporu
- Měření úbytku napětí ochranného vodiče
Zařízení SHV 16 / 90-1V.3 poskytuje vysoce stabilní stejnosměrné napětí s nízkým zvlněním.
Jeden výstupní pól má vysoké napětí, druhý pól je blízký potenciálu země a lze jej nastavit na maximálně 300 V.
Sériové číslo: Rok výroby: 2005
Síťové napětí: 230 V AC
Síťová frekvence: 50 Hz
Jmenovitý proud: 1 A
Odrušení dle VDE 0871
Jmenovitý výkon: 14 W
Výstupní napětí: 0 - 6,0 kV DC
Výstupní proud: 0 - 2 mA
Připojovací jednotka pro ELABO tester, přepínací matice, Connector Unit
ELABO typ 90-9B.3ZM92510
Sériové číslo: 0063475
Jmenovité napětí: 230 V AC
Jmenovitá frekvence: 49 - 61 Hz
Jmenovitý proud: 1 A
Počet testovacích bodů: 5
- Kompaktní zařízení na pojízdném podvozku
- Různá připojovací kabeláž a příslušenství podle obrázku
Celkové rozměry D x Š x V: 580 x 700 x 1460 mm
Celková hmotnost: 100 kg
Dobrý stav
Další zařízení ELABO pod skladovými čísly 57820 a 57821

Informujte se nyní
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Vložit inzerát nyní
*za inzerát/měsíc
Malý inzerát
Hessisch Lichtenau
435 km
Čtyřsloupový hydraulický lis, zkušební lis na nástroje, synchronní lis, dvousloupový sloupový lis, T
AGEOGHP 200 H6
Zavolat
Stav: použitý, Hydraulický synchronní lis, zarovnávací lis AGEO typ GHP 200 H6
4-sloupový hydraulický lis, zkušební lis nástrojů, zarovnávací lis
Výrobní číslo 21169 Rok výroby 1993
Lisovací síla 200 t
Šířka mezi stojany vpředu 1200 mm
Průchod mezi stojany bokem 650 mm
Stůl (pracovní plocha) 1560 x 1010 mm
Beran (pracovní plocha) 1560 x 1010 mm
Zdvih beranu 575 mm
Zdvih tažného polštáře 300 mm
Držicí síla tažného polštáře 63 t
Vypuzovací síla tažného polštáře 30 t
Montážní výška max. 775 mm
Výška stolu nad podlahou 1000 mm
Vedení sloupů Ø 140 mm
Upínací otvor v beranu 64 mm
Lisovací rychlost 0 až 10 mm/s plynule
Rychlost zpětného zdvihu 0 až 20 mm/s plynule
Výkon hlavního motoru 22 kW
Výkon motoru řídicího čerpadla 5,5 kW
Připojení na síť 400 V, 50 Hz
- Stůl a beran s T-drážkami 22 mm
- Dva tlakové válce s elektronickým přesným synchronním řízením
- Plynulé elektrické omezení zdvihu (nahoře a dole s digitálním měřením polohy a indikací)
- Mechanické bezpečnostní držení nahoře (proti spadnutí beranu vlastní vahou)
- Možnost ovládání jednou nebo dvěma rukama
- Elektronické jištění nástroje pomocí signalizačního kontaktu
- Přednastavení tlaku nezávislé na zdvihu (pomocí klávesnice, digitální indikace tlaku)
- Měření dráhy vpravo i vlevo přes rotační enkodér
- Elektrické řízení MS-DOS PC s Ageo H v2.23 řídicím softwarem
- Ovládací panel s otočnou obrazovkou
- Pohyb zdvihu a rychlost lisu řízena joystickem
- Samostatná hydraulická jednotka s elektrickým rozvaděčem
- Hydraulický tažný polštář pod lisovacím stolem
- Tažný polštář s vypuzovací funkcí
- Režim nepřetržitého zdvihu
- Instalace na úrovni podlahy
- Elektronický dohled nad teplotou oleje
- Návod k obsluze se schématy zapojení
Prostorové nároky lisu ve vzpřímené poloze D x Š x V 1800 x 1010 x 3470 mm
Prostorové nároky pro přepravu naležato D x Š x V 3500 x 1800 x 1200 mm
Vlastní hmotnost lisu 13 t
Prostorové nároky hydraulické jednotky D x Š x V 1000 x 800 x 3040 mm
Vlastní hmotnost hydraulické jednotky cca 1 t
Dsdpfx Amowva I Hs Hjuu
Stroj byl používán jako zkušební lis nástrojů v nástrojárně.
Velmi dobrý stav
Malý inzerát
Hessisch Lichtenau
435 km
Hydraulische výseková stolice s nastavitelným úhlem, úhlové nůžky, výsekový lis, výsekové nůžkyHydra
SIMASVAV 220-6PA
Zavolat
Stav: použitý, Hydraulická vysekávací stroj s nastavitelným úhlem SIMASV typ AV 220-6PA
Výrobní číslo: C1524 Rok výroby: 1996
Délka nože: 220 mm
Tloušťka materiálu (ocel): 6 mm
Tloušťka materiálu (nerez): 4 mm
Rozměry stolu: 950 x 790 mm
Výška stolu: 940 mm
Výkon motoru: 3 kW
Připojení: 400 V, 50 Hz
- Ovládání pomocí tlačítkového spínače nebo nožního spínače
- Nastavitelný vysekávací úhel od 30° do 140°
- Nastavení úhlu pomocí dvou ručních klik vlevo a vpravo
- Hydraulické upínání pro nastavitelné nože
- Elektrický nožní spínač
- 2 nastavitelné dorazové lišty se stupnicí úhlu
Dsdjrzfh Hepfx Am Houu
- Několik milimetrových měřících stupnic integrovaných do pracovní desky
- HSS nože nově nabroušené, jako nové
Nutný prostor (D x Š x V): 1000 x 950 x 1470 mm
Hmotnost: 750 kg
Velmi dobrý stav
Malý inzerát
Hessisch Lichtenau
435 km
Dvojstojanová - hydraulický lis, zkušební lis na nástroje, tiskařský lis, čtyřsloupový lis, hydrolis
SMGHBP 200 - 2000 / 2000
Zavolat
Stav: použitý, Hydraulický dvousloupový lis SMG typ HBP 200 - 2000 / 2000
Značka č. 7.4117 Rok výroby 1986 - Modifikace 2000
tlaková síla 200 tun.
