Prodej použitých Olepicí Stroj Hran (S Otvory Pro Panty) (115 654)
Seřadit výsledky
- Nejnižší cena Nejvyšší cena
- Nejnovější inzeráty Nejstarší inzeráty
- Nejkratší vzdálenost Největší vzdálenost
- Nejnovější rok výroby Nejstarší rok výroby
- Nejnovější aktualizace Nejstarší aktualizace
- Výrobci od A do Z Výrobce Z až A
- Relevance
- Nejnižší cena
- Cena
- Nejvyšší cena
- Cena
- Nejnovější inzeráty
- Datum vložení
- Nejstarší inzeráty
- Datum vložení
- Nejkratší vzdálenost
- vzdálenost
- Největší vzdálenost
- vzdálenost
- Nejnovější rok výroby
- Rok výroby
- Nejstarší rok výroby
- Rok výroby
- Nejnovější aktualizace
- Aktualizace
- Nejstarší aktualizace
- Aktualizace
- Výrobci od A do Z
- Výrobce
- Výrobce Z až A
- Výrobce
- Označení od A do Z
- Označení
- Označení od Z do A
- Označení
- Model od A do Z
- Model
- Model Z až A
- Model
- Nejnižší reference
- reference
- Nejvyšší reference
- reference
- Nejkratší provozní doba
- Provozní doba
- Nejdéle běžící doba
- Provozní doba
- Relevance
- Relevance
Malý inzerát
Kežmarok
367 km
Hoblovací a frézovací stroj na hrany dřeva
LeadermacCompact 623C (2M)
Zavolat
Stav: nový, Rok výroby: 2024, Prodám nový čtyřstranný hoblík LEADERMAC COMPACT 623C (2M),
nový stroj rok 2024, výstavní stroj !
Konfigurace 6 vřeten:
Spodní 5,5 kW / 7,5 HP
Pravé 5,5 kW / 7,5 HP
Gisdpfjrfuc Rex Ad Rou
Levé 5,5 kW / 7,5 HP
Horní 7,5 kW / 10,0 HP
Pravý rumpál 11 kW / 15,0 HP / nastavitelné otáčky
Levý rumpál 11 kW / 15,0 HP / nastavitelné otáčky
Nastavitelná rychlost posuvu 6-36 m/min.
Motor posuvu 3,0 kW / 5,5 HP + invertor
Maximální šířka prvku 25-230 mm
Max. výška prvku 10-150 mm
Všech 6 vřeten 6000 ot/min. / pravá a levá fréza s nastavitelnými otáčkami
Elektronické programování pracovní výšky
Přítlak materiálu pro krátké prvky.
Třízónový pneumatický systém přítlaku materiálu pro posuv
Kombinovaná hmotnost 4500 kg.
Kombinovaný výkon 51,18 kW / 68,25 HP
Plně funkční.
Ihned k dispozici.
Výstavní stroj, zcela NOVÝ !
Včetně nástrojů, hoblovacích hlav, frézovacích hlav a veškerého příslušenství.
Malý inzerát
Kežmarok
367 km
Stroj na olepování hran
HEBROCKAKV088D
Zavolat
Stav: dobrý (použitý), Rok výroby: 2002, Prodávám tvarovací olepovačku hran HEBROCK AKV 088D. Rok výroby 2002. Vhodné pro zakřivené díly. Dobrý stav, možnost vyzkoušení! Možnost dokoupení radiusové frézky HFF08.
Gsdpfxovx D Auo Ad Reiu
Malý inzerát
Kežmarok
367 km
Stroj na olepování hran
BrandtOptimat 1440 FC
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), Rok výroby: 2015, Prodávám plně vybavenou olepovačku hran BRANDT Optimat KDF 440 C, rok výroby 2015:
Konfigurace:
- Vstupní doraz servomotoricky nastavitelný
- Předfrézování ručně nastavitelné
- Olepování hran s EVA lepidlem / Airtec systém Schugoma
- Přítlačná zóna materiálu ručně nastavitelná
- Kapovací pily pneumaticky nastavitelné
- Rádiusové frézování nahoře + dole servomotoricky nastavitelné
- Zaoblovací agregát s 2 motory ručně nastavitelný
- Rádiusová stíračová lišta R2 pneumaticky vypínatelná
- Plošná stíračová lišta pneumaticky vypínatelná
- Leštící kartáče
- Oddělovač a čistící postřik vpředu a vzadu
- Ovládací panel
Pracovní výška servomotoricky nastavitelná
Výška materiálu 8-60 mm
Tloušťka hrany 0,4-8 mm
Gisdpjwun Irsfx Ad Rju
Posuvná rychlost 11 m/min
Celková délka včetně vstupního kotouče 5573 mm
Celková hmotnost 1860 kg
Pouze 592 198 metrů nalepených.
Velmi dobrý stav, plně funkční!
Včetně kompletní dokumentace a CE.
K dispozici ihned.

Informujte se nyní
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Vložit inzerát nyní
*za inzerát/měsíc
Malý inzerát
Kežmarok
367 km
Stroj na olepování hran
BrandtAmbition KDF 650C
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), Rok výroby: 2010, Prodám plně vybavený olepovací stroj BRANDT Optimat KDF 650 C, rok výroby 2010:
Konfigurace:
Vstupní plot je ručně nastavitelný
Frézovací kloub ručně nastavitelný
Olepování hran EVA
Servomotoricky nastavitelná přítlačná zóna formy
Pneumaticky nastavitelné příčné pily
Gedpou E E D Defx Ad Rjiu
Horní + dolní rádiusové frézování servomotoricky nastavitelné
Zaoblovací jednotka 2-motorově ručně nastavitelná
Radiální škrabka R2 pneumaticky nastavitelná
Škrabka na plochu
Leštící kartáče
Ovládací panel Power Control PC20
Pracovní výška nastavitelná pomocí servomotoru
Výška materiálu 8 - 60 mm
Tloušťka materiálu hrany 0,4 - 12,0 mm
Rychlost posuvu 11/14 m/min.
