Monforts KNC5-1500
Pevná cena plus DPH
Stav
Použitý (plně funkční)
Umístění
Dorfen Německo
Cyklem řízený soustruh Monforts KNC5-1500
more Images
Monforts KNC5-1500
Monforts KNC5-1500
Monforts KNC5-1500
Monforts KNC5-1500
Monforts KNC5-1500
Údaje o stroji
Označení stroje:
Cyklem řízený soustruh
Výrobce:
Monforts
Model:
KNC5-1500
Stav:
dobrý (použitý)
Funkčnost:
plně funkční
Cena a lokalita
Pevná cena plus DPH
Umístění:
Oberdorfener Straße 5A, 84405 Dorfen, Deutschland Německo
Zavolat
Technické údaje
Vřetenový otvor:
70 mm
Soustružnická délka:
1 500 mm
Soustružnický průměr:
500 mm
Celková hmotnost:
3 300 kg
Popis
Monforts KNC5-1500 soustruh na prodej v dobrém stavu.
Prohlídka pod proudem je možná.
Nakládka pomocí vysokozdvižného vozíku nebo jeřábu.
Pracovní oblast:
Vzdálenost mezi hroty: 1580 mm
Gbsdpsypbcdjfx Agxel
Průměr otáčení nad ložem: 500 mm
Průměr otáčení nad suportem: 290 mm
Posuv suportu: 265 mm
Posuv horního suportu: 140 mm
Šířka lože: 360 mm
Šířka suportu: 220 mm
Délka vedení lože suportu: 615 mm
Průřez soustružnického nože: 32x25 mm
Průměr vřetene na předním ložisku: 100 mm
Upínání vřetene dle DIN 55027, velikost 8
Průchod materiálu: 70 mm
Kužel vřetene: metrický 80
Hlavní pohon: plynule nastavitelný, třífázový motor
Výkon pohonu (50/100% ED): 15/11 kW
Otáčkový rozsah: 2-2800 ot/min
Převodový stupeň I: 2-280 ot/min
Převodový stupeň II: 7-1120 ot/min
Převodový stupeň III: 28-2800 ot/min
Třífázový servopohon s mechanickou bezpečnostní spojkou
Rychloposuv podélný/čelní: 10/5 m/min
Rozsah řezání závitů:
Podélné a kuželové závity, stoupání 0,001-500 mm
Pinola koníku: průměr 80 mm
Vysunutí pinoly: 160 mm
Vnitřní kužel MK5
Nástrojové vybavení:
Multifix rychloupínací držák nástrojů velikost C
Chladicí zařízení: tlak/průtok 0,4 bar/10 l/min
Rozměry stroje (d/š/v): 3330x1550x1790 mm
Hmotnost: cca 3300 kg jako transportní jednotka
Lože: torzně tuhé, vodící dráhy kalené a broušené
Převodovka: 3stupňová s koncovým spínačem
elektrická brzda v hlavním motoru
Procházející suport s nastavitelnou klínovou lištou
Podélný a čelní pohon přes kuličkové šrouby řízené třífázovým motorem
Přepínání posuvu a rychloposuvu křížovým pákovým přepínačem
Podélný a čelní pohyb elektronickými ručními kolečky
Volič inkrementů ve spojení s elektronickým ručním kolečkem
Dodatečné konturové ruční kolečko
Automatické centrální mazání vodicích drah a kuličkových šroubů
Upínatelný horní suport
Rychloupínací držák nástrojů
Upínání na vedení lože excentrickou pákou
Další upínání pomocí upínacích šroubů při vysoké hmotnosti
Nastavení pinoly ručním kolečkem
Upínání hrotu pinoly MK5
Připojovací napětí 3 x 400 V +/-10 %, 50 Hz, pro sítě TN-S nebo TN-C bez proudového chrániče