Šířka stojanu vpředu 2050 mm
Průchod stojanu do stran 2030 mm
Plocha stolu 2800 x 2000 mm
Plocha beranu 2000 x 2000 mm
Zdvih beranu 700 mm
Montážní výška max. 1850 mm
Výška stolu nad podlahou 750 mm
Síla vtažení beranu 33 tun.
Rychlost posuvu 500 mm/s
Rychlost lisování 72/36 mm/s
Rychlost zpětného zdvihu 420 mm/s
Dedpodzp Tcsfx Am Hjuu
Bezpečnostní vzdálenost 230 mm
Výkon hlavního motoru 75 kW
Výkon motoru řídicího čerpadla 11 kW
Připojení k síti 380 V, 50 Hz
- 8násobné ploché vedení beranu
- Upínací deska s T-drážkami 22 mm na beranu, 2000 x 1900 mm, tloušťka 60 mm
- Hydraulická aretace beranu při TDC
- Měřicí systém se skleněnou stupnicí
- Elektrické ovládání obnovené v roce 2000 pomocí systému SIEMENS SPS S7
- Přilehlá rozvodná skříň
- Dvouruční ovládací panel vedle
- Instalace v úrovni země
- Centrální mazání
- Návod k obsluze se schématy zapojení
Prostorové nároky lisu ve stoje D x Š x V 3700 x 2900 x 5900 mm
Výška stroje včetně motoru 5900 mm
Prostorové nároky pro vodorovnou přepravu D x Š x V 5900 x 3250 x 2950 mm
Hmotnost 38 tun.
Stroj byl používán jako výrobní lis ve společnosti Volkswagen do roku 2000.
Od roku 2000 byl stroj používán jako zkušební lis v nástrojárně.
dobrý stav
Malý inzerát
Iserlohn
581 km
Univerzální zkušební stroj Zwick 200 kN
ZwickRoell1488
Zavolat
Rok výroby: 2013, stav: dobrý (použitý), Univerzální zkušební stroj Zwick/roll Typ: 1488
Modernizován v roce 2013 se softwarem
Zkušební síla max.: 200 kN
Potřebný prostor: šířka: 2 000 mm, výška: 2 100 mm, hloubka: 800 mm, hmotnost cca 1 000 kg.
Dusdpfx Aexw N Uvsm Heu
Malý inzerát
Borken
645 km
Testovací stolice pro shaker vibrátor HPA-K CE
LDS VibrationsprüfsystemV790-335T
Zavolat
Stav: použitý, LDS V790 Shaker Systém
LDS V790-335T vzduchem chlazený vibrační stroj +
LDS HPA-K CE zesilovač +
Řídicí a zkušební příslušenství
Profesionální elektrodynamický systém pro vibrační zkoušky
Výrobce: Ling Dynamic Systems Ltd. / LDS
Průmyslové zařízení pro environmentální simulace a vibrační testování
K prodeji je použitý systém LDS V790 pro vibrační zkoušky z komerčního průmyslového provozu.
Zařízení je vhodné pro vibrační a kmitací zkoušky, environmentální simulace, výzkum a vývoj, kontrolu kvality, testování elektroniky a průmyslové zátěžové testy.
LDS Shaker / Vibrační stroj
Výrobce: Ling Dynamic Systems Ltd. / LDS
Produkt: Vzduchem chlazený vibrátor
Model: V790-335T
Průměr armatury: 335 mm
Frekvenční rozsah: DC až 3000 Hz
Resonanční frekvence: cca 2250 Hz
Max. trvalý zdvih: 50,8 mm pk-pk
Max. rychlost: 1,5 m/s
Sínusová špičková síla: cca 6,67 kN / 1500 lbf
Náhodná RMS síla: cca 6,67 kN / 1500 lbf
Polosinusová šoková síla špička: cca 26,69 kN / 6000 lbf
Efektivní pohyblivá hmota: cca 13,08 kg
Interní nosnost: cca 160 kg
Připojení tlakového vzduchu:
Podpora zátěže cca 5,52 bar / 80 psi
Volitelná vzduchová izolace cca 5,52 bar / 80 psi
LDS Výkonný zesilovač
Výrobce: Ling Dynamic Systems Ltd. / LDS
Produkt: HPA-K zesilovač
Model: HPA K CE
Napájecí napětí:
Dodpfx Amoy Uigce Hsuu
50 Hz: 380 / 400 / 415 / 440 V
60 Hz: 380 / 400 / 415 / 440 / 460 / 480 / 500 V
Aktuální nastavení podle typového štítku: 400 V
Max. příkon: 9,3 kVA
Provádění: HPA-K CE výkonný zesilovač
Určeno pro systém LDS V790 Shaker
Hmotnost: cca 750 kg
Řízení / příslušenství
K systému dle fotografií patří:
Jednotka zesilovače LDS / rozvaděč
Řídicí a rackové jednotky
PC pracoviště s monitorem, klávesnicí a myší
Kabely a připojovací příslušenství dle obrázků
Nouzové vypínače / bezpečnostní příslušenství
Funkční zkouška při zátěži nebyla dokumentována.
