Prodej použitých Lenord+Bauer Gel 260-V-01250A201 (37 140)
Wiefelstede Rotační snímač
Lenord+BauerGEL 260-V-01250A201
Wiefelstede Rotační snímač
Lenord+BauerGEL 260-VN00500A000
Wiefelstede Pulzní kodér
Trenčianske Stankovce Engel Victory 750 H/ 330L/260 Combi – 2010 (nízká provozní doba)
EngelVictory 750 H/ 330L/260 Combi - 2010
Łódź Vstřikovací stroj
EngelVictory 1350/260 Tech Ecodrive
Łódź Vstřikovací stroj
EngelVictory 2460/260 Tech Ecodrive
Rumunsko Hydraulické vstřikovací stroje
EngelVICTORY 1350/260 tech
Eisingen Vstřikovací stroj
Rödermark Hydr. horizontální pásová pila
BAUERS 260
Remscheid Komponenta
Bauer Böcker 1000V Rundspiegel - ! - 490/29
Schrobenhausen Bauer BG 28 V
BauerBG 28 V
Schrobenhausen Bauer MR 100 V -02
BauerMR 100 V -02
Schrobenhausen Farmář BG 39 V
BauerBG 39 V
Wilhelmshaven Bauer BG 40 V
BauerBG 40 V
Schrobenhausen Bauer Vibro MR 125 V
BauerVibro MR 125 V
Prüm Silniční zametač
WintecVario FX 260 V
Wiefelstede Nabíječka pro vysokozdvižný vozík 24 V 260-300 Ah
Sonnenscheindryfit TL 24V 260-300 Ah
Wymysłów Motor BAUMÜLLER Nürnberg GNA 132 MV, 12 kW, 400 V, 1260–4000 ot./min.
Silnik BAUMÜLLER Nürnberg GNA 132 MV, 12 kW, 400 V, 1260–4000 obr/minSilnik BAUMÜLLER Nürnberg GNA 132 MV, 12 kW, 400 V, 1260–4000 obr/min
Neukamperfehn Ochrana stojanu Ochrana stojanu Ochrana beranu
Gesamthöhe: 1.000 mm / gelb / V /für Rahmenprofilbreite: 120 mm
Gesamthöhe: 750 mm / gelb / V /für Rahmenprofilbreite: 90 mm
Remscheid řídicí jednotka
EngelGNM 5440 Motor 24 V SN:J33134
Wien Vstřikovací stroj
ENGELES 1800/300HL-V
Wien Vstřikovací stroj
ENGELInsert 500 V/Schuttle