Prodej použitých Přesné Brusky Na Povrch (16 701)
Seřadit výsledky
- Nejnižší cena Nejvyšší cena
- Nejnovější inzeráty Nejstarší inzeráty
- Nejkratší vzdálenost Největší vzdálenost
- Nejnovější rok výroby Nejstarší rok výroby
- Nejnovější aktualizace Nejstarší aktualizace
- Výrobci od A do Z Výrobce Z až A
- Relevance
- Nejnižší cena
- Cena
- Nejvyšší cena
- Cena
- Nejnovější inzeráty
- Datum vložení
- Nejstarší inzeráty
- Datum vložení
- Nejkratší vzdálenost
- vzdálenost
- Největší vzdálenost
- vzdálenost
- Nejnovější rok výroby
- Rok výroby
- Nejstarší rok výroby
- Rok výroby
- Nejnovější aktualizace
- Aktualizace
- Nejstarší aktualizace
- Aktualizace
- Výrobci od A do Z
- Výrobce
- Výrobce Z až A
- Výrobce
- Označení od A do Z
- Označení
- Označení od Z do A
- Označení
- Model od A do Z
- Model
- Model Z až A
- Model
- Nejnižší reference
- reference
- Nejvyšší reference
- reference
- Nejkratší provozní doba
- Provozní doba
- Nejdéle běžící doba
- Provozní doba
- Relevance
- Relevance
Malý inzerát
Hessisch Lichtenau
435 km
Rovinná bruska, přesná rovinná bruska, plošná bruska
BRAND (Schweiz)FS 735
Zavolat
Stav: použitý, Rovinná bruska, přesná rovinná bruska BRAND (Švýcarsko) typ FS 735
Stroj. č.: 322 82 Rok výroby: 1982
Elektromagnetická upínací deska 700 x 300 mm
Brousicí délka 700 mm
Brousicí šířka 300 mm
Příčný pohyb max. 340 mm
Podélný pohyb stolu max. 750 mm
Vzdálenost osa vřetena - magnet max. 400 mm
Průměr brusného kotouče 300 mm
Šířka brusného kotouče 50 mm
Šířka brusného kotouče 60 mm s jednostranným vybráním kotouče
Otvor brusného kotouče 127 mm
Podélný posuv stolu 0 - 30 m/min plynule
Příčný posuv stolu (impuls) 1 až 10 mm
Rychlý příčný posuv 340 mm za 6 s
Svislý přísun 0,001 - 0,055 mm
Rychlost svislého posuvu 150 mm/min
Otáčky brusného kotouče 2500 ot./min
Obvodová rychlost kotouče 39 m/s
Výkon motoru brusného vřetena max. 5,7 kW
Výkon hydraulického motoru 1,5 kW
Přívodní napětí 400 V, 50 Hz, cca 7 kVA
- plynulá regulace otáček brusného kotouče
- automatický svislý přísun
- automatické příčné nastavení stolu, hydraulicky
a mechanické ruční kolo pro příčné nastavení stolu
- hydraulické upínání pro příčné nastavení
- hydraulický podélný pohyb stolu
- hydraulické zařízení pro orovnávání brusného kotouče
- elektromagnetická deska BRAILLON, typ BJP 700 x 300 mm, stavební výška 100 mm, plynule nastavitelná síla magnetu
- centrální olejové mazání
- pásová filtrační jednotka BEDA s nádrží na chladicí kapalinu a čerpadlem vedle stroje (d x š x v = 1600 x 650 x 1100 mm)
- samostatný hydropohon s elektrickým rozvaděčem (d x š x v = 1800 x 750 x 1700 mm)
- stroj osazen jedním brusným kotoučem Ø 295 mm, šířka 50 mm
- 2 ks přídavných upínek na brusné kotouče s kotouči (vnitřní průměr 127 mm)
- 1 ks stahovák na brusné kotouče
Potřebný prostor rovinné brusky d x š x v 2200 x 1800 x 2350 mm
Hmotnost rovinné brusky cca 3100 kg
Hmotnost hydropohonu 500 kg
Hmotnost pásové filtrace 200 kg
Potřebný prostor na paletě 2700 x 2200 x 2500 mm
Celková hmotnost s paletou cca 4000 kg
Fjdpfxsn Saf Ne Am Hsph
Dobrý stav.
Malý inzerát
Hessisch Lichtenau
435 km
Obráběcí plošná bruska, přesná plošná bruska, plošná bruska, bruska na nástrojeSlípací stroj na ploc
BRAND (Schweiz)Mini 500
Zavolat
Stav: použitý, Bruska na plocho, přesná bruska na plocho BRAND (Švýcarsko) Typ Mini 500
číslo stroje: 505/86 rok výroby 1986
Elektromagnetická upínací deska 450 x 200 mm
délka broušení 500 mm
Šířka broušení 240 mm
Příčný pohyb 220 mm
Podélný pohyb stolu 550 mm
Vzdálenost střed vřetena - magnet max. 350 mm
Průměr brusného kotouče 225 mm
Šířka brusného kotouče max. 25 mm
Otvor brusného kotouče 50,8 mm
Podélný posuv stolu 0,5-24 m/min plynule nastavitelný
Pulsní příčný posuv stolu 0,05-30 mm
Příčný posuv 10-1000 mm/min.
Svislý posuv 0,001 - 0,05 mm
Vertikální indexování 600 mm/min.
Otáčky brusného kotouče 2820 ot/min.