Kombinovaná délka včetně podávacího kotouče 5860 mm
Kombinovaná hmotnost 2600 kg
2. přídavná nádrž na lepidlo v ceně
S kompletní dokumentací a CE.
Velmi dobrý stav, plně funkční !
Malý inzerát
Kežmarok
367 km
Stroj na olepování hran
BrandtOptimat 1220 FC
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), Rok výroby: 2014, Prodám plně vybavený olepovací stroj BRANDT Optimat KDF 220 C, rok výroby 2014:
Konfigurace:
Vstupní plot je ručně nastavitelný
Ručně nastavitelná spojovací deska
Možnost olepování hran lepidlem EVA / PUR lepidlem
Ručně nastavitelná přítlačná zóna matrice
Pneumaticky nastavitelné příčné pily
Ručně nastavitelný horní + dolní rádiusový ořez
Giedpju N T Ewsfx Ad Rou
Zaoblovací jednotka 1-motor ručně nastavitelná
Radiální škrabka R2 pneumaticky nastavitelná (sada R1 je součástí dodávky)
Ovládací panel
Pracovní výška nastavitelná servomotorem
Výška materiálu 8-50 mm
Tloušťka materiálu hrany 0,4-3 mm
Rychlost posuvu 10 m/min.
Kombinovaná délka včetně podávacího kotouče 4150 mm
Kombinovaná hmotnost 1320 kg
Velmi dobrý stav, plně funkční !
Včetně kompletní dokumentace a CE.
Brzy k dispozici.
Malý inzerát
Kežmarok
367 km
Stroj na olepování hran
SCMK130
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), Rok výroby: 2009, Prodám olepovačku hran SCM K130, rok výroby 2009.
Konfigurace:
olepování hran lepidlem EVA
Pneumaticky nastavitelné příčné pily 0-15
Gsdpfx Ast Ir Tpsd Roiu
Otočné rádiusové frézy pneumaticky nastavitelné
Volný prostor pro další jednotky
Velmi dobrý stav, plně funkční.
Včetně CE a kompletní dokumentace.
Malý inzerát
Kežmarok
367 km
Stroj na olepování hran
HOMAGKAL370 AMBITION 2280
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), Rok výroby: 2015, Prodávám plně vybavenou olepovačku hran HOMAG KAL370 AMBITION 2280, rok výroby 2015:
Konfigurace:
Vstupní doraz ručně nastavitelný
Předfrézování ručně nastavitelné
Olepování hran s předohřívacím tankem
Přítlačná zóna materiálu ručně nastavitelná
Kapovací pily pneumaticky nastavitelné
Radiusové frézování nahoře a dole ručně nastavitelné
Zaoblovací agregát se 4 motory ručně nastavitelný
Radiusová stěrka R2 pneumaticky vypínatelná / druhá sada R1 včetně
Plošná stěrka
Leštící kartáče
Aplikace separační kapaliny vpředu
Aplikace čistící kapaliny vzadu
Gedpfx Aoxnbx Ied Reiu
Pracovní výška ručně nastavitelná
Výška materiálu: 8–60 mm
Tloušťka hrany: 0,4–20 mm
Podávací rychlost až 20 m/min.
Celková délka včetně podávacího stolu: 7860 mm
Naběhaných metrů: 2.926.000 metrů lepeno.
Včetně kompletní dokumentace a CE.
Velmi dobrý stav, plně funkční!