Prohlídka a zkouška na místě po dohodě je možná a vítaná.
Stav
Použité průmyslové zařízení.
Vizuální stav viz fotografie.
Normální stopy používání a skladování.
Místy jsou viditelné škrábance, oděrky, znečištění a známky používání.
Zařízení pochází z komerčního průmyslového provozu.
Všechny údaje jsou uvedeny dle nejlepšího vědomí na základě viditelných štítků, fotografií a dostupné dokumentace.
Rozsah dodávky
LDS V790-335T vzduchem chlazený vibrátor
LDS HPA-K CE výkonný zesilovač
Řídicí / rackové jednotky dle obrázků
PC pracoviště dle obrázků
Kabely a příslušenství dle obrázků
Dostupná dokumentace / manuál
Výslovně neuvedené položky nejsou součástí dodávky.
Rozsah dodávky pouze podle fotografií nebo po dohodě.
Přeprava / vyzvednutí
Těžké průmyslové zařízení.
Přeprava pouze vhodnou spedicí nebo průmyslovým nakládkou.
Vyzvednutí a nakládka pouze po předchozí domluvě.
Prohlídka, zkouška a přeměření na místě po předchozí domluvě je výslovně možná.
Poznámky k prodeji
Prodej pouze podnikatelům.
Použité zboží z průmyslového provozu.
Prodej bez záruky, bez garancí a bez možnosti vrácení.
Omylem, mezitímní prodej a technické změny vyhrazeny.
Všechny technické údaje bez záruky.
Na další otázky rádi odpovíme prostřednictvím zprávy.
Malý inzerát
Salach
435 km
Zkušební tisk nástrojů
HYDRAPHPD-S 125 (UVV)
Zavolat
Stav: použitý, Rok výroby: 1991, Tlak 125 t
Dodpfxevut D Te Am Hjuu
Rozpětí stojanů 2100 mm
Zdvih 1000 mm
Montážní výška 1300 mm
Velikost stolu 2230 x 1300 mm
Síla tažného polštáře 63 t
Zdvih tažného polštáře 60 mm
Plocha tažného polštáře 1000 x 900 mm
Výška stolu nad podlahou 1050 mm
Plocha beranu 2100 x 1000 mm
Rychlost dolů 50 mm/s
Rychlost nahoru 50 mm/s
Pracovní rychlost 10 mm/s
Olejová náplň 410 l
Pohonný výkon 22,0 kW
Hmotnost 31,0 t
Potřebný prostor cca 3,1 x 1,7 x 5,95 m
Hydraulický zkušební lis
s olejhydraulickým pohonem, řízením v závislosti na tlaku/času a dráze, hydraulickým tažným polštářem ve stole, aretací beranu, ovládáním oběma rukama
není nutná základová jáma
Malý inzerát
Wuppertal
604 km
Tažné zkušební stroje PM5
Darto GmbHPM5
Zavolat
Rok výroby: 2026, stav: jako nový (vystavovací stroj), Univerzální zkušební stroj PM5
Síla: 5 kN
Zdvih traverzy: 520 mm
Hloubka pracovního prostoru: 66 mm
Celková výška: 1036 mm
Hmotnost: cca 48 kg
Rozlišení posuvu: 0,01 mm
Zkušební rychlost: 1–500 mm/min
Rychlost návratu: 700 mm/min
Snímač síly: 5 kN
Duodpfx Asydanhsm Hou
Včetně vyhodnocovací elektroniky a základního softwaru.
Naše zkušební stroje lze ovládat v režimu samostatného provozu pomocí numerické klávesnice, takže lze provádět „rychlé zkoušky“ i bez PC. Pro zkoušky, které vyžadují ukládání dat a záznam průběhu křivky, Vám základní software poskytuje možnosti řízení a vyhodnocení.
To umožňuje vytvářet různé testovací sekvence a generovat zkušební protokol. Dále máte možnost exportovat surová data pro další zpracování ve vlastních programech.
Volitelné příslušenství:
- Dodání a uvedení do provozu
- Kalibrace dle DAkkS nebo výrobce podle DIN EN ISO 7500-1
- Upínací přípravky:
tlakové desky, ohybová zařízení, střižná zařízení, klínové upínky, nůžkové upínky, upínky na peeling, šroubové upínky, pneumatické upínky a hydraulické upínky.
Malý inzerát
Wuppertal
604 km
Zkušební stroj v tahu
Darto GmbHPM3
Zavolat
Stav: nový, Rok výroby: 2026, Funkčnost: plně funkční, číslo stroje/vozidla: PM3, Univerzální zkušební stroj PM3 (2026)
Síla: 3 kN
Pojezd ramene: 520 mm
Hloubka pracovního prostoru: 66 mm
Celková výška: 1036 mm
Hmotnost: cca 40 kg
Rozlišení posuvu: 0,01 mm
Zkušební rychlost: 1–500 mm/min
Rychlost návratu: 700 mm/min
Snímač síly: 3 kN
Včetně vyhodnocovací elektroniky a základního softwaru.
Naše zkušební stroje lze v samostatném provozu ovládat pomocí numerické klávesnice, což umožňuje „rychlé měření“ i bez počítače. Pro zkoušky, které vyžadují ukládání dat a záznam průběhu křivky, nabízíme možnost řízení a vyhodnocení pomocí základního softwaru.
