Prodej použitých Lincoln Centrální Mazání (10 807)
Seřadit výsledky
- Nejnižší cena Nejvyšší cena
- Nejnovější inzeráty Nejstarší inzeráty
- Nejkratší vzdálenost Největší vzdálenost
- Nejnovější rok výroby Nejstarší rok výroby
- Nejnovější aktualizace Nejstarší aktualizace
- Výrobci od A do Z Výrobce Z až A
- Relevance
- Nejnižší cena
- Cena
- Nejvyšší cena
- Cena
- Nejnovější inzeráty
- Datum vložení
- Nejstarší inzeráty
- Datum vložení
- Nejkratší vzdálenost
- vzdálenost
- Největší vzdálenost
- vzdálenost
- Nejnovější rok výroby
- Rok výroby
- Nejstarší rok výroby
- Rok výroby
- Nejnovější aktualizace
- Aktualizace
- Nejstarší aktualizace
- Aktualizace
- Výrobci od A do Z
- Výrobce
- Výrobce Z až A
- Výrobce
- Označení od A do Z
- Označení
- Označení od Z do A
- Označení
- Model od A do Z
- Model
- Model Z až A
- Model
- Nejnižší reference
- reference
- Nejvyšší reference
- reference
- Nejkratší provozní doba
- Provozní doba
- Nejdéle běžící doba
- Provozní doba
- Relevance
- Relevance
Malý inzerát
Miechucino
533 km
Multisaw SCM M3
SCMM3
Zavolat
Stav: dobrý (použitý), Rok výroby: 2000, Pásový multiblade SCM M3 4 - italská výroba - rok výroby 2000 - DTR TECHNICKÉ SPECIFIKACE: šířka rozchodu 300 mm výška sečení 120 mm výkon motoru 25 kW max. průměr kotouče 350 mm max. šířka obrobku 1000 mm min. délka obrobku 400 mm nastavitelný posuv na střídači pneumaticky nastavitelné pravítko na pravém revolverovém pravítku nastavení 6 typů tři řady západek proti zpětnému rázu možnost nasazení desky - průměr vřetene boty 50 mm průměr pouzdra 70 mm pouzdro vybavené distančními vložkami automatické centrální mazání čtyři horní tlakové hřídele průměr čepu 180 mm a 120 mm rozměry stroje (délka / šířka / výška) 210/175/160 cm hmotnost 1800 kg
Fgsdpfxjg Tdfdj Am Hoc
Malý inzerát
Tata
320 km
Excentrický lis Amada TP 60C
AMADA TP60C60ton
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), Rok výroby: 1983, Funkčnost: plně funkční, výkon: 5,5 kW (7,48 k), vstupní napětí: 200 V, typ vstupního proudu: trojfázový, lisovací síla: 60 t, šířka stolu: 900 mm, délka stolu: 550 mm, celková hmotnost: 6 150 kg, rok poslední generální opravy: 2021, připojení stlačeného vzduchu: 5 lišta, nastavení hydraulického válce: 90 mm, doba záruky: 5 měsíce, Vybavení: dokumentace / manuál, Excentrický lis Amada TP 60C-X2 se vzduchovou spojkou na prodej v novém stavu
Rok výroby: 1983
Fsdpfju Haqhex Am Hsgc
lisovací síla 60t
centrální mazání
Délka zdvihu: 90 mm
rychlost zdvihu: 65-100/min
Vzdálenost stůl-nosník: 275 mm
Nastavitelnost zdvihu: 80 mm
Velikost stolu: 900x550 mm
Velikost ložiska: 500x400 mm
Celková reakční doba: 175 ms
Napětí: 200 V, 50 Hz, 5,5 kW
Hmotnost stroje: 6350 kg
Malý inzerát
Německo
386 km
CNC obráběcí centrum oken a dveří
FELDERProfit H500
Zavolat
Stav: nezkontrolováno (použité), Rok výroby: 2020, max. délka obrobku 3740 mm
Frézovací vřeteno 1 kus
Hlavní motor 15 kW
Ovládání CNC
Felder Format4 typ Profit H500S 16.38 CNC obráběcí centrum
na prodej na zakázku
-----
- z výroby dřevěných oken
- Stroj je stále zapojený a připravený k předvedení
- Bez obráběcích nástrojů
Technický popis (shrnutí, podrobný text viz PDF):
-----
Pracovní rozměry:
X = 3 740 mm
Y = 1 570 mm
Z = 350 mm průchozí výška (od úrovně konzoly), v závislosti na upínacím systému, viz rozvržení.
Pojezdové dráhy:
X = 4 930 mm
Y = 1 925 mm
Z = 500 mm
Poziční rychlost os:
X = 80 m/min
Y = 80 m/min
Z1 = 30 m/min
Z2 = 20 m/min
- 5osé frézovací vřeteno: 15 kW HSK F63 s kapalinovým chlazením, 1 000 – 24 000 ot/min
- dodatečné aretování osy C
- Vrtací hlava DH 18 6H1S: Vertikální vrtací jednotka s 12 vřeteny (7 vřeten ve směru X, 5 v Y, drážkovací pila v X)
Horizontální vrtací jednotka se 6 vřeteny, 4 v X a 2 v Y.
1 drážkovací pila v Xmax. průměr 120 mm
- Karuselový měnič s 24 pozicemi pro nástroje vpravo na stojanu stroje
max. průměr nástroje 240 mm
max. výška nástroje 370 mm
- Výměnné místo pro kotoučovou pilu namontované na konzole/výměnném zařízení,
max. průměr pilového kotouče 350 mm
- Měnič nástrojů vlevo ve stojanu stroje s 10 pozicemi
max. průměr nástroje 180 mm
max. délka nástroje 230/300 mm
vzdálenost upínek 110 mm
- Karuselový měnič s 24 pozicemi na konzole, pohybující se ve směru X
max. průměr nástroje 240 mm
max. výška nástroje 370 mm
- Samosběrný pick-up místo pro štít odražeče třísek
- 6 polohovatelných upínacích konzol s řízením polohy s-motion
- 2 obráběcí pole pro kyvadlové obrábění
- Vakuová pumpa 90 m3/h
- Dopravní pás na třísky
Fgedpfxsyq Szte Am Hec
- Liniový laser pro obrábění oblouků
- Včetně všech dostupných upínačů z masivu a vakuových přísavek
- Automatické centrální mazání
- Bezpečnostní zařízení CE
- Software "WoodFLash"
Lamello Clamex P Macro
Ausklink Macro
- "Greenline-paket" pro sníženou spotřebu energie
-----
Cena výše uvedeného stroje na dotaz!