Malý inzerát
Österreich
265 km
EDM stroj pro vrtání otvorů
SioTechSioDrill 4030
Zavolat
Stav: nový, Rok výroby: 2026, Funkčnost: plně funkční, pojezdová dráha osy X: 400 mm, pojezd osy Y: 300 mm, pojezd osy Z: 300 mm, celková výška: 1 934 mm, celková délka: 1 025 mm, celková šířka: 1 236 mm, hmotnost obrobku (max.): 300 kg, šířka stolu: 486 mm, celková hmotnost: 700 kg, délka stolu: 310 mm, Na prodej je nový stroj (další modely na vyžádání)
Technické údaje:
Průměr elektrody: 0,3–3 mm
Hloubka vrtání: 0–300 mm
Max. výška obrobku: 300 mm
Pojezd osy Z1: 300 mm
Pojezd osy Z2 (dvojitá Z osa): 300 mm
Max. pracovní rychlost: 60 mm/min
Otáčky otočné hlavy: 20–120 ot./min
Rozměr pracovního stolu: 486 x 310 mm
Pojezd pracovního stolu: 400 x 300 mm
Max. zatížení pracovního stolu: 300 kg
Gisdpfxoy Emu So Ad Rju
Maximální proud: 30 A
Maximální spotřeba energie: 3,5 kVA
Typ řízení: automatická osa Z
Objem nádrže na pracovní kapalinu: 30 l
Rozměry stroje: 1236 x 1025 x 1934 mm
Digitální odměřování (DRO) pro osy X, Y a Z
Hmotnost stroje: 700 kg
Standardní příslušenství:
1x vedení elektrody: 0,5 mm
1x vedení elektrody: 1,0 mm
10x elektroda: 0,5 mm
10x elektroda: 1,0 mm
Malý inzerát
Gerolzhofen
368 km
Stroj na olepování hran
Artech-BiesseSingle
Zavolat
Stav: použitý, Rok výroby: 2007, s podávací jednotkou
pro tvarované díly s uvedením tavného lepidla
Ve špičkovém stavu
vyčištěno, funkčně prověřeno,
Gsdpfevwgizox Ad Roiu
otestováno, zkušební provoz
Použité, dobrý stav
Výrobce: Artech-Biesse
Typ: Single
Rok výroby: 2007
Výr. číslo: 91009
CE typově testováno
s automatickým ořezáváním hran,
olepování zaoblených hran
Sklopná podpěra – olepování šikmých hran
Výsuvné rozšíření stolu s rolnovou podpěrou
Podávací systém – plynule nastavitelný
Tloušťka hrany: 0,4 - 3,0 mm
Výška obrobku: min. 10 max. 120 mm
Potřebný prostor: cca 1400 mm x 1000 mm x 1600 mm
Hmotnost: cca 320 kg
Celkový příkon: 5,2 kW
Skladové místo: 97447 Gerolzhofen, naložené volně, nebalené
Předáváno ve stavu, jak bylo viděno,
bez záruky a ručení
Malý inzerát
Německo
310 km
Stroj na olepování hran výlisků
BrandtKTV 51
Zavolat
Stav: použitý, Rok výroby: 1989, Použitý stroj
Malý stroj na obrábění tvarových dílů
Zpracovává hranovací materiál potažený tavným lepidlem, který je reaktivován horkým vzduchem
Godpfswwxykex Ad Rjiu
Přitlačením obrobku proti centrálnímu poháněnému přítlačnému válci je zajištěn automatický posuv obrobku, což zaručuje rovnoměrnou reaktivaci lepidla a tím bezpečné lepení
Termostatická regulace teploty pomocí ukazovacího termostatu
Bezúdržbové třífázové horkovzdušné dmychadlo pro nepřetržitý provoz
Automatické přesměrování proudění vzduchu
Pneumaticky ovládané zařízení na dělení rolek řeže i nejodolnější dýhové a PVC hrany
Nožní spínač pro obrábění tvarových dílů
Tloušťka obrobku: 10 - 50 mm
Topný výkon: 3 kW
Příkon: 3,3 kW
Minimální šířka obrobku: cca 25 mm
Tloušťka hrany: cca 0,5 - 1 mm
Min. vnitřní poloměr: cca 25 mm
Posuv: 4 m/min.
Pneumatika: 6 bar
Hmotnost: cca 105 kg
Dostupnost: krátkodobě
Skladové místo: Röllbach
Malý inzerát
Meschede
538 km
Stroj na olepování hran
SCHUGOMAKANTENKING - HTT3030
Zavolat
Stav: nový, Rok výroby: 2026, KANTENKING je cenově výhodné řešení opracování hran pro vytváření nulových spojů pro řemeslníky s rychlostí posuvu od 10 m/min, stejně jako v průmyslovém sektoru s vysokou rychlostí až 22 m/min.
Kantenking HTT3030 má maximální rychlost 22 m/min.
Vaše olepování hran je stále v dobrém stavu, ale o nulovém spoji jste už hodně slyšeli a přemýšlíte, zda je vhodný i pro vás. HOT-AIR systém můžete dodatečně namontovat do jakéhokoli stávajícího stroje na olepování hran nebo obráběcího centra. Celý systém je nenáročný na údržbu a procesně spolehlivý. Sdělte nám svá přání a údaje o stroji, abychom vám společně s vašimi představami mohli nabídnout optimální produkt. Rychlost posuvu až 22 m+/min. jsou možné. Horkovzdušný systém je optimálně integrován do vašeho stroje na olepování hran nebo obráběcího centra.
Gjdjd Dczzopfx Ad Reiu
Těšíme se na váš dotaz.
Malý inzerát
Mierlo
719 km
EDM stroj pro vrtání otvorů
Waldmann & WeiglER-5
Zavolat
Stav: použitý, Rok výroby: 1981, číslo stroje/vozidla: 800 02 81 46, typ vstupního proudu: trojfázový, Specializovaný kovový elektroerozivní stroj (erodér / startovací erodér)
Giodpfx Adjy Su Iye Reu
Tento stroj se v kovovýrobě primárně používá jako startovací erodér nebo k elektroerozivnímu odstraňování zlomených nástrojů (např. závitníků, vrtáků nebo výstružníků) ze cenných obrobků. To se provádí s maximální přesností, aniž by došlo k poškození okolního závitu nebo materiálu.