Ten umožňuje generovat různé testovací postupy a vytvářet zkušební protokoly. Dále máte možnost exportovat surová data k dalšímu zpracování ve vlastních programech.
Volitelné příslušenství:
- Dodání a uvedení do provozu
Djdpjyc U Dbofx Am Hjuu
- Kalibrace DAkkS nebo provozní kalibrace dle DIN EN ISO 7500-1
- Upínací přípravky: tlakové desky, ohybová zařízení, zařízení pro střih, klínové upínače, nůžkové upínače, peelingové upínače, šroubové upínače, pneumatické upínače a hydraulické upínače.
Malý inzerát
Wuppertal
604 km
Univerzální zkušební stroj Zkušební stroj
Darto GmbHPM3
Zavolat
Rok výroby: 2026, stav: jako nový (vystavovací stroj), Univerzální zkušební stroj PM3 Síla: 3 kN zdvih příčného paprsku: 520 mm Hloubka pracovní plochy: 66 mm celková výška: 1036 mm Hmotnost: ca.40 Kg Rozlišení pojezdu: 0,01 mm zkušební rychlost: 1-500 mm / min Návratová rychlost: 700 mm / min Převodník síly: 3 kN vč. vyhodnocovací elektronika a základní software. Naše testovací stroje mohou být provozovány v samostatném režimu pomocí numerické klávesnice, takže "rychlý test" může být proveden bez PC. U testů, které vyžadují ukládání dat a zaznamenávání průběhu křivky, vám nabízíme možnost kontroly a vyhodnocení pomocí základního softwaru. To umožňuje generovat různé testovací sekvence a vytvořit testovací protokol. Kromě toho máte možnost zpracovat nezpracovaná data ve vlastních programech. Volitelné: - Dodávka a uvedení do provozu -DAkkS nebo tovární kalibrace podle DIN EN ISO 7500-1 - Svorky: Přítlačné desky, ohýbací zařízení, stříhací zařízení, klínové svorky, střižné svorky, loupací svorky, šroubové svorky, pneumatické svorky a hydraulické svorky.
Duodpfed R Dpuex Am Heu
Malý inzerát
Wuppertal
604 km
Univerzální zkušební stroj / Zkušební stroj na tah
Darto GmbHPM10
Zavolat
Rok výroby: 2026, stav: jako nový (vystavovací stroj), Univerzální zkušební stroj PM10
Síla: 10 kN
Zdvih příčníku: 700 mm
Montážní prostor: 400 mm
Celková výška: 1230 mm
Hmotnost: cca 85 kg
Rozlišení posuvu: 0,01 mm
Zkušební rychlost: 1–500 mm/min
Rychlost návratu: 700 mm/min
Snímač síly: 10 kN
Včetně vyhodnocovací elektroniky a základního softwaru.
Dodpfsyc U Ugex Am Houu
Naše zkušební stroje lze ovládat v režimu stand-alone pomocí numerické klávesnice, což umožňuje provádění rychlého testu i bez použití PC. Pro zkoušky vyžadující ukládání dat a zaznamenání průběhu křivky nabízíme možnost řízení a vyhodnocení pomocí základního softwaru.
Tento software umožňuje generovat různé testovací sekvence a vytvořit zkušební protokol. Dále máte možnost exportovat surová data pro další zpracování ve vlastních programech.
Volitelné příslušenství:
- Dodání a uvedení do provozu
- Kalibrace dle DAkkS nebo tovární kalibrace podle DIN EN ISO 7500-1
- Upínací přípravky: tlakové desky, ohybové přípravky, střižné přípravky, klínové upínače, nůžkové upínače, peelingové upínače, šroubové upínače, pneumatické upínače a hydraulické upínače.
Malý inzerát
Borken
645 km
Univerzální zkušební skříň od +20 °C do +300 °C
MemmertUF 450plus
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), Typ: UF 450plus
Vzduchové proudění: nucená cirkulace
Teplota
Teplotní rozsah: +20 °C až +300 °C
Pracovní rozsah: minimálně +10 °C nad okolní teplotou
Přesnost nastavení:
– do 99,9 °C: 0,1 °C
– od 100 °C: 0,5 °C
Teplotní senzory: 2× Pt100 (DIN třída A, 4vodičové)
Vnitřní prostor a kapacita
Objem: 449 litrů
Vnitřní rozměry (Š × V × H): 1040 × 720 × 600 mm
Max. počet vkládacích úrovní: 8
Nosnost na úroveň: 30 kg
Maximální celkové zatížení: 300 kg
Vnitřní prostor: nerezová ocel, celoplošné vytápění
Vnější rozměry a hmotnost
Vnější rozměry (Š × V × H): cca 1224 × 1247 × 784 mm
Čistá hmotnost: cca 160 kg
Hrubá hmotnost: cca 185 kg
Elektrické údaje
Napětí: 400 V, 3fázové
Příkon: cca 5800 W
Regulace a řízení
Ovládání: ControlCOCKPIT TwinDISPLAY
Regulátor: digitální PID mikroprocesor
Dedpoy T Ictofx Am Houu
Časovač: 1 minuta až 99 dnů
Funkce: SetpointWAIT, HeatBALANCE, kalibrace ve 3 teplotních bodech
Nastavitelné parametry: teplota, otáčky ventilátoru, klapka odváděného vzduchu, časové programy
Větrání
Cirkulace: nastavitelná v krocích po 10 %
Čerstvý vzduch: elektronicky nastavitelný
Odváděný vzduch: s regulační klapkou
Komunikace
Rozhraní: Ethernet, USB
Software: AtmoCONTROL
Bezpečnost
Omezovač teploty (TB), třída ochrany 1
Hlídač/omezovač teploty (TWW/TWB) volitelný
ASF systém pro monitoring přehřátí a podchlazení
Vybavení
Nerezové dveře s dvoubodovým zamykáním
Nerezové šasi
Tichý vzduchový ventilátor
Na zadní straně 2 průchodky, každá o průměru cca 12 cm
Stav: použitý / used
Obsah dodávky: (viz foto)
(Změny a chyby v technických údajích vyhrazeny!)