-----
Volitelná nová sada nástrojů Oppold pro H500:
- Okna
Dřevěná okna IV 68, 78 a 88 otevíraná dovnitř, s vyměnitelným falcem ze strany a shora.
zasklívací falc 20 mm, rám a křídlo šikmé 20°
s volnou a frézovanou zasklívací lištou
Okna pro rekonstrukce IV 68, 78 a 88 otevíraná dovnitř, bez dešťového štítu,
s vyměnitelným falcem ze stran, shora i zdola.
zasklívací falc 20 mm, rám a křídlo šikmé 15°
zavěšený okapový štít
Dřevěno-hliníková okna (systém: Gutmann Mira, šikmý falc)
HA IV 68, 78 a 88 otevíraná dovnitř, 2 varianty křídel hranaté a šikmé,
vyměnitelný falc dole, ze stran a shora
- Vchodové dveře
Dřevěné HTIV 68, 78 a 88 s jednoduchým falcem v rámu a dvojitým falcem v křídle
otevírané dovnitř, 1 varianta křídla se zasklívacím falcem, bez vyměnitelného falce
přesazené
Dřevěno-hliníkové IV 68, 78 a 88 s jednoduchým falcem v rámu a dvojitým falcem v křídle
- Posuvné zdvižné dveře
Dřevěné HS IV 68, 78 a 88 bez rámové výroby
Dřevěno-hliníkové HS IV 68, 78 a 88 bez rámové výroby
Provedení...

Informujte se nyní
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Vložit inzerát nyní
*za inzerát/měsíc
Malý inzerát
Dasing
360 km
Vertikální obráběcí centrum na dřevo
Holz-HerEVOLUTION 7405 Connect
Zavolat
Stav: použitý, Rok výroby: 2022, číslo stroje/vozidla: 1371, Funkčnost: nezkoušeno, výkon: 10,3 kW (14,00 k), pojezdová dráha osy X: 3 200 mm, pojezd osy Y: 920 mm, hmotnost obrobku (max.): 75 kg, celková výška: 2 500 mm, celková délka: 3 800 mm, celková šířka: 1 800 mm, celková hmotnost: 2 000 kg, Vertikální obráběcí centrum, se softwarem Campus V7-EVO, standardním makro balíčkem Campus, ručním ovládacím zařízením (pro dálkové ovládání stroje), 21,5" plochým monitorem, kabelovou klávesnicí, 2D čtečkou čárových kódů, laserovým měřením délky obrobku, frézovacím agregátem 7830 se 6násobným zásobníkem (max. průměr nástroje 110 mm), XL vrtacím agregátem 1,7 kW (19 vřeten), úhlovou převodovkou 7869, upínacím přípravkem na obrobek se vstupním stolem, vakuovým systémem ECO, automatickým centrálním mazáním, klimatizační jednotkou pro chlazení rozvaděče.
Fedpfx Amjzcm Eke Hogc
Stav předmětu viz přiložený znalecký posudek.
Malý inzerát
Haßfurt
355 km
Kloubový autobus
MERCEDES-BENZCitaro 530 G 4 Türer KLIMA
Zavolat
Stav: použitý, najeté kilometry: 538 126 km, výkon: 265 kW (360,30 k), první registrace: 02/2015, typ paliva: nafta, počet míst k sezení: 42, typ převodu: automatický, emisní třída: Euro 6, brzdy: retardér, Vybavení: ABS, klimatizace, * Naše interní číslo: 1147
* O 530 G C2
* dobrý stav!
* 4-dveřový
* Automatická převodovka (1/2/3/D/N/R)
* Retardér ovládán brzdovým pedálem
* Klimatický kompresor - jako nový
* ASR (protiprokluzový systém)
* Snížení/pokleknutí (kneeling)
* Zvedání/snižování podvozku
* Boční okna dvojitě prosklená
* Různá výklopná okna
* Ramp u druhých dveří
Fgsdpfx Amjxbmpxs Hsc
* Přídavná palivová nádrž + 100 l
* Centrální mazání
* Tlakové vzduchové nádoby: hliníkové
* Zásuvka pro nabíjení baterie
* Instalovaný kamerový systém
* Hasicí systém v motorovém prostoru
* Otočné, vyhřívané a klimatizované (větrání ventilátorem) sedadlo řidiče s loketními opěrkami
* Řidičská kabina s oddělovacím sklem
* Chladicí box, u stěny za sedadlem řidiče
* KONVEKTA - klimatizace
* Dodatečná klimatizace pracoviště řidiče
* Přídavné topení s vyšším výkonem
* Elektrická střešní okna
* Topné vodní potrubí, zpátečka izolovaná
* Izolace topných vodních potrubí
* Příprava na označovač jízdenek
* Příprava pro řízení semaforu
* IBIS zesilovač impulsů
* Cílový panel
* Osvětlení pro cestující LED technologií
* atd.
* Čisté vozidlo
* Zákazník je povinen se sám přesvědčit o stavu a výbavě zboží/vozidla!
* atd.
* Vozidlo může být v provozu – stav a počet km se může lišit
* Veškeré údaje bez záruky
* Vyhrazujeme si právo na mezitímní prodej
* Odkazujeme na naše VOP
Malý inzerát
Haßfurt
355 km
Kloubový autobus
MERCEDES-BENZ2 x Citaro 530 G 4 Türer KLIMA
Zavolat
Stav: použitý, najeté kilometry: 542 000 km, výkon: 265 kW (360,30 k), první registrace: 02/2015, typ paliva: nafta, typ převodu: automatický, emisní třída: Euro 6, brzdy: retardér, Vybavení: ABS, klimatizace, * Naše interní číslo: 1146
* O 530 G C2
* dobrý stav!