Malý inzerát
Leipzig
277 km
Stroj na olepování hran
WINTERKOS-2600 ECO
Zavolat
Stav: nový, Rok výroby: 2025, Rozměry (délka/šířka/výška) 1480x760x1160 mm Hmotnost 180 kg Celkový příkon 3,5 kW Bruska na hrany KOS-2600 ECO - Velikost stolu 750 x 300 mm - Rozměry brusného pásu 2600 x 150 mm - Rychlost brusného pásu 20 mm/ 20sec. - Rychlost pásu 20 mm
- Zdvih stolu do 200 mm - Výkon oscilačního motoru 0,25 kW - Výkon hlavního motoru 3,0 kW - Přípojka odsávání 100 mm - Vlastní oscilační pohon s převodovým motorem - Výškově nastavitelný litinový stůl s dvojitým vedením sloupů - Dvojitý vytahovací mechanismus hlavní mlecí jednotky a kruhového mlecího stolu - Brusná jednotka plynule otočná až do 45° - potažená grafitem. pokosový doraz s úhlovou stupnicí - vč. výsuvné prodloužení stolu s multirolkovým systémem - vč. brusný pás - Rozměry D=1480, Š=760, V=1160 mm - Čistá hmotnost 180 kg - Hrubá hmotnost 230 kg
Gedpfx Adjvz Hppj Roiu
Malý inzerát
Leipzig
277 km
Stroj na olepování hran
WINTERKANTOMAX BASIC FÜ
Zavolat
Stav: nový, Rok výroby: 2025, Rozměry (délka/šířka/výška): 3200x780x1500 mm
Hmotnost: 800 kg
Celkový příkon: 8 kW
Olepovačka hran KANTOMAX BASIC FÜ
- min. / max. tloušťka hrany: 0,4 - 3 mm
- min. / max. výška hrany: 15 - 48 mm
- min. / max. výška obrobku: 10 - 45 mm
- min. šířka obrobku: 80 mm
- min. délka obrobku: 100 mm
- motor posuvu: 1,1 kW
- rychlost posuvu: 12 m/min
- Ovládací pult na vstupu stroje ve výši očí
- Řetězový posuv
- Podávací talíř pro PVC a ABS hrany
- Tlaková zóna s pneumaticky poháněným hlavním přítlačným válečkem a následnými válečky pro slisování lepeného spoje
- Centrálně nastavitelné horní přítlačné zařízení
- Lepicí vana s teflonovým povrchem pro tavné lepidlo v granulátu
- Aplikace lepidla na obrobek pomocí lepicího válečku
- Elektronická regulace teploty, pracovní teplota 180 - 200 °C
- Pneumatické kapování válečků
- Pneumatický válec pro rozestup obrobků
- Frézovací jednotka s 2 DIA frézovacími hlavicemi pro předfrézování před nalepením, vertikální nastavení vřetene, elektro-pneumatické řízení horizontální osy, 2 motory po 1,8 kW, 200 Hz, 12.000 ot/min (1x ve směru, 1x proti směru otáčení)
- Ořezávací pila pro přední a zadní přesah hrany. Vysoce přesné lineární vedení, motory 0,5 kW, 200 Hz, 12.000 ot/min, tažný řez pro vysokou přesnost.
- Ořezávací/frézovací jednotka pro zarovnání a radius shora i zdola s vertikálním a horizontálním kopírováním, 2 motory po 0,5 kW, 200 Hz, 12.000 ot/min.
- Radiusová stěrka s kopírováním shora, zdola a z boku pro zaoblení předfrézovaných PVC hran.
- Lešticí jednotka pro dosažení hladkých hran shora a zdola, 2 motory po 0,18 kW, 50 Hz, 1400 ot/min, naklopitelná a výškově nastavitelná
- Celkový příkon: 8,0 kW / 400 V
- Odsávací nátrubek: Ø 100 mm
- Výsuvná opěrná plocha obrobku
Gjdpfx Adovz E Eve Reiu
- Hluková ochranná kapota s průhledovým oknem
- Připojení na stlačený vzduch: 6 bar
- Rozměry: d=3200, š=780, v=1500 mm
- Hmotnost: 800 kg
Malý inzerát
Leipzig
277 km
Stroj na olepování hran
WINTERKANTOMAX BASIC FÜ+EK DELUXE
Zavolat
Stav: nový, Rok výroby: 2025, Rozměry (délka/šířka/výška): 4200 x 1500 x 1500 mm
Hmotnost: 1050 kg
Celkový příkon: 8 kW
Olepovačka hran KANTOMAX BASIC FÜ+EK DELUXE
- Min./max. tloušťka hrany: 0,4 – 2 mm
- Min./max. výška hrany: 15 – 55 mm
- Min./max. výška obrobku: 15 – 50 mm
- Min. šířka obrobku: 70 mm
- Min. délka obrobku: 200 mm
- Motor posuvu: 1,1 kW
- Rychlost posuvu: 12 m/min
- Ovládací panel (dotykový) u vstupu do stroje ve výšce očí
- Řetězový posuv
- Odkládací talíř pro PVC a ABS hrany v rolích do 550 mm
- Tlaková zóna s pneum. poháněným hlavním přítlačným válečkem a následnými válečky pro stlačení lepeného spoje
- Centrálně nastavitelný horní přítlak
- Lepicí vana s teflonovým povrchem pro tavné lepidlo, kapacita 3 kg