Další dotazy rádi zodpovíme telefonicky.
Malý inzerát
Borken
645 km
Zkušební zařízení točivého momentu pro elektrické pohony
SHI-MaschinenBlueBox
Zavolat
Stav: jako nový (použitý), provozní hodiny: 250 h, SHI-stroje\nTyp: BlueBox\n\nTéměř nepoužitý, pouze 250 provozních hodin!\n\nTechnické údaje:\nVýkon: 120 kW\n\nKrouticí moment: až 470 Nm\n\nOtáčky: až 6 000 ot./min\n\nProvoz: čtyřkvadrantový provoz\n\nBezpečnostní balíček: Kulkaodolný kryt a datový filtr pro signálovou linku „Go“\nRozměry: přibližně 2800 × 1600 × 1300 mm\n\nPříslušenství atd.:\n1 spojka 120 – ocelová, včetně adaptéru\n\nVelikost spojky: 100\n\nMax. otáčky: 7 300 ot./min\n\nMax. krouticí moment: 1 000 Nm\n\n1x adaptér\n\n1x spojkový kotouč ocelový velikost 100\n\n1x adaptér 2 ø40\n1x adaptér 2 ø50\n1x adaptér 2 ø60\n\n1x upínací zařízení ø40\n1x upínací zařízení ø50\n1x upínací zařízení ø60\n\nNástroj pro montáž adaptéru\n\nSpojka 120 – CFK, včetně adaptéru\n\nMax. otáčky: 8 500 ot./min\n\nMax. krouticí moment: 720 Nm\n\nNástroj pro montáž adaptéru\n\nCISPR 25 zkušební stůl ze dřeva na kolečkách pro EMV-BlueBox 120, rozměr 2500 x 1000 x 900 mm\n\nNosnost do max. 500 kg, včetně 2mm žárově zinkované uzemňovací roviny\nUžitná hmotnost: až 1 400 kg\n\nHmotnost: cca 2 500 kg\n\nProvozní napětí: 400 V, 250 A\n\nŘídicí napětí: 24 V\nStav: použitý\nDodávka zahrnuje: (viz fotografie)\n(Změny a omyly v technických údajích vyhrazeny!)\nRádi Vám zodpovíme další dotazy telefonicky.
Dsdsy Tg R Nopfx Am Hsuu
Malý inzerát
Borken
645 km
Zkušební komora pro teplotní šok
WEISSTS 130
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), Weiss teplotní šoková zkušební komora
Zde nabízíme teplotní šokovou zkušební komoru značky Weiss.
Weiss teplotní šoková zkušební komora, chlazená vzduchem
(Kompresor byl vyměněn!)
Specifikace:
Teplotní rozsah horké komory: +60 °C … +220 °C
Teplotní rozsah studené komory: -10 °C … -80 °C
Přechod mezi horkou a studenou komorou: 10 s
Stálost teploty: ±1 K
Rozměry a další údaje:
Vnější rozměry: výška 1990 mm
Šířka (bez/ se závěsným ramenem): bez cca 1820 mm / se cca 1915 mm
Hloubka (bez/ s dvířky zkušební komory): bez cca 900 mm / s cca 1155 mm
Rozměry zdvihacího koše (zkušební prostor): výška 450 mm, šířka 500 mm, hloubka 600 mm
Objem: 130 litrů
Maximální zatížení zkušebního prostoru: 20 kg
Maximální zatížení dna zkušebního prostoru: 20 kg
Tlak chladicí vody: min. 2 ... max. 6 bar
Hlavní jištění: max. 35 A (zástrčka 32 A CEE)
Hladina hluku ve vzdálenosti 1 m od zařízení: cca 65 dB(A)
Elektrické připojení: 3/N/PE/AC 400V ±10% 50Hz / 14,0 kW
Jmenovitý proud: 26,0 A
Chladivo: R404A / R23
Hmotnost: cca 950 kg
Typ: TS 130
Stav: použitý
Dodávané příslušenství: (viz foto)
(Změny a omyly v technických údajích a popisech vyhrazeny!)
V případě dalších dotazů vám rádi odpovíme telefonicky.
Dusdpfxek E Htye Am Heu
Malý inzerát
Gelsenkirchen
621 km
Zkušební lis
HidrobrasilTuschierpresse
Zavolat
Stav: nový, Rok výroby: 2025, lisovací síla: 110 t, Hidrobrasil Tuschierpresse – 110 t – Tryout lis – stůl 1 200 × 1 000 mm
K prodeji nabízíme hydraulický Tuschier lis od výrobce Hidrobrasil s lisovací silou 110 t a variabilním systémem stolu a beranu. Stroj disponuje otočným a výklopným stolem, otočným beranem a maximálním otevřením 1 300 mm. Ideální pro stehovací, nastavovací a try-out práce ve výrobě nástrojů a forem.