Rychlost brusného kotouče 33 Vm/sec.
Výkon motoru brusného vřetena 2,2 kW.
Výkon motoru hydrauliky 1,1 kW
Fpodpfod Nrqfox Am Hoh
Síťové připojení 400 V, 50 Hz, 9,5 kVA
- automatický hloubkový posuv, vertikální posuv
- mechanická ruční kola pro pohyby osy
- hydraulický podélný pohyb stolu
- elektromagnetická deska WAGNER 450 x 200 mm, výška 73 mm
- centrální mazání
- pásový filtrační systém s nádrží na chladicí kapalinu a přilehlým čerpadlem D x Š x V = 1300 x 500 x 650 mm
- 2 ks přídavných držáků brusných kotoučů pro brusné kotouče s vnitřním průměrem 50,8 mm
- 1 kus vyvažovací hřídel a 1 kus vytahovač brusného kotouče
- hydraulický agregát D x Š x V = 700 x 300 x 750 mm
Prostorové nároky D x Š x V 2000 x 1400 x 2250 mm
hmotnost cca 1600 kg
dobrý stav
Malý inzerát
Jonschwil
540 km
Povrchová bruska
DEGENFSV 300
Zavolat
Stav: použitý, Rok výroby: 2004, délka broušení: 300 mm, šířka broušení: 150 mm, celková výška: 1 700 mm, celková délka: 1 400 mm, celková šířka: 1 000 mm, průměr brusného kotouče: 200 mm, délka stolu: 400 mm, šířka stolu: 150 mm, otáčky vřetena (min.): 2 800 ot./min, rychlost brousicího vřetena: 2 800 ot./min, výkon: 1,5 kW (2,04 k), průměr kotouče: 200 mm, Plošná bruska, řízení SIEMENS Simatic OP17, magnetická deska 300x125 mm, zařízení na orovnávání brusných kotoučů, chladicí zařízení, různé brusné kotouče
Fedpfx Asxx Th Asm Heph

Informujte se nyní
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Vložit inzerát nyní
*za inzerát/měsíc
Malý inzerát
Metzingen
472 km
Povrchová bruska
JUNGJF 520 MS
Zavolat
Stav: použitý, Rok výroby: 1985, Délka broušení 600 mm
Šířka broušení 200 mm
Celkový příkon 7,5 kW
Fpodpfx Amewd Tx Us Heh
Hmotnost stroje cca. 2,3 t
NABÍDKA
Můžeme vám nabídnout ze skladu, chyby a předchozí prodej vyhrazeny,
nezávazně nabídněte:
MLADÝ
Horizontální přesná bruska ploch a profilů s mikroprocesorem
řízení
Typ JF 520 MS
Rok výroby 1985 2225
_____
Délka broušení max. (podélný posuv stolu 600 mm) 600 mm
Šířka broušení max. (příčný pohyb max. 230 mm) 200 mm
Výška broušení pod kotoučem max. cca. 230 mm
Vzdálenost mezi stolem a středem vřetena max. 500 mm
Rozměr magnetické desky 500 x 200 mm
Maximální zatížení stolu 100 kg
Rychlost stolu 1 – 24 m/min
Rychlost stolu, plazivý posuv broušení 5 – 450 mm/min
Příčný posuv stolu max. 1 000 mm/min
Vertikální rychlost brusné hlavy max. 500 mm/min
Rozměry brusného kotouče 250 x 25 x 50,8 mm
Max. obvodová rychlost (keramika) 35 m/s
Otáčky brusného vřetena plynule nastavitelné 800 – 4 200 ot./min
Pohon brusného vřetena cca. 5 kW
Celkový nájezd cca. 7,5 kW - 400 V - 50 Hz
Hmotnost cca. 2 300 kg
Příslušenství / speciální vybavení
• Řízení mikroprocesorovým programem (SIEMENS) s jednoduchým
Zobrazení na obrazovce. Programové sekvence jsou ovládány přepínači dekád a
Zarážky (s noniem) se nastavují a sledují na obrazovce.
• Programy: Zapichovací broušení s/bez křížového polohování, plošné broušení
s krokovým příčným pohybem nebo kontinuálním příčným pohybem,
Plazivé broušení v synchronním nebo protiběžném režimu s/bez příčného polohování.
Všechny programy s automatickým hrubováním, dokončováním, vypalovacími cykly a aut.
Získávání.
• Automatické rovné ovazovací zařízení AF 65 S s automatickou kompenzací orovnávací hodnoty
a automatické nastavení rychlosti pro konstantní řeznou rychlost (s
Inzerát)
• DIAFORM – Profilovací zařízení brusného kotouče namontované nad brusným kotoučem
• elektricky ovládané zařízení plíživé rychlosti s ukazatelem posuvu
a zatížení motoru.
• Krátkozdvihové zařízení pro ovládání obracení stolu a upnutí stolu
"přes"
• Otočný magnetický upínací stůl JUNG Sinus 450 x 180 mm, namontovaný. Samostatný
Otočný sinusový magnetický upínací stůl 350 x 175 mm, jemný pól s dorazem.
• Chladicí systém s papírovým pásovým filtrem, další příslušenství,
Návod k obsluze
Stav: Velmi dobrý stav se zprávou o přesnosti od montéra JUNG!