- Nanášení lepidla na obrobek pomocí lepicího válečku
- Elektronická regulace teploty, pracovní teplota 180 – 200 °C
- Pneumatické odřezávání hran v roli
- Pneumatický válec pro nastavení mezery mezi obrobky
- Předfrézovací agregát se 2 HM frézovacími hlavami před lepicí částí, svislé nastavení vřetena, elektro-pneumatické ovládání do strany, 2 motory po 1,4 kW, 200 Hz, 9000 ot/min (1x ve směru, 1x proti směru posuvu)
- Topná lampa pro předehřev desky
- Předstřih hran z role
- 3 robustní ocelové přítlačné válečky
- Zarovnávací a radiusové frézovací agregáty nahoře a dole s vertikálním i horizontálním kopírováním, 2 motory po 0,5 kW, 200 Hz, 12 000 ot/min
- Tvarovací frézovací agregát (kopírování rohů) nahoře i dole, pro zarovnávání a zaoblování rohů PVC hran, motor 0,55 kW, 200 Hz, 12 000 ot/min
- Radiusové tahací nože s horním, spodním a bočním kopírováním pro zaoblení předfrézovaných PVC hran
Gsdevz E Tmopfx Ad Rjiu
- Lešticí agregát pro opracování hran nahoře a dole, 2 motory po 0,18 kW, 50 Hz, 1 400 ot/min, se šikmým i výškovým nastavením
- Systém tryskového čištění (čisticí kapalina)
- Celkový příkon: 8,0 kW / 400 V
- Odsávací hrdla: 4 x Ø 100 mm
- Výsuvná podpora obrobku
- Hlukově izolační kryt s průhledovým oknem
- Připojení stlačeného vzduchu: 6 bar
- Rozměry: D=4200, Š=1500, V=1500 mm
- Transportní rozměry: D=4000, Š=700, V=1500 mm
- Hmotnost: 1050 kg
Malý inzerát
Leipzig
277 km
Stroj na olepování hran
WINTERKANTOMAX EASY
Zavolat
Stav: nový, Rok výroby: 2025, Rozměry (d x š x v): 1820 × 585 × 1450 mm
Hmotnost: 500 kg
Celkový příkon: 4 kW
Olepovačka hran KANTOMAX EASY
- Min. / max. tloušťka hrany: 0,4 – 3 mm
- Min. / max. výška hrany: 15 – 48 mm
- Min. / max. výška obrobku: 12 – 45 mm
- Minimální šířka obrobku: 80 mm
- Minimální délka obrobku: 120 mm
- Posuv motor: 1,1 kW
- Rychlost podávání: 8 m/min
- Ovládací panel u vstupu stroje v úrovni očí
- Řetězový posuv
- Podpěrný talíř pro PVC a ABS hrany
- Tlaková zóna s pneumaticky poháněnou hlavní přítlačnou rolí a přítlačnými válci pro zhutnění lepeného spoje
- Centrálně nastavitelný horní přítlak
- Lepicí nádržka s teflonovým povlakem pro tavné granule
- Nanášení lepidla na obrobek pomocí lepicího válce
- Elektronická regulace teploty, pracovní teplota 180 – 200 °C
- Pneumatická kapovací jednotka
- Pneumatický válec pro rozestup obrobků
- Kapovací pila na přední a zadní přesah hrany, vysoce přesné lineární vedení, motor 0,5 kW, 200 Hz, 12 000 ot./min, tahový kapovací řez pro vysokou přesnost
- Zaoblovací a radiusové frézovací agregáty shora i zdola s vertikálním a horizontálním kopírováním, 2 motory po 0,5 kW, 200 Hz, 12 000 ot./min
- Lešticí agregát pro hrany shora i zdola, 2 motory po 0,18 kW, 50 Hz, 1 400 ot./min
Gjdpfxovz Hd Hs Ad Rsiu
- Celkový příkon 4,0 kW / 400 V
- Odsávací nátrubek Ø 100 mm
- Výsuvná podpěra obrobku
- Zvukově izolační kryt s průhledem
- Připojení stlačeného vzduchu: 6 bar
- Rozměry: d = 1820, š = 585, v = 1450 mm
- Hmotnost: 500 kg
Malý inzerát
Leipzig
277 km
Stroj na olepování hran
WEGOMAPM5000
Zavolat
Stav: nový, Rok výroby: 2025, Rozměry (délka/šířka/výška): 0x0x0 mm
Hmotnost: 8 kg
Celkový příkon: 0,9 kW
Olepovačka hran PM5000
S mobilní olepovačkou hran PM5000 od společnosti WEGOMA-VIRUTEX lze bez problémů a snadno olepovat jakýkoliv obrobek: vhodné pro pásky z PVC, ABS, melaminu, laminátu nebo dýhy, které jsou předem nařezané na požadovanou délku.
Gijdjv A E Iyspfx Ad Rou
Zpracování rovných, zaoblených nebo tvarovaných desek.
Díky jednoduché obsluze a rychlému nastavení je stroj velmi praktický pro výrobu malých sérií.
Vybaveno podporovaným podáváním hrany a elektronickou regulací otáček.
Elektronická regulace teploty a přesné dávkování lepidla.
Nádoba na lepidlo a vedení hrany jsou opatřeny teflonovou® povrchovou úpravou pro snadné čištění a údržbu.