====
Technické údaje + informace:
Tuschierpresse Hidrobrasil – Tryout lis – 110 t
==== Obecné údaje
- Výrobce: Hidrobrasil
- Model: Tuschierpresse
- Konstrukce: Tryout lis / Tuschier lis
- Lisovací síla: 110 t
- Hmotnost stroje: cca 11,5 t
- Rozměry (Š × V): cca 2 900 × 3 000 mm
==== Pracovní oblast
- Maximální otevřená výška: 1 300 mm
- Zdvih: 800 mm
==== Systém stolu
- Velikost stolu: 1 200 × 1 000 mm
- Výsuv stolu: až 1 000 mm
- Otočnost stolu: 180°
- Výklop stolu: až 75°
- Pojezdová rychlost stolu: 30 mm/sec
==== Uchycení nástroje
- Otočnost beranu: až 180°
==== Rychlosti
- Rychlost spouštění: 1–10 mm/sec
- Rychlost zdvihu: 25 mm/sec
==== Hydraulika
- Hydraulický systém: Bosch Rexroth
==== Ovládání a elektroinstalace
- Ovládání: Siemens S7-1200
- Rozvaděčová technika: Siemens
==== Vybavení
- Vyrobeno pod německým dohledem v Brazílii
- Provedení dle CE
====
Stehovací práce, ladění nástrojů, zkoušení nástrojů, výroba forem, výroba nástrojů, tryout operace, flexibilní obrábění nástrojů
Hydraulický lis, hydraulický tryout lis, tuschier lis, lis na zkoušení nástrojů, produkční lis, průmyslový lis
Dsdpfx Asv N D Ncjm Hsuu
Hledáte hydraulický lis na míru vašim potřebám? Kontaktujte nás pro individuální nabídku. Naše hydraulické lisy jsou vyráběny dle německých i evropských směrnic (směrnice 2006/42/ES), norem EC a bezpečnostních předpisů EU. Kromě toho lisy převyšují kanadské i evropské bezpečnostní požadavky, protože plně odpovídají všem bodům brazilské národní bezpečnostní směrnice NR 12, která na ně navazuje. Naší silnou stránkou je výroba speciálních strojů a automatizace lisů. Dodáváme zakázkové hydraulické lisy za překvapivě příznivé ceny. Pro hydrauliku našich lisů používáme převážně komponenty předních evropských výrobců.
Malý inzerát
Gelsenkirchen
621 km
Zkušební lis
HIDRALMACTuschierpresse
Zavolat
Stav: jako nový (vystavovací stroj), Rok výroby: 2016, lisovací síla: 40 t, Tuschierovací lis – Výrobce HIDRALMAC – 40t zkušební (tryout) lis – stůl 1 000 × 700 mm
K prodeji je ihned dostupný hydraulický tuschierovací (zkušební) lis od výrobce HIDRALMAC s lisovací silou 40 t. Stroj je vybaven výsuvným, naklápěcím a otočným stolem, montážní výškou 1 200 mm, moderním monitorovým ovládáním a je zvláště vhodný pro tuschierovací, dolaďovací a zkušební práce ve výrobě nástrojů a forem.
=====
Dusdpfx Aehtm E Njm Hou
Technické údaje + informace:
Tuschierovací lis HIDRALMAC – 40t tryout-lis
==== Obecné údaje
- Výrobce: HIDRALMAC
- Model: Tuschierpresse
- Konstrukce: Tryout-lis / tuschierovací lis
- Lisovací síla: 40 t
- Hmotnost stroje: cca 9 t
- Potřebný prostor: cca 4 000 × 4 400 × 1 800 mm
==== Pracovní oblast
- Montážní výška: 1 200 mm
- Zdvih: 1 050 mm
==== Systém stolu
- Rozměry stolu: 1 000 × 700 mm
- Výsuv stolu: 1 050 mm
- Naklápění stolu: až 50°
- Otočení stolu: 180°
- Pojezdová rychlost stolu: 25 mm/s
- Max. zatížení stolu: 5 t
==== Upínání nástrojů
- Horní nástroj sklopný: až 180°
- Stůl beranu hydraulicky sklopný: cca 175°
==== Hydraulika a pohon
- Hlavní válec: 1 kus
- Hydraulika: Bosch Rexroth
- Motory: WEG
==== Rychlosti
- Předstihová rychlost: 100 mm/s
- Zpětná rychlost: 100 mm/s
- Pracovní rychlost: 0–10 mm/s (nastavitelná)
==== Řízení
- Řídicí systém Siemens s monitorem (9")
- 200 paměťových míst
- USB rozhraní
- Dálková správa pro vzdálenou údržbu
- Nastavitelné: tlak, pojezd, rychlost
- Lineární měřicí systém pro sledování polohy
- Programování zastavení a přepínacích bodů
==== Bezpečnost
- Světelné závory SICK (1 250 mm)
- Kompletní monitorování pracovního prostoru
==== Vybavení
- Ovládací pult na otočném rameni
- Ovládání oběma rukama na pojízdném stojanu
- Osvětlení pracovního prostoru
- Rozvaděč vlevo od stroje
- Servisní balkon s námořními schody
- Robustní svařovaná konstrukce dle DIN 8651
- Sloupy a válce z materiálu SAE 1045 (C45), indukčně kalené a chromované
==== Dodávka zahrnuje
- CE certifikát
- Návod k obsluze a technická dokumentace (německy)
=====
Tuschierovací práce, dolaďování nástrojů, zkušební záběh nástrojů, výroba forem, výroba nástrojů, tryout práce, dolaďovací procesy, manipulace s nástroji
Tuschierovací lis, zkušební (tryout) lis, tryout press, dolaďovací lis, Tool Try Out Press, tryout-lis, hydraulický lis
Hledáte hydraulický lis přizpůsobený vašim požadavkům? Kontaktujte nás pro individuální nabídku. Naše hydraulické lisy jsou vyráběny podle německých a evropských směrnic pro stroje (směrnice 2006/42/ES), EC norem a bezpečnostních předpisů EU. Nadto naše lisy splňují a překračují i kanadské a evropské bezpečnostní požadavky, protože ve všech bodech odpovídají i brazilské národní bezpečnostní normě NR 12, která na těchto normách staví. Naší velkou doménou je výroba speciálních strojů a automatizace lisů. Nabízíme zakázkové hydraulické lisy za překvapivě výhodné ceny. U hydrauliky používáme převážně komponenty předních evropských výrobců.