* 4 dveře
* Automatická převodovka (1/2/3/D/N/R)
* Retardér ovládaný brzdovým pedálem
* KLIMAKOMPRESOR jako nový
* ASR (protiprokluzový systém)
* Systém naklápění (kneeling)
* Zvedání/snižování podvozku
Fodpfx Aexav A Esm Hogc
* Dvojitě zasklená boční okna
* Různá výklopná okna
* Nájezdová rampa u dveří 2
* Přídavná palivová nádrž + 100 l
* Centrální mazání
* Tlakové vzduchojemy: hliníkové
* Zásuvka pro nabíjení baterie
* Byla instalována kamerová kontrola
* Detekce požáru v motorovém prostoru
* Sedadlo řidiče: otočné, vyhřívané, klimatizace (větrání ventilátorem), loketní opěrky
* Kabina řidiče s přepážkou
* Chladicí box za sedadlem řidiče u stěny
* KONVEKTA - klimatizace
* Dodatečné klimatizování pracoviště řidiče
* PŘÍDAVNÉ TOPENÍ s vyšším výkonem
* Střešní okna – elektrická
* Topná vodní potrubí, zpátečka izolována
* Izolace topných vodních potrubí
* Příprava na označovač jízdenek
* Předpříprava na řadič světelné signalizace
* IBIS impulsní zesilovač
* Cílová tabule (přední zobrazovač)
* LED osvětlení pro cestující
* atd.
* Čisté vozidlo
* Zákazník je povinen se sám přesvědčit o stavu a výbavě zboží/vozidla!
* atd.
* Vozidlo může být v provozu / stav a počet najetých km se může lišit
* Veškeré údaje bez záruky
* Vyhrazujeme si právo na mezitímní prodej
* Odkazujeme na naše VOP
Malý inzerát
Rakousko
204 km
Excentrické lisy - jednosloupové
SANGIACOMOSangiacomo T 40 CE
Zavolat
Stav: použitý, Rok výroby: 2000, Stav: použitý
Rok výroby: 2000
Skladové číslo: 070165A
Fgjdpfx Asyrhpvem Hec
Dodací lhůta: ihned, mezitím může být prodáno
Země původu: Itálie
Cena: 27 900 €
Skladem: 1 kus
Lisovací síla: 40 t
Jmenovitá lisovací síla při 2,6 mm
Délka stolu: 650 mm
Šířka stolu: 380 mm
Průchozí otvor ve stole: 120 mm
Zdvih: 8–78 mm
Počet zdvihů: 145 1/min
Vedení beranu: 6
Nastavení beranu: 60 mm
Otvor pro hřídel v beranu: 40 mm
Vyložení: 195 mm
Montážní výška: 297 mm
Výška stolu: 800 mm
Motor: 3 kW
Délka: 1 450 mm
Šířka: 1 150 mm
Výška: 2 150 mm
Hmotnost: 2 200 kg
Ovládací pult pro obsluhu oběma rukama a nožní pedál
Opláštění pracovního prostoru s bezpečnostním spínačem
Upínací deska
Centrální mazání
Počítadlo zdvihů
Návod k obsluze s EU prohlášením o shodě (CE)
NÁKUP POUŽITÝCH STROJŮ JE VĚC DŮVĚRY – NAŠE TRANSPARENTNÍ ZÁRUKA
Nabízíme Vám maximální jistotu a plnou transparentnost.
• OTEVŘENÝ PŘEHLED: Detailní fotografie & funkční videa skutečného stavu
• OSOBNÍ KONTROLA NA MÍSTĚ: Možnost stroje osobně vyzkoušet
• DIGITÁLNÍ PREZENTACE: Individuální online ukázka přes video-hovor
• NÁKUP BEZ RIZIKA: 14denní možnost vrácení
Podrobnosti:
Malý inzerát
Sierakowska Huta
528 km
Víceúčelová pila Caterpillar
Cosmec250/100
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), KATALOGOVÉ ČÍSLO 7751
TECHNICKÉ ÚDAJE
- šířka pásu: 250 mm
- pracovní šířka hřídele: 250 mm
- max. průměr kotouče: 300 mm
- průměr upínacího otvoru kotouče: 60 mm
- max. výška řezu: 100 mm
- šířka stolu s rozšířením: 520 mm
- délka stolu: 1580 mm
*shora:
Fodjzcc Rcspfx Am Hsgc
- 2 řady západek
- kovový přítlačný kluzný válec
- hřídel s pilami
- kovový hladký kluzný válec
zdola:
- kluzný válec
- vodicí lišta
- západky
- pás
- centrální mazání pásu
- plynulá regulace posuvné rychlosti
- posuvový motor: 0,75 kW
- hlavní motor: 15 kW
- průměr odsávacího hrdla: 200 mm
- celkové rozměry (d/š/v): 1640x1400x1550 mm
- hmotnost: 1000 kg
VÝHODY
– italská výroba
– ve velmi dobrém stavu
– použitá vícelistá pila
Cena bez DPH: 32 900 PLN
Cena bez DPH: 7 830 EUR
Cena přepočtena kurzem 4,2 PLN/EUR
(Při výrazných výkyvech kurzu se cena může změnit)
Malý inzerát
Sierakowska Huta
528 km
Čtyřstranný hoblík
WEINIG Profimat
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), KATALOGOVÉ ČÍSLO 6950
TECHNICKÉ ÚDAJE
Fgodezcc Axspfx Am Hsc
- max. šířka obrobku: 220 mm
- max. výška obrobku: 130 mm
– 4 vřetena:
1) spodní horizontální 220 mm 5,5 kW
2) pravé vertikální 130 mm
3) levé vertikální 130 mm; (2. a 3. vřeteno) 5,5 kW
4) horní horizontální 220 mm 5,5 kW
- 4 vřetena elektricky nastavitelná nahoru/dolů
- všechna vřetena nastavitelná vertikálně i horizontálně
- průměr vřetena: 40 mm
- shora 4 podávací ozubené válce, z toho 1 dvojitý
- shora 1 dvojitý odváděcí podávací válec, gumový
- zdola odváděcí podávací válec, gumový
- posuv přes kardanové hřídele
- plynulá regulace rychlosti posuvu 6–22 m/min