Kliknutím sem zobrazíte video stroje:
Dodání: ze skladu, ihned možné, FCA Metzingen Platba:
netto - po obdržení faktury
Malý inzerát
Metzingen
472 km
Povrchová bruska
DISKUSDDS 600 RAM
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), Rok výroby: 1972, Celkový příkon 22 kW
Hmotnost stroje cca 8 t
N A B Í D K A
Můžeme Vám nabídnout nezávazně ze skladu, s výhradou omylu a mezitímního prodeje:
DISKUS
Vertikální dvoustranná rovinná bruska v provedení typu C
s kruhovým podáváním obrobků a automatickým orovnáváním
Typ DDS 600 RAM
Rok výroby 1972 / modernizováno 2002 # 6967
_____
Brusné kotouče - Ø každý 600 mm
Otvor/brusné kotouče / výška cca 75 / 150 mm
Otáčky brusných kotoučů Horní kotouč 95 - 955 ot/min (3-30 m/s)
Dolní kotouč 765 ot/min (24 m/s)
Pohon brusné vřeteno každý 22 kW
Obrobek:
Brusná šířka (nebo průměr obrobku) 20 – 120 mm
Brusná výška (výška obrobku) 50 mm
Nastavení v krocích 0,0025 - 0,05 mm
Celkový posuv 150 mm
Vnější Ø / roztečná kružnice dopravního kotouče cca 810 / 750 mm
Přípravek pro kruhový pohyb – plynule nastavitelný posuv 25 – 241 mm/s
Celkový příkon cca 50 kW / 380 V / 50 Hz
Hmotnost cca 8.000 kg
Příslušenství / speciální výbava
• V roce 2002 obnovené IONIC měřicí řízení model 17 A s obrazovkou a přímým zadáváním brusných dat včetně počítadla kusů, počítadla tolerancí, kontroly hraničních hodnot a tvorby statistik. Tolerance obrobků jsou průběžně snímány dotykovými hlavicemi a dochází k hydraulickému posuvu brusných hlav podle přednastavení přes tuto měřicí jednotku.
• Automatické měření tloušťky obrobku po broušení a mechanická kontrola výšky obrobku před vstupem do brusky k zabránění kolize kotouče.
• Automatické hydraulické orovnávací zařízení mezi brusnými kotouči pro současné orovnávání podle nastaveného cyklu (počet kusů/čas) včetně hydraulického návratu horního suportu do nastavené brusné polohy/rozměru.
• Přípravek pro kruhový pohyb obrobků s dopravním kotoučem (Ø 810 mm) a plynulou regulací otáček.
• Hydraulický posuv brusných kotoučů v režimu postupného nastavení.
• ELBARON odsávání olejové mlhy se stojanem a nastavitelnou sací hlavicí.
• Pochozí obvodové podesta pro pohodlné obsluhování a dohled nad strojem.
• Stojan pro výměnu brusných kotoučů, různé brusné kotouče.
• Centrální mazání, samostatný rozvaděč, samostatná hydraulika.
Tento stroj je obzvláště vhodný pro současné rovinné broušení obrobků ve velkých sériích.
Fsdpfx Ajxqrbxem Hoph
Příklad: podložky, pístní kroužky, hydraulické díly, díly pro hodiny, výlisky atd.
Stav : dobrý až velmi dobrý! Pro video stroje klikněte zde:
Dodání : ihned ze skladu, FCA Metzingen
Platba : čistá – po obdržení faktury
Malý inzerát
Metzingen
472 km
Povrchová bruska
GEIBEL & HOTZFS 2060 GT SL
Zavolat
Stav: použitý, Rok výroby: 1998, Délka broušení 2000 mm
Šířka broušení 600 mm
Celkový příkon 17 kW
Hmotnost stroje cca. 10 t
NABÍDKA
Můžeme vám nabídnout ze skladu, chyby a předchozí prodej vyhrazeny,
nezávazně nabídněte:
GEIBEL & HOTZ
CNC cyklicky řízená bruska ploch a profilů
Typ FS 2060 - GT SL
Rok výroby 1998 1013220998
Fjdpfxov S Ip Ej Am Heph
_____
Délka broušení max. (max. podélný pohyb stolu 2 050 mm) 2 000 mm
Šířka broušení max. (max. příčný pohyb 600 mm) 600 mm
Výška broušení pod kotoučem max. cca. 600 mm
Vzdálenost stolu – střed vřetena min. / max. 180 – 800 mm
Rozměr stolu 2 300 x 550 mm
Rozměr magnetické desky 2 000 x 600 mm
Maximální zatížení stolu 3 110 kg
Rychlost stolu 0 – 35 m/min
Přerušovaný příčný pohyb 0,5 – 60 mm/zdvih
Příčný posuv / rychloposuv 0 - 4 000 mm/min
Rozměry brusného kotouče, standardní 400 x 100 x 127 mm
Otáčky brusného vřetena plynule měnitelné 1 000 – 3 000 ot./min
Pohon brusného vřetena cca. 11 kW
Celkový nájezd cca. 25 kW - 400 V - 50 Hz
Hmotnost cca. 9 500 kg
Příslušenství / speciální vybavení
• Dialogově vedené automatické řízení brusného cyklu GEIBEL & HOTZ typ SL
pro 3 osy. Graficky podporované zadávání dat v absolutních rozměrech nebo podle
zaučovací postupy v předem naprogramovaných cyklech broušení a orovnávání. LCD SIEMENS
Displej s programovatelnými tlačítky pro nastavení všech parametrů a přehledné sledování
pohyby os a postup práce.
• Elektronické ruční kolečko pro 3 osy X, Y, Z, posuv přepínatelný 0,01 /
0,1 / 1 mm/ot.