Malý inzerát
Burgoberbach
358 km
Klimatická zkušební komora
FeutronKPK 200 Typ 3423/16
Zavolat
Rok výroby: 2011, stav: velmi dobrý (použité), Funkčnost: plně funkční, Na prodej je klimatická zkušební komora KPK 200. Položka je ve velmi dobrém stavu a je ihned připravena k použití.
Technické údaje:
Rok výroby: 2011
Nominální objem zkušebního prostoru: 280 dm³
Vnější rozměry komory: 1500 x 2040 x 1075 mm
Minimální rozměry pro vnesení: 2060 x 1095 mm
Při demontovaném ventilátorovém motoru a dveřích: 1500 x 1940 x 925 mm
Zkušební prostor: 720 x 690 x 560 mm
Dodpoy E Ilxefx Am Houu
Dveře, světlý rozměr: 720 x 690 mm
Vyhřívané pozorovací okno: 500 x 600 mm
Počet roštů: 3 ks
Max. přípustné zatížení: 90 kg, rovnoměrně rozloženo na 3 rošty
Max. přípustné zatížení na rošt: 30 kg
Materiál zkušební komory: nerezová ocel Wst.-Nr. 1.4301
Malý inzerát
Borken
645 km
Materiálová zkušební zařízení
Zwick/Roell (100 kN)BTC-FR100SW.A4K u. Hochtemperaturofen
Zavolat
Stav: použitý, Zwick/Roell zkušební stroj na materiály BTC-FR100SW.A4K s vysokoteplotní pecí MAYTEC HTO-09/2 1200°C-SG a snímačem síly TC-LC100KN.G02 (100 kN)
Software testXpert III 1.6 slouží jako řídící a vyhodnocovací software pro zkušební stroje firmy ZwickRoell. Umožňuje provádět zkoušky dle norem, protokoluje naměřené hodnoty a podporuje zpětnou sledovatelnost („traceability“) atd.
Kompatibilita s Windows 11: Testovací software společnosti ZwickRoell (zejména testXpert III) podporuje aktuální platformy Windows, což umožňuje použití i na Windows 11.
Popis položky:
Nabízíme k prodeji vysoce kvalitní zkušební zařízení na materiály, skládající se z:
- Zwick/Roell materiálová zkušebna BTC-FR100SW.A4K
- MAYTEC vysokoteplotní pec HTO-09/2 1200°C-SG
- Snímač síly TC-LC100KN.G02 (100 kN)
Zařízení pochází z laboratorního provozu, bylo používáno pro mechanické zkoušky materiálů za pokojových i vysokých teplot. Všechna zařízení jsou použita, dobře udržovaná a plně funkční.
Technické parametry – Zwick/Roell zkušební stroj
- Typ: BTC-FR100SW.A4K
- Max. zkušební síla: 100 kN
- AC pohon 4 kW, rozšířená stojanová verze (W)
- Napájení: 400 V / 50–60 Hz / 3Ph+N+PE, odběr proudu 9 A
- Pracovní prostor: výška 1 765 mm, šířka 1 030 mm
- Rychlost traverzy: 0,0005 – 1 000 mm/min
- Přesnost polohování: < 2 µm
- Hladina hluku ≤ 70 dB(A)
- Max. nominální síla (Fnom): 100 kN
- Rozsah měření síly: 0,4–100 % (Třída 1) / 2–100 % (Třída 0,5) dle ISO 7500/1
- Příkon: 5,0 kVA
Duedpfx Asxt Hn Som Hou
- Výška rámu: cca 2,32 m
- Výška pracovního prostoru: 1 765 mm
- Šířka pracovního prostoru: 1 030 mm
- Hmotnost stroje: cca 1 820 kg
- Snímač síly: TC-LC100KN.G02 (IP67, GTM, 100 kN, 20 kg)
Technické parametry – MAYTEC vysokoteplotní pec
- Max. teplota: 1 200 °C
- 2 samostatně regulovatelné topné zóny
- Výkon: 0,66 kW / 22 A na zónu
- Napájení: 30 V / 50 Hz na zónu
- Ideální pro vysokoteplotní zkoušky ve spojení se zkušebním strojem Zwick
Snímač síly TC-LC100KN.G02
- Jmenovitá síla: 100 kN
- Krytí: IP67
- Přesné měření síly dle ISO 7500/1
- Hmotnost: 20 kg, provedení GTM
Důležité upozornění:
"Na fotkách zobrazený stůl není součástí prodeje."
Stav: použitý
Dodávka obsahuje: (viz obrázek)
- Zwick/Roell materiálová zkušebna BTC-FR100SW.A4K
- MAYTEC vysokoteplotní pec HTO-09/2 1200°C-SG
- Snímač síly TC-LC100KN.G02 (100 kN)
- Propojovací kabely a montážní materiál (pokud jsou k dispozici)
(Změny a omyly v technických údajích vyhrazeny!)
V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat telefonicky.
Malý inzerát
Německo
386 km
Válcovací stolice
Bauermeister
Zavolat
Stav: připraven k použití (použité), K dispozici je žulový tříválcový mlýn, pravděpodobně výrobce Rhenania, používaný na marcipán. Prohlídka na místě je možná.