- motor posuvu 2,2 kW
- motor zdvihu 0,55 kW
- elektrické nastavení tloušťky hoblování
- délka vstupního stolu: 1970 mm
- centrální mazání
- průměr odsávacího hrdla: 3x 120 mm, 140 mm
- uzavřeno v kabině
- rozměry: délka/šířka/výška 3350x1400x1400 mm - hmotnost 1700 kg
– německá výroba
– nelakovaná
– použitá hoblovka, velmi dobrý stav
Cena bez DPH: 33 900 PLN
Cena bez DPH: 8070 EUR
Cena bez DPH vypočtena kurzem 4,2 PLN/EUR
(při větších výkyvech kurzu se cena může změnit)
Malý inzerát
Sierakowska Huta
528 km
Čtyřstranný hoblík
WEINIGProfimat 22N
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), Katalogové číslo 7706
TECHNICKÉ ÚDAJE
- maximální šířka obráběného prvku: 220 mm
- maximální výška obráběného prvku: 120 mm
– 5 vřeten:
1) horizontální spodní, 220 mm, 4 kW
2) svislé pravé, 120 mm
Fgodpfxjzccz Ie Am Hec
3) svislé levé, 120 mm; vřetena 2 a 3 mají výkon 7,5 kW
4) horizontální horní, 220 mm, 5,5 kW
5) horizontální spodní, 220 mm, 4 kW
- všechna vřetena jsou nastavitelná nahoru/dolů, doprava/doleva
- průměr vřeten: 40 mm
- pneumatické přítlaky
- shora 4 podávací tažné válce, ozubené (z toho 1 dvojitý)
- shora výstupní tažný válec, hladký, gumový
- zespodu výstupní tažný válec, gumový
- posuv na kardanových válcích
- plynulá regulace posuvné rychlosti 6–36 m/min
- motor posuvu: 2,2 kW
- motor zdvihu: 0,25 kW
- s brzdou
- elektrické nastavení tloušťky hoblování
- centrální mazání stolu
- délka přívodního stolu: 1970 mm
- průměr odsávacích hrděl: 4×120 mm, 140 mm
- rozměry (d/š/v): 3450×1600×1450 mm
- hmotnost: 1112 kg
Cena bez DPH: 39 900 PLN
Cena bez DPH: 9 500 EUR (podle kurzu 4,2 EUR)
(Ceny se mohou měnit při výraznějších výkyvech kurzu)
Malý inzerát
Sierakowska Huta
528 km
Čtyřstranný hoblík
REIGNMACRMM416 do mokrego i suchego drewna
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), Katalogové číslo 7894
TECHNICKÉ ÚDAJE
- Min / max šířka obráběného prvku: 20 / 165 mm
- Min / max výška obráběného prvku: 8 / 100 mm
4 vřetena:
1) spodní horizontální 165 mm 4 kW
2) pravé vertikální 100 mm 4 kW
3) levé vertikální 100 mm 4 kW
4) horní horizontální 165 mm 5,5 kW
- Všechny hlavy nastavitelné nahoru/dolů, vpravo/vlevo
- Průměr vřeten 40 mm
– shora:
- 6 podávacích ozubených tažných válců, z toho 3 dvojité
- 2 výstupní tažné hladké gumové válce
– zespodu:
- boční přítlak před a za válcem ve spodním stole
- podávací ozubený tažný natáčecí válec ve spodním stole před prvním vřetenem
- 2 boční přítlaky
- výstupní tažný kovový hladký válec
- všechny válce pneumaticky přitlačované
- délka vstupního stolu 1770 mm
- stůl nastavitelný nahoru/dolů
- centrální mazání
- elektrické nastavení tloušťky hoblování
- motor zdvihu 0,75 kW
- plynulá regulace posuvné rychlosti
- motor posuvu 3 kW
- posuv pomocí kardanových válců
- uzavřeno v kabině
- průměr odsávacího hrdla 4x130 mm
- rozměry d/š/v: 3200x1700x1850 mm
Fgodpfx Aozccqcjm Hec
- hmotnost 2800 kg
PŘEDNOSTI
– na 4 hlavy
– ideální pro mokré i suché dřevo
– podávací ozubený tažný natáčecí válec ve spodním stole před prvním vřetenem
– originální dokumentace DTR + CE
– použitý stroj, ve výborném stavu
Cena bez DPH: 49 900 PLN
Cena bez DPH: 11 880 EUR podle kurzu 4,2 EUR
(Ceny se mohou měnit v závislosti na větších výkyvech kurzu)
Malý inzerát
Sierakowska Huta
528 km
Čtyřstranný hoblík
WINTER Profimax4-20
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), KATALOGOVÉ ČÍSLO 7219
TECHNICKÉ ÚDAJE
- max. šířka obrobku: 200 mm
- max. výška obrobku: 150 mm
Počet vřeten: 4:
1) spodní horizontální, 200 mm, 5,5 kW
Fsdpfszccn Iox Am Hsgc
2) pravé vertikální, 150 mm, 4 kW
3) levé vertikální, 150 mm, 4 kW
4) horní horizontální, 200 mm, 5,5 kW
- všechny hlavy jsou nastavitelné nahoru/dolů, vpravo/vlevo
- průměr vřeten: 40 mm
- otáčky vřeten: 6000 ot./min
Shora:
- podávací ozubené válce, 6 ks, včetně 2 dvojitých
- 1 výstupní tažný válec, pryžový, dvojitý
Zespodu:
- podávací ozubený válec, tažný, otočný ve spodní desce
- boční přítlak, 3 ks
- výstupní tažný válec, kovový, hladký
- všechny válce s pneumatickým přítlakem
- délka podávacího stolu: 2130 mm
- stůl výškově nastavitelný
- centrální mazání
- elektrické nastavení tloušťky hoblování
- zdvihací motor: 1,1 kW
- plynule nastavitelná posuvová rychlost
- posuvový motor: 3 kW
- posuv pomocí kardanových hřídelí