• Pohyb stolu se uskutečňuje prostřednictvím pohonu závitu valivého kroužku (GT), což umožňuje
jak velmi vysoké, tak velmi nízké rychlosti stolu s konstantní
kroutící moment a velmi vysoká účinnost.
• Příčné a vertikální pohyby jsou prováděny pohonem s kuličkovým šroubem
Inkrementální skleněná stupnice
• Jednobodový diamantový orovnávač namontovaný na stole. (Dříve byl stroj
elektrické přímé ovazovací zařízení EGA 100, které je v současnosti
již není k dispozici.)
• MPM plně automatické vyvažovací zařízení AB 100 (na přírubu
Snímač momentálně chybí).
• Zabudovaná, jemně pólová elektromagnetová deska 2 000 x 600 mm s nastavitelným
Přilnavá síla
• Brusné zařízení za mokra s univerzálním papírovým pásovým filtračním strojem UPF 100 s
Magnetický separátor
• Úplné zapouzdření pracovního prostoru elektrickým proudem. monitorované posuvné dveře
• Sep. Ovládací skříň, samostatný mobilní ovládací panel, různé příslušenství,
Návod k obsluze
Stav: Dobrý až velmi dobrý stav! Vhodné pro všechny brusné práce!
Kliknutím sem brzy zobrazíte video stroje:
4
Dodání: ze skladu, ihned možné, FCA Metzingen
Platba: netto - po obdržení faktury
CITOVAT
Jsme rádi, že vám můžeme nabídnout ex naše zásoby, s výhradou předchozího prodeje a chyb v
technický:
GEIBEL & HOTZ
CNC cyklicky řízená povrchová a profilová bruska
model FS 2060 – GT SL
rok 1998 sériové č. 1013220998
_____
Délka broušení max. (pohyb stolu 2 050 mm) 2 000 mm
Šířka broušení max. (příčný pohyb 600 mm) ...
Malý inzerát
Metzingen
472 km
Povrchová bruska
KIRNERK 45
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), Rok výroby: 2004, Délka stolu 175 mm
Šířka stolu 110 mm
Fsdpfsxvdr Tox Am Hjph
Průměr brusného kotouče 500 mm
Celkový potřebný výkon 1 kW
Hmotnost stroje cca 1,5 t
Malý inzerát
Metzingen
472 km
Povrchová bruska
ABAeasyGrinder
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), Rok výroby: 2015, Délka broušení 500 mm
Šířka broušení 250 mm
N A B Í D K A
Můžeme Vám nezávazně nabídnout (s výhradou omylu a mezitímního prodeje) ze skladu:
ABA
Univerzální rovinná bruska „made in Germany“
Typ: easyGrinder 5
Rok výroby: 2015
_____
Max. délka broušení (podélný pohyb stolu 600 mm): 500 mm
Max. šířka broušení (příčný pohyb max. 300 mm): 250 mm
Výška broušení pod kotoučem s / bez magnetické desky: 400 / 420 mm
Max. svislý pohyb: 550 mm
Vzdálenost stůl – osa vřetene min. / max.: 100 / 650 mm
Rozměr magnetické desky: 500 x 250 mm
Maximální zatížení stolu: 400 kg
Rychlost stolu: 2 - 30 m/min
Max. příčná/svislá rychlost: 500 / 1 700 mm/min
Rozměr brusného kotouče: 300 x 50 x 76,2 mm
Max. otáčky brusného vřetene: 1 450 ot/min
Fpedpfx Amsxy S Dxo Hjh
Pohon brusného vřetene cca: 5,5 kW
Celkový příkon cca: 8 kW - 400 V - 50 Hz
Hmotnost cca: 3 000 kg
Příslušenství / speciální výbava:
• ABA vlastní programové řízení s dotykovým barevným displejem pro rovinné a zahlubovací broušení. Intuitivní ovládání díky grafickému zadání a teach-in režimu pro ruční i automatický brusný cyklus, ideální zejména pro dílny!
• Přenosný ovládací panel – možnost změny nastavení i v automatickém režimu
• Pohyb stolu řemenovým pohonem – ideální i pro rychlé broušení menších obrobků
• Posuv (Y) pomocí kuličkového šroubu, lineární vedení ve všech osách.
• Orovnávač montovaný na stůl s automatickým orovnávacím cyklem včetně kompenzace.
• BRAILLON magnetická deska EPEFINE2 500 x 250 mm s jemným polem a regulací upínací síly.
• Kompletní zakrytování pracovního prostoru s elektricky kontrolovanými posuvnými dveřmi.
• Zařízení na mokré broušení se samostatně stojícím pásovým chladicím filtrem a odsáváním olejové mlhy.
• Moderní LED osvětlení, různé příslušenství, návody k obsluze.
• Kompaktní konstrukce 2 130 x 1 780 x 2 300 mm (plus odsávání olejové mlhy).
Stav: Velmi dobrý stav! Vhodná pro všechny brusné úlohy!
Pro zhlédnutí videa stroje, klikněte zde:
Dodání: Ze skladu, ihned k dispozici, FCA Metzingen
Platba: pouze netto – po obdržení faktury
Stále velký výběr brusek skladem – rádi poptejte Vaši potřebu!