- Mikroprocesorem řízené nastavení teploty 120°–200°
- Nastavení rychlosti na ovládací rukojeti
- Nastavení možné během olepování, ECO
- Režim spánku po 1 hodině bez použití, teflonová nádoba na lepidlo
- Speciální lepicí válec (polymerová úprava) pro zpracování 3D hran
- min. tloušťka hrany: 0,4 mm
- max. tloušťka hrany: 3 mm
- max. výška hrany: 65 mm
- rychlost: 2, 4, 5, 6 m/min
- teplota: 120°–200°
- objem nádoby na lepidlo: 230 cm³
- doba nahřívání: ~8 min
- napětí: 230 V, 50/60 Hz
- výkon: 830 W
Malý inzerát
Leipzig
277 km
Stroj na olepování hran
WINTERKANTOMAX BASIC FÜ+EK
Zavolat
Stav: nový, Rok výroby: 2025, Rozměry (délka/šířka/výška): 3810 x 575 x 1520 mm
Hmotnost: 1000 kg
Celkový příkon: 8 kW
Olepovačka hran KANTOMAX BASIC FÜ+EK
- Min./max. tloušťka hrany: 0,4 - 2 mm
- Min./max. výška hrany: 15 - 48 mm
- Min./max. výška obrobku: 10 - 45 mm
- Minimální šířka obrobku: 80 mm
- Minimální délka obrobku: 120 mm
- Motor posuvu: 1,1 kW
Godpfjvz E Scox Ad Roiu
- Rychlost posuvu: 8, 12, 16 m/min
- Ovládací panel u vstupu do stroje ve výšce očí
- Řetězový posuv
- Podávací talíř na PVC a ABS hrany
- Přítlačná zóna s pneumaticky poháněným hlavním přítlačným válcem a následnými přítlačnými válečky pro zhutnění lepeného spoje
- Centrálně nastavitelné horní přítlačné zařízení
- Lepící vana s teflonovým povrchem pro tavné lepidlo v granulátu
- Nanášení lepidla na obrobek pomocí lepicího válce
- Elektronická regulace teploty, pracovní teplota 180 - 200 °C
- Pneumatické ořezávání hran
- Pneumatický válec pro nastavení rozteče obrobků
- Předfrézovací jednotka se 2 DIA frézovacími hlavami pro předfrézování před lepením, vertikální nastavení vřetene, elektropneumatické horizontální ovládání, 2 motory po 1,8 kW, 200 Hz, 12 000 ot/min (1x po směru, 1x proti směru)
- Ořezávací pila pro přední a zadní přesah hrany, vysoce přesné lineární vedení, motory 0,5 kW, 200 Hz, 12 000 ot/min, tažný řez pro vysokou přesnost
- Zarovnávací a radiusová frézovací jednotka nahoře i dole s vertikálním a horizontálním kopírováním, 2 motory po 0,5 kW, 200 Hz, 12 000 ot/min
- Tvarovací frézovací jednotka (kopírování rohů) nahoře i dole pro zaoblování rohů PVC hran, motor 0,37 kW, 200 Hz, 12 000 ot/min
- Radiusový stahovací nůž s horním, dolním a bočním kopírováním na zaoblování předfrézovaných PVC hran
- Leštící jednotka pro vyhlazení hran nahoře i dole, 2 motory po 0,18 kW, 50 Hz, 1 400 ot/min, nastavitelná v náklonu i výšce
- Celkový příkon: 8,0 kW / 400 V
- Odsávací hrdlo Ø 100 mm
- Výsuvná podpěra obrobku
- Hluková kapotáž s inspekčním oknem
- Připojení stlačeného vzduchu: 6 bar
- Rozměry (L x W x H): 4000 x 1000 x 1420 mm
- Transportní rozměry (L x W x H): 3810 x 575 x 1520 mm
- Hmotnost: 1000 kg
Malý inzerát
Leipzig
277 km
Stroj na olepování hran
WINTERKANTOMAX BASIC
Zavolat
Stav: nový, Rok výroby: 2025, Rozměry (délka/šířka/výška) 2650x640x1400 mm
Hmotnost 700 kg
Celkový příkon 5 kW
Olepovačka hran KANTOMAX BASIC
Gsdpsvz E T Hefx Ad Rjiu
- min./max. tloušťka hrany: 0,4 - 3 mm
- min./max. výška hrany: 15 - 55 mm
- min./max. výška obrobku: 10 - 50 mm
- min. šířka obrobku: 80 mm
- min. délka obrobku: 100 mm
- Motor posuvu: 1,1 kW
- Posuvová rychlost: 12 m/min
- Ovládací panel u vstupu stroje ve výšce očí
- Řetězový posuv
- Odkládací talíř na PVC a ABS hrany
- Lisovací zóna s pneumaticky poháněným hlavním přítlačným válcem a dovíracími válci pro zhutnění lepicí spáry
- Centrálně nastavitelný horní přítlak
- Lepicí vana s teflonovým povrchem pro tavné lepidlo v granulátu
- Nanášení lepidla na obrobek pomocí lepicího válce
- Elektronická regulace teploty, pracovní teplota 180 - 200 °C
- Pneumatické dělení hranových pásek
- Pneumatický válec k nastavení mezery mezi obrobky
- Přímočaré pilařské agregáty pro přesah hran vpředu a vzadu. Vysoce přesné lineární vedení, motory 0,5 kW, 200 Hz, 12 000 ot./min, tahový řez pro vysokou přesnost
- Ořezávací a radiusové frézovací agregáty nahoře a dole s vertikálním i horizontálním snímáním, 2 motory po 0,5 kW, 200 Hz, 12 000 ot./min
- Radiusový tahový nůž s čidlem nahoře, dole a z boku pro zaoblení předfrézovaných PVC hran
- Leštící agregát pro zvýšení přilnavosti hran nahoře i dole, 2 motory po 0,18 kW, 50 Hz, 1400 ot./min, výškově nastavitelné
- Celkový příkon: 5,0 kW / 400 V
- Odsávací hrdlo Ø 100 mm
- Výsuvná podpěra obrobků
- Hluková ochrana s pozorovacím okénkem
- Připojení na stlačený vzduch: 6 bar
- Rozměry L=2650, Š=640, V=1400 mm
- Hmotnost 700 kg
Malý inzerát
Leipzig
277 km
Stroj na olepování hran
WINTERCONTOUR 350 DELUXE
Zavolat
Stav: nový, Rok výroby: 2025, Rozměry (délka/šířka/výška) 860x1060x1060 mm Hmotnost 280 kg Celkový příkon 3 kW Olepovačka hran výlisku CONTOUR 350 DELUXE - Výkon motoru 0,4 KW - Topný výkon 2,2 KW - Rychlost posuvu plynule nastavitelná 0-14 m/min.