- stroj je uzavřený v kabině
- průměr odsávacích nástavců: 4x130 mm
- rozměry (d/š/v): 3650x1750x1800 mm
- hmotnost cca 3000 kg
PŘEDNOSTI
– se 4 hlavami
– ideální na mokré i suché dřevo
– DTR dokumentace
– použitý stroj, ve velmi dobrém stavu
Cena bez DPH: 68 900 PLN
Cena bez DPH: 16 400 EUR
Cena bez DPH počítána kurzem 4,2 PLN/EUR
(při větších výkyvech kurzu se cena může změnit)
Malý inzerát
Sierakowska Huta
528 km
Vícečepelová pila
CosmecSM 400 400/160 z laserem
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), KATALOGOVÉ ČÍSLO 7906
Technické údaje:
- šířka pásu: 400 mm
- pracovní šířka hřídele: 400 mm
- max. průměr kotouče: 450 mm
- průměr otvoru kotouče: 70 mm
- max. řezná výška: 160 mm
- šířka stolu s rozšířením: 720 mm
- délka stolu: 1900 mm
- shora:
- západky/odmítací prvky: 2 řady
- kluzná kovová přítlačná rolka
- západky/odmítací prvky
- kluzná kovová přítlačná rolka
- hřídel s pilami
- hladká kluzná kovová rolka
Fjdpfjzccmqjx Am Hjgc
- zdola:
- vodicí lišta
- západky
- pás
- elektrické zvedání korpusu
- centrální mazání pásu
- 2 typy posuvných rychlostí + plynulé nastavení
- posuvový motor: 0,9 kW
- hlavní motor: 30 kW
- průměr odsávací přípojky: 260 mm
- celkové rozměry (d/š/v): 2350x1800x2200 mm
- hmotnost cca: 2000 kg
PŘEDNOSTI
– italská výroba
– nový pás a kluzáky
– velmi dobrý stav
– použitá vícelistová pila
Cena bez DPH: 55 900 PLN
Cena bez DPH: 13 300 EUR podle kurzu 4,2 EUR
(Ceny se mohou měnit při výrazných výkyvech)
Malý inzerát
Sierakowska Huta
528 km
Pásová vícelistá pila s řezem do 170 mm
WINTERMJ 145E 350/170
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), Katalogové číslo 7807
TECHNICKÉ ÚDAJE
- šířka pásu: 350 mm
- šířka řezu: 350 mm
- průměr kotouče: od 355 do 505 mm
- výška řezu: 10–170 mm
- průměr vřetena: 80 mm
- rozměry stolu: 1900x790 mm
- výška od základny ke stolu: 830 mm
Shora:
- 2 řady západek/vyhazovačů
- 2 kluzné, hladké, kovové válečky
- hřídel s pilovými kotouči
- 2 přítlačné kluzné válečky
Zespodu:
- vedení lišta
- západky/vyhazovače
- pás
- elektrické nastavení výšky těla
- centrální mazání
- plynulá regulace posuvu na frekvenčním měniči
- podávací motor: 4 kW
- hlavní motor: 75 kW
- průměr sacího hrdla: 2x150 mm
- celkové rozměry (d/š/v): 2050x1800x1800 mm
- hmotnost: cca 3500 kg
Fgodpfx Ajzccifjm Hec
PŘEDNOSTI
– výroba Německo
– dokumentace DTR
– použitá vícelistá pila
– stav: velmi dobrý
Cena bez DPH: 58 900 PLN
Cena bez DPH: 14 000 EUR dle kurzu 4,2 EUR
(Ceny se mohou měnit v závislosti na větších výkyvech)
Malý inzerát
Sierakowska Huta
528 km
Vícelistá pásová kotoučová pila
RAIMANN KS 230 250
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), Katalogové číslo: 7548
TECHNICKÉ ÚDAJE
šířka pásu: 250mm
šířka hřídele: 250mm
max. průměr kotouče: 350mm
průměr otvoru kotouče: 80mm
max. výška řezu: 120mm
šířka stolu s průchodem: 700mm
délka stolu: 1790mm
*shora:
západky
tlačný válec, hladký
západky
tlačný válec, hladký
hřídel s pilovými kotouči
dva hladké přítlačné hřídele
dole:
vodič
hladký kluzný válec
západky
pás
centrální mazání
posuvový motor: 1,1kW
hlavní motor: 30kW
elektrické zdvihání tělesa
manuální zdvihání hřídele s pilami
průměr odsávací přípojky: 160mm
Fgsdpfx Ajzccgkom Hoc
celkové rozměry d/š/v: 2250x1700x2000mm
hmotnost cca: 3000kg
– vyrobeno v Německu
– elektrické zdvihání tělesa a hřídele
– plynulá regulace posuvné rychlosti
– použitá vícepilová pila, ve velmi dobrém stavu
Cena bez DPH: 68 900 PLN
Cena bez DPH: 16 400 EUR dle kurzu 4,2 EUR
(Ceny se mohou měnit v případě výrazných kurzových výkyvů)
Malý inzerát
Babenhausen
467 km
Vážicí zařízení
ScheurerSV 140 E
Zavolat
Stav: dobrý (použitý), Funkčnost: plně funkční, elektrická pojistka: 16 A, vstupní frekvence: 50 Hz, vstupní napětí: 400 V, výkon: 2 kW (2,72 k), průměr trychtýře: 650 mm, výška výhozu: 1 100 mm, typ vstupního proudu: trojfázový, Certifikováno DGUV do: 07/2027, celková hmotnost: 500 kg, Váha Scheurer SV 140 E
Fsdpfx Aoyaki Iom Hjgc
LED displej pro nastavení hmotnosti
se centrálním mazáním
robustní technika
Stroj pojízdný se 2 aretačními koly
Pás Mehler
Výstupní pás nastavitelný na výšku, dlouhý
Připojení 400V, 16A-CEE zástrčka
Použitý stroj
Možnosti:
Servisní smlouva
Krabice náhradních dílů
Servisní balíček
Doručovací služba
Zaškolení & uvedení do provozu
Navštivte naši velkou výstavu!