Malý inzerát
Metzingen
472 km
Povrchová bruska
GEIBEL & HOTZFS 840 KT CNC
Zavolat
Stav: použitý, Rok výroby: 2013, Brusná délka 800 mm
Brusná šířka 400 mm
Výška obrobku 375 mm
Ovládání Siemens 840 D
Celkový příkon 18 kW
Hmotnost stroje cca 2,6 t
N A B Í D K A
Můžeme Vám nezávazně nabídnout ze skladu, s výhradou omylů a mezitímního prodeje:
GEIBEL & HOTZ
CNC horizontální rovinná a profilová bruska
Typ FS 840 KT CNC
Rok výroby 2013 38040513
_____
Maximální brusná délka (podélný pohyb stolu 850 mm) 800 mm
Maximální brusná šířka (příčný pohyb do 400 mm) 450 mm
Maximální brusná výška pod kotoučem cca 375 mm
Vzdálenost stůl – osa vřetene min./max. 140 – 525 mm
Standardní rozměr magnetické desky 800 x 400 mm
Maximální zatížení stolu 700 kg
Rychlost stolu 5 – 35 000 mm/min
Rychlost příčného/svislého posuvu 5 – 4 000 mm/min
Rozměr brusného kotouče 300 x 50 x 76,2 mm (350 x 100 x 76,2)
Maximální řezná rychlost 45 m/s
Výkon brusného vřetene cca 9 kW
Celkový pohon cca 18 kW - 400 V - 50 Hz
Hmotnost cca 2 600 kg
Příslušenství / Speciální vybavení
• Stroj je vybaven snadno a volně programovatelným CNC řízením SIEMENS řady 840 D SolutionLine s přídavným brusícím softwarem GEIBEL & HOTZ. Snadné ovládání, textová a grafická podpora, snadné programování i složitých kontur kotouče a rychlé řetězení brusných operací včetně všech běžných brusných cyklů.
• Elektronické ruční kolečko pro 3 osy.
Fpedpewd Tx Iefx Am Hoh
• Pohyb stolu je realizován kuličkovým šroubem (KT), což umožňuje velmi vysoké i velmi nízké rychlosti stolu, ideální i pro profilové broušení.
• Příčný posuv (Z) a přísuv (Y) jsou realizovány přes kuličkový šroub s inkrementálním odměřovacím systémem.
• Diamantové orovnávací zařízení na levé straně stolu (vhodné i pro profilové orovnání); další poháněné diamantové orovnávací zařízení (lze instalovat na stůl) s automatickým orovnávacím cyklem včetně kompenzace.
• HOFMANN vyvažovací zařízení EasyBalancer EB3100 (s nainstalovaným snímačem otáček & vibrací)
• V současnosti k dispozici pouze malá magnetická deska 110 x 200 mm.
• Zařízení pro mokré broušení se samostatně stojícím pásovým filtrem chladicí kapaliny
• Kompletní opláštění s elektricky monitorovanými posuvnými dveřmi, samostatně stojící rozvaděč, pracovní osvětlení, různé příslušenství
• Návody k obsluze
Stav: Dobrý až velmi dobrý stav! Vhodný pro všechny brusné operace!
Dodání: Ze skladu, ihned k dispozici, FCA Metzingen
Platba: Čistá – po obdržení faktury
Velký výběr brusek skladem – poptejte svoji potřebu!
Malý inzerát
Mierlo
718 km
Povrchová bruska
RogiFSG-4080A
Zavolat
Stav: nový, Povrchová bruska ROGI typ FSG-4080A
Rozměry stolu ----- 406 x 813 mm
Podélný posun pracovního stolu ----- 900 mm
Příčný posun pracovního stolu ----- 450 mm
Vykládání ----- 580 mm
Maximální přípustná hmotnost obrobku ----- 500 kg
Fjdpfjga T Iajx Am Hjph
Brusný kámen ----- 350×40×127 mm
Motor ----- 4 KW
Hmotnost ----- 3400 kg
Rozměry stroje ----- 3600×2630 mm
Malý inzerát
Staufenberg
489 km
Povrchová bruska
REISHAUERAM
Zavolat
Stav: použitý, Rok výroby: 1972, Technické detaily:
Průměr brusného kotouče: 400 mm
Celkový potřebný výkon: 3 kW
Hmotnost stroje cca: 1,5 t
Potřebný prostor cca: 1,5 x 1,4 x 1,3 m
Profilovací stroj na ozubená kola REISHAUER AM
Šířka brusného kotouče max. 104 mm
Průměr brusného kotouče max. 400 mm
Modul - max. 7
Modul - min. 0,5
Úhel tlaku 10 - 30 °
Průměr mlecího šneku 270 - 400 mm
Šířka brusného šneku max. 62/84/104 mm
Otáčky brusného šneku: při profilování 18/35/70 ot/min
elektrická verze - napětí/frekvence 380 / 50 V/Hz
Podélný pohyb obvazového zařízení 156 mm
*
Fpjdjwi Ni Tepfx Am Heh
Malý inzerát
Grafenberg
470 km
Povrchová bruska
MikromatSFW 200 PA 2
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), Velmi dobrá bruska na povrchy
plocha stolu / pracovní plocha 200 x 600 mm
Technický popis v příloze v PDF.