Giedpjvz En Rofx Ad Rou
- Napětí 400 V / 50 Hz - min. tloušťka obrobku 10 mm - max. tloušťka obrobku 40 mm - Tloušťka břitu 0,3 - 3 mm - Šířka břitu 15 - 50 mm - Připojení stlačeného vzduchu 6 bar - min. vnitřní poloměr oblouku 20 mm - pro lepení zakřivených hran - Aplikace lepidla na rovné a zakřivené hrany - Aplikace lepidla na obě strany obrobku a hrany - automatická délková sekce - Teplota lepidla plynule elektronicky nastavitelná - Instalační rozměry 1600 x 1150 x 965 mm - Přepravní rozměry d=860 mm, š=1060 mm, v. -40 kg brutto hmotnost 3 08 kg brutto
Malý inzerát
Leipzig
277 km
Stroj na olepování hran
HOLZMANNKAM535NEO
Zavolat
Stav: nový, Rok výroby: 2025, Rozměry (délka/šířka/výška): 1050 x 830 x 1100 mm
Hmotnost: 133 kg
Celkový příkon: 2,1 kW
Zařízení: Olepovačka hran KAM535NEO
- Výkon motoru S1: 250 (+1750) W
- Napětí: 400 V / 3 / 50 Hz
- Posuvná rychlost: 0–15 m/min
- Rozměr stolu: 1000 x 700 mm
- Výška stolu: 850 mm
- min. tloušťka obrobku: 10 mm
- max. tloušťka obrobku: 50 mm
Gisdpfovz E Hmex Ad Rou
- Šířka hrany: 13–54 mm
- Tloušťka hrany: 0,3–3 mm
- Pracovní tlak vzduchu: 4–5 bar
- Provozní teplota: 170 °C
- min. vnitřní rádius oblouku: 20 mm
- Hladina hluku: < 70 dB(A)
- Šířka balení: 830 mm
- Délka balení: 1 050 mm
- Výška balení: 1 100 mm
- Hrubá hmotnost: 161 kg
- Čistá hmotnost: 133 kg
- Poloautomatická olepovačka hran
- Stroj je vhodný nejen pro rovné, ale zvláště i pro olepování tvarově ohýbaných hran
- Přímé nanášení lepidla na rovné i tvarované hrany
- Olepování na obě strany - laminát i hranu
- Automatický odřez délky pásky
- Teplota lepidla elektronicky nastavitelná
- Posuvná rychlost plynule regulovatelná
- Výkon ohřevu 1750 W
- Motor posuvu 250 W
Pečeť důvěry
Prodejci certifikovaní společností Werktuigen

Malý inzerát
Kecskemét
447 km
Stroje na olepování hran
Holz-HerLumina 1380
Zavolat
Rok výroby: 2016, stav: dobrý (použitý), Pro dotazy kontaktujte:
Zoltán Utasi
+36 30 205 7380
• Tloušťka hranovacích pásků (navařovací páska): 0,4 - 3 mm
• Tloušťka hran řezaných na délku:
o max. 3 mm s jednotkou FF701
o max. 8 mm bez jednotky FF701
o max. 15 mm při výměně nástroje na ořezávací jednotce
• Výška hrany: max. 65 mm
• Tloušťka obrobku: 8 - 60 mm
• Šířka obrobku: min. 65 mm
• Délka obrobku: min. 160 mm
• Rychlost posuvu: variabilní 10 - 18 m/min
LUMINA 1380 Ltronic Motoricky poháněné nastavení přítlačného nosníku
Automatické mazání transportního řetězu
Příprava pro napojení RETURN
Elektrické provedení pro variabilní posuv 400 V / 50 Hz, 2,2 kW
Ovládání Edge Control 19 s 18,5" dotykovou obrazovkou
ECO MODE – úsporný režim
Předfrézovací jednotka 1802 se 2 frézami
Podavač hran MG701 SYNCHRO – automatická doprava rolovaných i proužkových hran
Ltronic LT702 NIR+ Laserová olepovací jednotka
Systém nanášení lepidla Glu Jet GJ302 – automaticky motorizovaný, automatické nastavení výšky nanášení lepidla (sledující tryska) (EVA, PUR)
Oplachovací zásobník Glu Jet
Výměnný vozík GJ302
Výměnný vozík LT702
Přítlačná sekce 1913 MOT: první válec poháněný, 2 podpůrné přítlačné válce
Rozprašovací jednotka za přítlačnou sekcí s využitím antistatického chladiva
Godewkf Twspfx Ad Reiu
Čelní ořezová jednotka 1918 (60 mm), pneumatická
Kopírovací ořezová jednotka FR701: mechanismus bez vůle a 6 plně digitálních NC servoos zajišťují
Kopírovací ořezová jednotka FF701: mechanismus bez vůle a 4 plně digitální NC servoesy zaručují 100% opakovatelnost stisknutím tlačítka.
Frézovací jednotka s rádiusem 1929 MOT4 s motorizovaným nastavením vodicích kladek
Jednotka na odstranění přebytečného lepidla FK701 – s předním i zadním kopírovacím zařízením pro odebrání přebytečného lepidla po celé délce panelu pro čistý lepicí spoj.