Malý inzerát
Juszczyn
305 km
Vícerotorová pila SCM M3
SCMM3
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), Vícerotorová pila SCM M3
Šířka pásů 300 mm
Výška řezu max. 120 mm
Výkon hlavního motoru 37kw
Rychlost posuvu nastavitelná na variátoru 6-45 m/min
Průměr kotouče max/min 350/200mm
Maximální šířka kusu 1000mm
Minimální délka obrobku 600mm
3 řady západek proti tryskání
Průměr vřetena 50 mm
Průměr pouzdra 70 mm
Centrální mazání dráhy
Certifikát CE
Odsávací čep 200 mm
Fgsdpfx Ajm Rg Dgsm Hjc
Malý inzerát
Španělsko
558 km
AIDA 315/2MR/LD/TE3
AIDA315/2MR/LD/TE3
Zavolat
Stav: připraven k použití (použité), Rok výroby: 2016, zdvih: 250 mm, celková hmotnost: 58 000 kg, Mechanický lis vyrobený v roce 2016. Tento lis AIDA 315/2MR/LD/TE3 má nosnost 315 tun a délku zdvihu 250 mm. Zahrnuje maximální velikost matrice 2 250 × 750 mm a maximální hmotnost matrice na suportu 10 200 kg. Pokud chcete získat vysoce kvalitní lisovací schopnosti, zvažte stroj AIDA 315/2MR/LD/TE3, který máme na prodej. Pro další podrobnosti nás kontaktujte.
• Hlavní technické údaje:
• Kapacita lisu: 315 tun
• Jmenovitá lisovací síla: 3 150 kN
• Jmenovitý bod únosnosti: 12,7 mm nad BDC
• Normální poloha klikového hřídele na doraz: TDC
• Délka zdvihu: 250 mm
• Nastavení posuvu: 1: 160 mm
• Výška uzávěru: 700 mm
• Rychlost posuvu: 15-40 zdvihů/min
• Maximální otáčky setrvačníku: 628,5 min-1
Fjdpfjzcpwijx Am Hogc
• Maximální počet záběrů spojky: 24/min
• Doba zastavení: 0,386 s
• Bezpečnostní vzdálenost: 618 mm
• Matrice a pracovní plocha:
• Maximální velikost matrice: 2 250 × 750 mm
• Maximální hmotnost matrice na suportu: 250 × 250 mm: 10 200 kg
• Konstrukce stroje:
• Konstrukce rámu: dvojitý vzpřímený (přímý) rám
• Pohonný systém: dvojitá ojnice (dvojitý pitman)
• Vedení suportu: vedený suport
• Typ pohybu: mechanický klikový lis
• Pohyb suportu: vertikální vratný pohyb
• Pohyb hlavní osy: rotační pohon klikového hřídele
• Nastavení ramene/šoupátka: motorické
• Systém tlumení:
• Typ: integrovaný tažný polštář
• Maximální síla polštáře: 3 450 daN při 0,6 MPa
• Pomocné systémy:
• Vyvažovací válce: ano (vyvažovací síla 102 kN při 6 barech)
• Spojka a brzdový systém: pneumatický
• Mazací systém: centrální automatické mazání
• Bezpečnostní systém: integrovaný
• Ochrana obsluhy: součástí dodávky
• Připraveno pro automatizaci: ano
• Výkonnostní a bezpečnostní prvky:
• Vysoce tuhá konstrukce dvojitého vzpřímeného rámu
• Dvojitý pohon pro lepší rovnoběžnost pojezdu a rozložení zatížení
• Pneumatická spojková brzda pro spolehlivý provoz a rychlé zastavení
• Integrované bezpečnostní systémy a systémy ochrany obsluhy
• Navrženo pro integraci s automatickými systémy podávání a přemísťování
Technical Specification
Stamping Force 3150 Kn
Malý inzerát
Itálie
558 km
HAITIAN MA 2500 III
HAITIANMA 2500 III
Zavolat
Stav: připraven k použití (použité), Rok výroby: 2023, upínací síla: 2 500 kN, průměr šroubu: 55 mm, celková hmotnost: 8 400 kg, Hydraulický vstřikovací stroj vyrobený v roce 2023. Tento stroj HAITIAN MA 2500 III má uzavírací sílu 250 tun a velikost desky 850 x 850 mm. Stroj obsahuje působivý vstřikovací tlak 1850 barů a průměr šneku 55 mm. Pokud chcete získat vysoce kvalitní vstřikovací schopnosti, zvažte stroj HAITIAN MA 2500 III, který máme na prodej. Kontaktujte nás pro další podrobnosti týkající se tohoto stroje.
• Upínací jednotka
• Otevírací síla: 165 kN
• Velikost desky: 850 x 850 mm
• Otevírací zdvih: 540 mm
• Vzdálenost vázací tyče: 1,5 mm: 580 x 580 mm
• Maximální výška formy: 580 mm
• Minimální výška formy: 220 mm
• Zdvih vyhazovače: 150 mm
• Vyhazovací síla: 62 kN
• Minimální rozměry formy: 1,5 mm: 410 x 410 mm
• Vstřikovací jednotka
• Klasifikace Euromap: 1000
• Poměr L/D: 20
• Objem výstřiků: 570 cm³
• Efektivní objem vstřiku: 519 g
• Rychlost vstřiku: 281 g/s
• Plastifikační výkon: 47,7 g/s
• Vstřikovací tlak: 1850 bar
• Rychlost šneku: 180 otáček za minutu
• Zdvih šneku: 240 mm
• Síla pojezdu: 99 kN
• Výkon motoru čerpadla: 37 kW
• Výkon ohřívače: 21,45 kW
• Objem olejové nádrže: 340 l
• Rozměry
• Rozměry stroje: 6,19 x 1,60 x 2,42 m
• Ovládání
• Řídicí jednotka: KEBA 2985 - CP053
• Vlastnosti: - ovládací panel pro ovládání a řízení, - ovládací panel pro ovládání a řízení:
• Barevný dotykový displej s úhlopříčkou 15"
• Rozhraní robota Euromap 67
• USB paměť
• Paměť na 200 forem
• Historie cyklů
• Alarmová věž
• Přihlašovací jméno/heslo RFID
• Vícejazyčné rozhraní
• Procesní grafy
Fgodpfjy N Sqmex Am Hjc
• Stránky pro údržbu
• Možnost volby metrického / imperiálního systému
• Zahrnuté možnosti / doplňky (integrované do stroje)
• Bimetalový šroub + hlaveň
• Rozhraní pro dávkování masterbatch
• Hydraulické radiální odsávání
• Vzduchový vyfukovací systém Festo
• 12zónové centrální mazání PSG
• Čtyřcestný průtokoměr
• Rozhraní robota
• Včetně šroubu H 3 zóny
• Pracovní buňka s certifikátem CE
Další vybavení
• Robot je součástí dodávky: HILECTRO V-1300ID Kartézský robot (2023)
• Typ: 3osý servo kartézský robot
• Vhodný pro: 380T až 530T lisy
• Pohybuje se: X 2000 mm / Y 880 mm / Z 1300 mm
• Maximální extrahovatelná hmotnost: 12 kg
• Napájení: 400 VAC / 50-60 Hz
• Přesnost: 0,1 mm
• Hmotnost robota: 530 kg
• Součástí dodávky je: Součástí dodávky: dotykový ovladač, USB programy, pneumatický chapadlo, vakuové misky, připravený dopravník.