Fjdporbzahofx Am Hoph
Aukce
Aukce ukončena
Baden-Württemberg
486 km
Povrchová bruska
RosaIron 12.6
Stav: připraven k použití (použité), Rok výroby: 1996, provozní hodiny: 5 592 h, Funkčnost: plně funkční, TECHNICKÉ ÚDAJE
Délka broušení: 1 200 mm
Šířka broušení: 450 mm
Max. rozměr brusného kotouče: 400 x 60 x 127 mm
Vzdálenost brusného kotouče od magnetu max.: cca 400 mm
DETAILY STROJE
Fpjdpfxex E U A De Am Hjh
Rozměry a hmotnost
Rozměry (D x Š x V): 4 000 x 2 300 x 2 400 mm
Hmotnost: 5 800 kg
Provozní hodiny
Otáčkové hodiny vřetena: 5 592 h
Provozní doba: 44 885 h
VYBAVENÍ
Magnetická upínací deska 1 200 x 500 mm
Borazonový brusný kotouč (namontovaný)
Aukce
Aukce ukončena
Hessen
489 km
Povrchová bruska
Ziersch & Baltrusch8.30
Stav: použitý, Rok výroby: 1992, Funkčnost: plně funkční, délka broušení: 600 mm, šířka broušení: 250 mm, posuvová délka osa X: 600 mm, délka posuvu osy Y: 250 mm, délka posuvu osy Z: 250 mm, Bez rezervní ceny - garantovaný prodej při nejvyšší nabídce!
TECHNICKÉ ÚDAJE
Název řídicí jednotky: Siemens 810G
Délka broušení: 600 mm
Fpsdpfxewm H Hqo Am Hoh
Šířka broušení: 350 mm
Pracovní oblast X / Y / Z: 600 / 250 / 250 mm
DETAILY STROJE
Celkový potřebný výkon: 8,8 kW
Hmotnost stroje: cca. 2,7 tuny
Malý inzerát
Reiden
622 km
Povrchová bruska
MägerleMFP-220-50
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), Řízení : Siemens Sinumerik 840D SL
Dostupné příslušenství:
- různé držáky brusných kotoučů
- Zvedací čerpadlo pro chlazení maziva
- Různé náhradní díly pro stroj, dokumenty ke stroji
- Magnetický stůl 2000 x 250 mm včetně upínací hydrauliky
- Počet hodin stroje: 8 000 h (od roku 2018)
- Stolní drezína: značka Dittel
- Brusná hlava: ručně otočná
Délka stroje 6,6 m
Šířka 2,8 m
Fodpoulghcofx Am Hjph
Výška 2,5 m
Hmotnost 14'000 kg
Pohony Siemens
Malý inzerát
Reiden
622 km
Povrchová bruska
MägerleMFP-220-50
Zavolat
Stav: velmi dobrý (použité), Řízení : Siemens Sinumerik 840D SL
Dostupné příslušenství:
- různé držáky brusných kotoučů
- Zvedací čerpadlo pro chlazení maziva
- Různé náhradní díly pro stroj, dokumenty ke stroji
- Magnetický stůl 2000 x 250 mm včetně upínací hydrauliky
- Počet hodin stroje: 24 000 h (od roku 2014)
- Stolní drezína: značka Dittel
- Brusná hlava: ručně otočná
Délka stroje 6,6 m
Šířka 2,8 m
Fpsdpfoulgh Ajx Am Heh
Výška 2,5 m
Hmotnost 14'000 kg
Pohony Siemens
Malý inzerát
Schwerte
586 km
Povrchová bruska
ELB-SchliffSWBDE 12-NCK
Zavolat
Stav: použitý, Délka broušení / mm
Šířka broušení / mm
Výška obrobku / mm
Celkový potřebný výkon / kW
Fodsxxb Nbopfx Am Hoph
Přibližná hmotnost stroje / t
Přibližné rozměry / m
Malý inzerát
Hattenhofen
448 km
Bruska na povrch s otočným stolem
KehrenRi 6
Zavolat
Stav: připraven k použití (použité), Rok výroby: 1995, Funkčnost: plně funkční, číslo stroje/vozidla: 4304, průměr otočného stolu: 600 mm, výška broušení: 450 mm, celková hmotnost: 14 500 kg, Stroj je vybaven 3 vřeteny, povrchové broušení, vnější broušení, broušení otvorů
Osa B věže s roztečí 1°
Fpjdjvt A Rtopfx Am Hsh
Včetně pásového filtračního systému
Malý inzerát
Ennepetal
599 km
Povrchová bruska
GERD WOLFFG115
Zavolat
Stav: nový, Rok výroby: 2025, Funkčnost: plně funkční, délka broušení: 340 mm, šířka broušení: 170 mm, celková výška: 730 mm, celková délka: 930 mm, celková šířka: 780 mm, Plošná bruska G115 je kompaktní bruska určená pro obrábění obvodu nebo čelní plochy brusného kotouče na horizontálních nebo vertikálních plochách obrobku. Pomocí přípravků nebo tvarovaných brusných kotoučů lze obrábět i šikmé nebo tvarované povrchy. Stroj je ideální pro malé podniky, údržbářské dílny, domácí dílny, laboratoře, demonstrační účely apod.
TECHNICKÉ ÚDAJE
Maximální úběr: ne více než 0,03 mm
Maximální obvodová rychlost brusného kotouče: 35 m/s
Rozměr stolu: 152×304 mm
Maximální výška broušení: 210 mm
Podélný posuv stolu: 340 mm
Příčný posuv stolu: 170 mm
T-drážka stolu: 1-12 mm
Vnější průměr × vnitřní průměr × tloušťka kotouče: 180×32×13 mm
Fsdpjxb Uq Dsfx Am Hoph
Motor brusné hlavy: 550 W/220 V
Interval ručního posuvu vertikálu: 0,025 mm
Interval ručního posuvu příčného směru: 0,02 mm
Čistá hmotnost / hrubá hmotnost: 210/260 kg
Rozměry stroje: 930×780×730 mm
Rozměry balení: 1100×760×860 mm
Pracovní stůl je možné posouvat vpřed/vzad a vlevo/vpravo.