Dujdpsy Rthcsfx Am Hju
Pečeť důvěry
Prodejci certifikovaní společností Werktuigen

Malý inzerát
Borken
645 km
1 500 bar / průmyslová zkušební stanice
Novotest HydraulikprüfstandHochdruck-Impulsprüfstand
Zavolat
Stav: dobrý (použitý), NOVOTEST testovací stanice pro impulzní a vysokotlaké zkoušky
Prodej přímo z místa!
Výrobce: NOVOTEST / BLUM-NOVOTEST GmbH
Typ: Impulsní testovací stanice
Číslo zařízení: 00318
Provedení: Vysokotlaká impulsní zkušební stanice s hydraulickým napájením a testovací buňkou
Na prodej je použitá impulsní zkušební stanice značky NOVOTEST určená pro průmysl, testovací techniku, hydrauliku, výzkum, vývoj a kontrolu kvality.
Zařízení bylo využíváno k dynamickému testování vnitřního tlaku hadic, potrubí, armatur a nádrží a je vybaveno počítačem řízeným testovacím cyklem.
Technické údaje:
Max. pracovní tlak: 1 500 bar
Testovací médium: minerální olej / možnost použití různých zkušebních médií
Frekvence: 50 Hz
Jmenovitý výkon: 135 kVA
Provozní napětí: 3 x 500 V PEN
Řídicí napětí: 230 V~ / 24 V-
Předjištění: min. 160 A / max. 200 A
Impulsní objem při 1 500 bar: max. 140 cm³
Impulsní objem při 1 000 bar: max. 210 cm³
Další tlakový stupeň: max. 340 cm³
Maximální zkušební frekvence: 1,7 Hz
Teplota zkušebního média: max. 160 °C
Regulační přesnost: ± 3 °C
Celková hmotnost podle typového štítku: cca 6 000 kg
Vybavení:
Kompletní průmyslová impulsní zkušební stanice
Uzavřená testovací komora / buňka
Hydraulické napájení
Napájení testovaného prvku
Výkonový oddíl
Zkušební rozvaděč
Ovládací rozvaděč
PC řízení
Tlakové a polohové snímače
Regulace teploty
Duodpfxsy Rp R Ts Am Hju
Oplachovací systém pro testovací média
Bezpečnostní monitoring / nouzové zastavení
K dispozici technická dokumentace
Hydraulická jednotka:
BOSCH hydraulická jednotka
Výkon: 55 kW
Napětí: 500 V / 50 Hz
Objem nádrže: cca 840 l
Max. provozní tlak: cca 280 / 315 bar
Vhodné pro:
Tlakové impulzní zkoušky
Hydraulické zkoušky
Zkoušky roztržení
Testování hadic
Testování komponentů
Stav:
Použité zařízení s odpovídajícími znaky stáří a užívání.
Vizuální stav viz fotografie.
Zařízení pochází z průmyslového provozu.
Dodávka zahrnuje:
NOVOTEST impulsní zkušební stanice
Testovací buňka / komora
Hydraulická jednotka
Ovládací a řídicí rozvaděč
PC / monitor / ovládací jednotka
Zásuvková skříň se příslušenstvím
Technická dokumentace / šanony
Rozsah dodávky dle fotografií
Prodej podnikateli – prodej bez záruky.
Změny a omyly vyhrazeny.
Malý inzerát
Siemianowice Śląskie
258 km
Automatická válcovací stolice
RondoRondostar
Zavolat
Stav: nový, Rok výroby: 2026, Automatická válcovací linka Rondo
- model Rondostar
- rok výroby 2026
- zcela nový stroj z výroby
- počítačové ovládání
- automatický posyp mouky
- automatické navíjení těsta
Dsdpeyucz Sjfx Am Heuu
- záruka
- odběr ze skladu/možnost dopravy
- cena na vyžádání
Malý inzerát
Siemianowice Śląskie
258 km
Automatická válcovací stolice
FritschRollfix
Zavolat
Stav: dobrý (použitý), Rok výroby: 2000, Automatická válcovací stroj Fritsch Rollfix
- použitá
- rok výroby cca 2000
- pracovní šířka 600 mm
Dusdpfx Amjy Hi Scj Hju
- elektronické ovládání s možností programování
- automatický posyp mouky
- automatické navíjení těsta na válec
- nerezové kryty
- stroj je technicky v pořádku/čištěný
- odběr ze skladu/možnost zaslání
- cena na dotaz
Malý inzerát
Offenbach an der Queich
530 km
Zkušební stroj na šnekové převody
KLINGELNBERGPS 750
Zavolat
Stav: použitý, Průměr kola - max. 0-200 mm
Modul - max. 25
Duodpfx Amotuxa Uj Heu
Modul - min. 0,5
s příslušenstvím a podstavcem
Rok výroby cca 1995
Usnadňujeme vám hledání: "vytrvalostní zkušební stolice"
Okamžitě a zdarma obdržíte nové nabídky e-mailem.
Můžete kdykoli jednoduše ukončit vyhledávací úkol.

Informujte se nyní
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Vložit inzerát nyní
*za inzerát/měsíc

































































































































































































