• Periferní zařízení v ceně: FORMAX E3 Monofase Hopper Loader (2 jednotky)
• Objem zásobníku: 3,0 l
• Výkon: 1150 W
• Průměr vstupního otvoru: 40 mm
• Kapacita: 70 kg/h
• Napětí: 230 V
• Hmotnost: 13 kg na kus
Malý inzerát
Německo
280 km
Obráběcí centrum - Univerzální VERTIKÁLNÍ OBRÁBĚCÍ CENTRUM NA KROUŽKY A VÁLCE
ROTTLERROD 250
Zavolat
Stav: použitý, Technické detaily:
Vertikální rychlé nastavení: osa z: 1125 mm
Horizontální nastavení: osa x: 600 (+1000 elektricko-manuální) mm
Příčné nastavení: osa frézování y: 325 (340) mm
Řízení: Siemens 840D
Průměr upínací plochy: 3500/5800 mm
Průměr soustružení: max. 6000 mm
Rozsah otáček: čelní deska: 1 - 12 ot/min.
Počet otáček: frézovací vřeteno: 1000-6000 ot.
Max. průměr obrobku na paletách: 6000 mm
Hmotnost obrobku: 10 - 2000 kN
Držák nástroje: HSK-A-100
Celkový příkon: 120 kVA
Hmotnost stroje přibližně: 35,0 tuny
VERTIKÁLNÍ OBRÁBĚCÍ CENTRUM PRO KROUŽKY A VÁLCE
SPECIÁLNÍ CNC OBRÁBĚCÍ CENTRUM
Použití:
Pro soustružení, vyvrtávání a frézování, broušení součástí frézovaných na kroužku (otočné kroužky, válečkové otočné kroužky, ozubené věnce, speciální příruby atd.).
Stroj se skládá ze dvou samostatných hlavních skupin: sloupové jednotky a jednotky čelní desky/stolu.
- Pohon posuvu pomocí střídavých servomotorů
- Příčné nastavení frézovací podpěry v ose z 325 (max. 340) mm
- Výkon pohonu čelní desky 76 kW
- Polohování stolu = 0,02 mm
Fgedpsu Idlfjfx Am Hjc
Co bylo obnoveno:
- Byly obnoveny motory os (Siemens)
- Bylo rozšířeno centrální mazání otočných ložisek otočného stolu/vřetena.
- Částečně byla provedena kabeláž stroje
- Akumulátor měchýře a pojistný ventil
probíhá
*
Malý inzerát
Německo
280 km
Frézka - univerzální
OptimumM3HS
Zavolat
Stav: použitý, Technické detaily:
Zdvih x: 200 mm
dráha y: 450 mm
dráha z: 460 mm
Řízení: základní řada Siemens 802S
Držák vřetena ISO: ER 32
Výkyv vřetenové hlavy vlevo a vpravo: ne °
Rozsah otáček: 150 - 8600 ot/min
Posuv: X/Y/Z: 2000 - plynule nastavitelný mm/min
Upínací plocha stolu: 750 x 210 mm
Rozhraní: 232
Celkový výkon: 3 kVA
Hmotnost přibližně: 760 kg
Rozměry stroje cca D x Š x V: 1,9 x 1,2 x 2,1 m
Pohyb stolu: Osa X: 200 mm a osa Y: 450 mm
Vertikální osa Z vřetena: 460 mm
Max. držák nástroje pro frézu: Ø 20 mm
Vrtací kapacita ST: Ø 13 mm
max. vzdálenost vřeteno-stůl: 470mm
Vlastnosti: - Vřeteno je vybaveno vřetenovým hřídelem, který je určen k obrábění:
Elektronická ruční řídicí jednotka
Chladicí systém
Centrální mazání
Vnitřní osvětlení stroje
Nohy stroje
Fgedpfeu Ndcasx Am Hjc
*
Pečeť důvěry
Prodejci certifikovaní společností Werktuigen

Malý inzerát
Německo
280 km
Automatický děrovací stroj - dvojitý sloupek
WANZKESP S 63
Zavolat
Stav: použitý, Rok výroby: 1990, Technické detaily:
Tlak: 63 tun
Šířka stojanu: 200 mm
Zdvih: 150 mm
Instalační výška: 430 mm
Počet zdvihů: 400 zdvihů/min
T-drážky H 12 650: 18 mm
Průchozí otvor stolu: 420x160 š x d mm
plocha beranu: 650 x 450 mm
Řízení: Wanske Tronicpress CNC
Průchod sloupem: 550 x 540 mm
Nádrž: 200 litrů
Zdvih beranu - pevný: 100 mm
průměr beranu: 40 mm
Výška stolu nad podlahou: 1000 mm
Stůl: 600x450 mm
Výška stolu nad podlahou s otočnými kovovými nohami: 880 mm
Celkový výkon: 30 kW
Hmotnost stroje cca: 3,9 tuny
Hydraulický automatický děrovací lis pro přesnou práci (vysokorychlostní lis)
- pro děrování, tažení, lisování, ražbu, ohýbání, nýtování, rovnání, montáž.
- s hydraulickým posuvem chapadla typu HS 150 a 7válcovou rovnačkou (pojezdovou)
- Lze zpracovávat běžné proužky o tloušťce cca 0,4 mm - 2,5 mm x šířka cca 160 mm, jakož i úzké proužky do cca 4 mm. Délku posuvu lze nastavit podle potřeby pomocí řídicí jednotky.