Brusná hlava je výškově stavitelná.
Vysoká tuhost stroje jako celku.
Brusná hlava pracuje plynule.
Kompaktní konstrukce a nízká hlučnost.
Pracovní kabina je k dispozici zvlášť.
Stroj je mazán ruční olejovou pumpou; ke mazání stačí vytáhnout páku.
Potřebujete-li speciální příslušenství pro zvýšení efektivity, kontaktujte zákaznický servis (speciální příslušenství se prodává samostatně).
INFORMACE O PRODUKTU:
Radiální házivost osy kuželové díry od proximálního konce hlavní vřetena je 0,01~0,02 mm na vzdálenosti 100 mm.
Malý inzerát
Kirchheim unter Teck
458 km
Povrchová bruska
JUNGJF415 / JF420 SPM-X
Zavolat
Stav: servisně repasovaný (použitý), Rok výroby: 2025, délka broušení: 400 mm, šířka broušení: 200 mm, JUNG JF 415 / JF 420
mechanicky, geometricky a elektricky zrekonstruované.
podle nového strojního protokolu JUNG
s novým řídicím systémem SIEMENS (12" Touch-OP), do kterého se promítly naše 25leté zkušenosti s generálními opravami strojů JUNG.
- nový rozváděč s regulací přídržné síly a tyristorovou regulací
pro hlavní vřetenový motor
- Modernizace ovládání pomocí 12" dotykového ovládání cyklu Siemens s velmi přehledným ovládacím panelem
- Volitelný modul vzdálené údržby
Fpodpfx Aec S Agvem Heh
- Textové zobrazení chyb (vícejazyčné)
- elektromechanický krokový motor s programovatelným automatickým resetem
- Hrubovací/finišovací podavač
- Předem volitelné tahy při vyhoření
- Kompenzace za oblékání
- ponorné broušení
- Automatické centrální mazání
- Všechny číselné hodnoty (přívod) a funkce zapnutí/vypnutí
jako je hydraulika a chladicí kapalina, lze nastavit pomocí dotykového panelu.
- Všechny analogové hodnoty, jako je rychlost, adhezní síla a příčná rychlost.
a funkce broušení přístupné přímo z brusky pomocí otočných a přepínacích spínačů.
- se zárukou 12 měsíců
Brusná plocha 400 x 200 mm
Doba dodání: po dohodě
Rádi přijmeme vaši použitou brusku JUNG na částečnou výměnu.
Malý inzerát
Kirchheim unter Teck
458 km
Bruska na povrch s otočným stolem
JUNGHFR 30 - SUPROMATIC HFR30
Zavolat
Stav: generálně opravený (použitý), Rok výroby: 2025, průměr otočného stolu: 320 mm, JUNG HFR30 nebo H30
mechanicky a geometricky zrekonstruované.
podle nového strojního protokolu JUNG
- nový kulatý magnet
- nová hydraulika
Fpedsbwmamjpfx Am Hsh
Záruka 12 měsíců
doba dodání: po dohodě
Rádi přijmeme vaši použitou brusku JUNG na částečnou výměnu.
Pečeť důvěry
Prodejci certifikovaní společností Werktuigen

Malý inzerát
Kirchheim unter Teck
458 km
Povrchová bruska
JUNGHF 50 Eco / EVO
Zavolat
Stav: generálně opravený (použitý), Rok výroby: 2025, délka broušení: 600 mm, šířka broušení: 250 mm, průměr brusného kotouče: 225 mm, JUNG HF50
mechanicky, geometricky a elektricky zrekonstruované.
Fpjdpjbwl Ubsfx Am Heh
podle nového strojního protokolu JUNG
se zárukou 12 měsíců
max. velikost magnetu: 600 x 200 mm (standardně 500 x 200 mm)
max. brusná plocha: 600 x 250 mm
doba dodání: po dohodě
Rádi přijmeme vaši použitou brusku JUNG na částečnou výměnu.
Malý inzerát
Kirchheim unter Teck
458 km
Povrchová bruska
JUNGJF 625 / 630
Zavolat
Stav: generálně opravený (použitý), Rok výroby: 2025, délka broušení: 600 mm, šířka broušení: 300 mm, průměr brusného kotouče: 300 mm, JUNG JF625 / JF630
mechanicky, geometricky a elektricky zrekonstruované.
Fpedpfxsdrmlns Am Hjh
podle nového strojního protokolu JUNG
s novým řídicím systémem SIEMENS (12" Touch-OP), do kterého se promítly naše 25leté zkušenosti s generálními opravami strojů JUNG.
- nový rozváděč s regulací přídržné síly a tyristorovou regulací
pro hlavní vřetenový motor
- Modernizace ovládání pomocí 12" dotykového ovládání cyklu Siemens s velmi přehledným ovládacím panelem
- Volitelný modul vzdálené údržby
- Textové zobrazení chyb (vícejazyčné)
- nový rozváděč s regulací přídržné síly a tyristorovou regulací
pro hlavní vřetenový motor
- elektromechanický krokový motor s programovatelným automatickým resetem
- Hrubovací/finišovací podavač
- přednastavitelné tahy při vyhoření
- Kompenzace za oblékání
- ponorné broušení
- Automatické centrální mazání
- Všechny číselné hodnoty (přívod) a funkce zapnutí/vypnutí
jako je hydraulika a chladicí kapalina, lze nastavit pomocí dotykového panelu.