Rozprašovací jednotka 1856 pro vstupní a výstupní oblast
Leštící jednotka 1940 – pro čištění a leštění hran
Malý inzerát
Weiterstadt
493 km
Spuštění stroje na erozi otvorů
Waldmann weiglER 1500
Zavolat
Rok výroby: 1990, stav: použitý, Weigl ER - 1500
Stručný popis: Stroje na vyrývání startovacích otvorů Waldmann &
Popis: Ihned k dispozici na stavbě :
Giedonzh Ivspfx Ad Rju
Stroje pro erozi startovacích otvorů Waldmann & Weigl
Typ ER - 1500
Rok výroby 1990
Velikost stolu 500 x 500 mm
montážní výška 400 mm
krouticí vrták 0,1 - 20 mm
Závitník M 2 - M 20
elektrody 1 - 12 mm
Vrtací stroj Interkrenn Economy 280 S
Nastavení výšky 700 mm
Hrdlo 180 mm
Zdvih pouzdra vřetena 80 mm
Rozsah otáček 120 - 2580 ot/min
Držák nástrojů MK 2
Malý inzerát
Scerne
806 km
Olepovací stroj na hrany s vratným chodem kusu
BIESSEStream A 5.0 + Winner
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), Rok výroby: 2018, Funkčnost: plně funkční, Inteligentní dotykové numerické řízení se softwarem Sintra HD
Výška panelu mm 10 – 60
Plné 22 mm
Gjdpewlbxlefx Ad Roiu
PVC/ABS mm 3
Rychlost posuvu až 25 m/min
Pracovní výška elektronicky nastavitelná pomocí C.N.
Vodicí lišta panelu motorizovaná a elektronicky nastavitelná společností C.N.
Antiadhezivní skupina
Usměrňovací skupina se 2 elektronicky regulovatelnými motory od firmy C.N.
Držák cívky s 1 polohou
Lepicí jednotka pro tavné lepidlo EVA s nádobkou na lepidlo
Koncová zastřihovací jednotka se 2 motory s dynamickým sacím systémem, který sleduje čepele při každém pohybu.
Schované ořezávací/zatáčecí zařízení se 2 elektronicky nastavitelnými motory pomocí C.N.
Protipékavá skupina
Zaoblovací jednotka se 2 multifunkčními motory (rohovací nástroj + zaoblovací nástroj)
Elektronicky nastavitelná skupina škrabek na okraje od C.N.
Skupina škrabek na lepidlo
Skupina kartáčů „SP-501“
Automatický systém vracení kusů s mostovým vykládáním Winner 4A
Malý inzerát
Geltendorf
377 km
Stroj na olepování hran
OttTornado
Zavolat
Stav: generálně opravený (použitý), Rok výroby: 2007, Funkčnost: plně funkční, OTT Tornado FÜ + PU
Řízení SPS-Comp. s 7" TFT barevným dotykovým displejem
CM-CombiMelt pro EVA a PUR tavná lepidla
Předfrézovací agregát – spojování
plně automatický rolovací zásobník
Giodpsv Sm Hcsfx Ad Reu
plně automatický zásobník hran
Pneumatické zarovnávání, 0-3°
Zarovnávací frézování – 12 mm
Radiusové frézování R-2, R-5
Sražení hran frézováním 0°/15°/30°/45°
Zaoblování rohů
Radiusová tažná stěrka
Plošná tažná stěrka
Hlukotěsný kryt s odsáváním
Čisticí sada se 4-násobnou dávkovací jednotkou, lešticím zařízením a zařízením na nanášení kluzného prostředku
První uvedení do provozu: 2006
Stroj je ODBORNĚ SERVISOVANÝ a ve ŠPIČKOVÉM STAVU
Lepicí jednotka byla nedávno kompletně nastavena a vyměněny opotřebitelné díly
Technické údaje:
Tloušťka hrany: 0,4 - 8 mm
Tloušťka panelu: 8 - 40 mm
Minimální délka panelu: 150 mm
Minimální šířka panelu: 70 mm
Posuvná rychlost: 14 m/min
Předfrézovací agregát: 2 HF motory, 2,3 kW, 12 000 ot./min
Kapovací agregát: 2 HF motory, 0,3 kW, 12 000 ot./min
Zarovnávací frézovací agregát: 2 HF motory, 0,7 kW, 12 000 ot./min
Jemný frézovací agregát: 2 HF motory, 0,3 kW, 12 000 ot./min
Kopírovací rohů agregát
Tažná stěrka
Lešticí agregát
3násobné stříkání
Celkový příkon: 17,5 kW
Rozměry:
Délka: 6 180 mm
Šířka: 1 770 mm
Hmotnost: 3 100 kg
- ihned k dispozici -
Usnadňujeme vám hledání: "olepicí stroj hran (s otvory pro panty)"
Okamžitě a zdarma obdržíte nové nabídky e-mailem.
Můžete kdykoli jednoduše ukončit vyhledávací úkol.

Informujte se nyní
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Vložit inzerát nyní
*za inzerát/měsíc



































































































































































































































