- S kulatým vodicím sloupem berana
- s automatickým centrálním mazáním
- Vysoká rychlost: až 400 zdvihů min-1
- Motoricky nastavitelný pevný doraz (spodní část lze nastavit ručně/motoricky)
- Provozní režimy, jako je kontinuální zdvih a/nebo jednotlivý zdvih
Vybavení:
- 1x hydraulická jednotka
- 2x spínací skříňky
Stav: Punč má problém s ovládáním
Fjdsu Icxqepfx Am Hogc
Prodává se tak, jak je, jako dárce náhradních dílů nebo jako náhradní stroj.
Jak je.
*
Malý inzerát
Německo
280 km
Bruska na válce - ponorná bruska
TSCHUDINTL 25 A
Zavolat
Stav: použitý, Rok výroby: 1994, Technické detaily:
Průměr broušení: 198 mm
Délka broušení: 200 mm
Osa z: podélně: 240 mm
osa x: příčně: 340 mm
Řízení: Tschudin CNC E 9034B
Průměr brusného kotouče: 500 mm
Výška středu: 100 mm
Šířka středu: 300 mm
Hmotnost obrobku mezi středy max. 100 kg
Rozhraní: RS 232
Celkový příkon: 16 kVA
Hmotnost stroje přibližně: 4,5 tuny
Potřeba místa cca: D:3,1xH:3,2xV:2,0 m
Bruska s úhlovým posuvem a řízením dráhy broušení
- Držák nástroje brusného vřetena: 203,2 mm
Fgsdsu Ng A Nspfx Am Hoc
- Brusné vřeteno nelze otáčet.
- Obrobkové vřeteno lze otáčet o +30°/-90°.
- Kužel vřeteníku obrobku MK5
- Kužel koníku MK3
- Ovládání: ISO a grafické programování
Vybavení:
- Zobrazovací jednotka CNC s přístupem k diskovému pohonu
- Chladicí systém s papírovým filtrem
- Elektronické vyvažovací zařízení AB 100 T.K.
- Pomůcka pro výměnu brusného kotouče
- Zařízení pro obtahování brusného kotouče (programovatelné i pro broušení forem)
- Automatické centrální mazání
- Měřicí zařízení (mimo funkci, integrovaná měřicí regulace není připojena)
i.D.
*
Malý inzerát
Německo
280 km
Bruska na vrtáky
AVYACAUTO4X
Zavolat
Stav: použitý, Rok výroby: 1987, Technické detaily:
Průměr broušení max.: 40 mm
Délka obrobku: 700 mm
Fjdpeu Ng Hnjfx Am Hsgc
Nastavení stolu: 0-50 mm
Nastavení stolu: obtahování = 25 mm
Křížový stůl: příčný/příčný=80 mm
Otáčky vřetena: 3000 ot/min
Celkový příkon: 3,3 kW
Hmotnost stroje přibližně: 0,8 tuny
Potřeba místa přibližně: D:1,5xŠ:1,5xV:1,5 m
Použití/aplikace pro typy broušení, jako např:
- broušení 3 fazet; křížové broušení; tříbřitý vrtací záhlubník; pravotočivé vrtání.
- Rozsah broušení pro vrtáky Ø 5 - 40 mm pravotočivé (Ø 5 - 40 mm možné, ale na stroji je instalován pouze upínací drápek pro válcové vrtáky Ø 3 - 15 mm!)
- Maximální délka broušených vrtáků cca 700 mm při středovém úhlu 140°.
- Řezná rychlost brusného kotouče 25 m/sec.
- Centrální mazání
- centrální chladicí systém instalovaný v základně
Stroj je dodáván s řadou příslušenství/přípravků.
*
Malý inzerát
Německo
280 km
Frézka - univerzální
KIHEUNGKMB-U-3
Zavolat
Stav: použitý, Rok výroby: 1991, Technické detaily:
pojezd v ose X: 1050 mm
pojezd v ose Y: 600 mm
pojezd v ose Z: 650 mm
Rozsah otáček: 40 - 1720 / 12 kroků ot./min
Upnutí vřetena: SK 50
Vřetenová hlava sklopná vlevo i vpravo: 90° vpravo/vlevo a 45° = 360°
Vzdálenost vřetenního čela od stolu: 0 - 600 mm
Plocha stolu: 1700 x 470 mm
Fjdpfjva Hd Rsx Am Hsgc
Plynulý posuv: X/Y = 15 - 625 + Z = 7,5 - 312 mm
Rychloposuv osa Z: 1250 mm/min.
Rychloposuv X/Y: 2500 mm/min.
Celkový příkon: 11,1 kW
Hmotnost stroje cca: 2500 kg
Rozměry stroje DxŠxV: cca 2,45 x 2,0 x 2,85 m
Vybavení:
Automatika přes vačkové řízení
Centrální mazání
s univerzální frézovací hlavou Huron
Chladicí zařízení
Ovládací panel
Stroje nohy
Příslušenství:
Strojní svěrák (šířka čelistí 120 mm)
Usnadňujeme vám hledání: "lincoln centrální mazání"
Okamžitě a zdarma obdržíte nové nabídky e-mailem.
Můžete kdykoli jednoduše ukončit vyhledávací úkol.

Informujte se nyní
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Vložit inzerát nyní
*za inzerát/měsíc













































































































































































































































































































