- Všechny analogové hodnoty, jako je rychlost, adhezní síla a příčná rychlost.
a funkce broušení přístupné přímo z brusky pomocí otočných a přepínacích spínačů.
- se zárukou 12 měsíců
Brusná plocha: 600 x 250 mm
Doba dodání: po dohodě
Malý inzerát
Lüdenscheid
573 km
Bruska s dvojitým povrchem
FLOTTTSB 250 P (NEU ab Werk)
Zavolat
Stav: nový, Rok výroby: 2026, Verze pro stolní počítače
-Vysoký výkon
- Výškově nastavitelné zařízení pro pásovou brusku 0-90°
-Maximální využitelná plocha brusné plochy
Fedpfx Ashhiaaem Hoph
-Nastavení pásku s jemným nastavením
Kombinovaná pásová bruska/bruska
-Podélný doraz pro vedení materiálu
-Dokonale vyvážené a s nízkými vibracemi
-Oboustranné připojení pro odsávání prachu Ø 50 mm
-Ochranný spínač motoru s podpěťovou spouští
-Pevný doraz
-1 brusný pás standardní (hnědý), zrnitost 80
-1 brusný kotouč 250 x 40 x 51 mm, zrnitost 80
-Ochrana proti jiskrám
-Připojovací kabel se zástrčkou CEE
Příplatek za speciální vybavení/volitelné vybavení:
- Stojan stroje, tlačítko nouzového zastavení, brzda a odsávání / 2260 € (položka 330.370)
- Stojan stroje, tlačítko nouzového zastavení a brzda / 1 030 € (položka 330 365)
- Stojan stroje s nádrží na vodu / 360,- €
DOPRAVA: ZDARMA (v rámci Německa)
NENÍ TO TEN SPRÁVNÝ STROJ?
JSME PARTNEREM PODPORNÉHO POINTU FLOTT A NABÍZÍME VŠECHNY PRODUKTY Z ŘADY FLOTT!
POŽÁDEJTE O CENOVOU NABÍDKU!
Malý inzerát
Siedlce
544 km
Povrchová bruska
CORMAK400x1000 automatic
Zavolat
Stav: nový, Rok výroby: 2026, Bruska pro nepřetržitý provoz ve výrobě, velký rozsah broušení a programovatelná řídicí jednotka SIEMENS PLC, moderní stabilní konstrukce. Vřeteník se pohybuje po dvou párech vodicích drah. Automatické posuvy pro 3 osy, standardně digitální odečet.
Charakteristika stroje
Automatický posuv pro 3 osy
Digitální odečet
Robustní konstrukce
Velmi vysoká přesnost
Fsdpfx Amjkkdp Is Hoph
Technické specifikace
Velikost pracovního stolu 406x1020 mm
Otvor stolu 14x3 mm
Rychlost podélného pohybu stolu 7~23 m/min
Maximální vzdálenost od povrchu stolu ke středu vřetena 570 (460) mm
Maximální užitečné zatížení (včetně rukojeti) 600 kg
Automatický přerušovaný posuv (příčný pohyb stolu) 0,1~8 mm
Zrychlený posuv (příčný pohyb stolu) 990 mm/min
Ruční posuv 0,02 (0,001") mm 5 (0,2") mm
Velikost brusného kotouče 350 x 40 x 127 mm
Otáčky brusného kotouče 1450 ot/min
Vlastní posuv (svislý zdvih) 0,005/0,01/0,02/ 0,03/0,04/0,05 mm
Zrychlený posuv (vertikální pohyb) 480 mm/min
Rychlost ručního posuvu (vertikální pohyb) 0,005 (0,0002') mm/div.
1 (0,04') mm/ot.
Motor vřetena 5,5 kW
Motor olejového čerpadla 2,2 kW
Motor chladicího čerpadla 0,14 kW
Vertikální pohon motoru 1 kW
Pohon příčného motoru 0,04 kW
Hmotnost 4000 kg
Rozměry stroje 4400 x 2400 mm
Vybavení závislé na verzi
Digitální odečet
Magnetický stůl 406x1020
Brusný kotouč
Třmen pro vyvážení brusného kotouče
Držák brusného kotouče
Chladicí systém
Obtahovací zařízení pro brusné kotouče
Odlučovač třísek
Halogenové osvětlení
Uvedená cena je NETTO. Cena nezahrnuje náklady na dopravu.
Pro více informací nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo e-mailem. Zveme vás, abyste si prohlédli naši nabídku na našich webových stránkách.
Usnadňujeme vám hledání: "přesné brusky na povrch"
Okamžitě a zdarma obdržíte nové nabídky e-mailem.
Můžete kdykoli jednoduše ukončit vyhledávací úkol.

Informujte se nyní
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Vložit inzerát nyní
*za inzerát/měsíc





































































































































































