Formátovací pila s předřezem MJ45Y-2000
PERFECT MJ45Y-2000
Pevná cena plus DPH
Rok výroby
2025
Stav
Nový (plně funkční)
Umístění
Powiat kartuski Polsko
Formátovací pila s předřezem MJ45Y-2000 PERFECT MJ45Y-2000
more Images
YouTube video
PERFECT MJ45Y-2000
PERFECT MJ45Y-2000
PERFECT MJ45Y-2000
PERFECT MJ45Y-2000
PERFECT MJ45Y-2000
PERFECT MJ45Y-2000
PERFECT MJ45Y-2000
PERFECT MJ45Y-2000
PERFECT MJ45Y-2000
Údaje o stroji
Označení stroje:
Výrobce:
PERFECT
Model:
MJ45Y-2000
Rok výroby:
2025
Stav:
nový
Funkčnost:
plně funkční
Cena a lokalita
Pevná cena plus DPH
Umístění:
ul. Kaszubska 13, 83-334 Mojusz, Polska Polsko
Zavolat
Technické údaje
Vstupní napětí:
400 V
Vstupní frekvence:
50 Hz
Typ vstupního proudu:
trojfázový
Řezná výška (max.):
85 mm
Maximální šířka řezání:
1 200 mm
Průměr pilového kotouče:
315 mm
Naklápění kotouče pily:
45 °
Typ nastavení výšky:
mechanický
Typ pohonu:
elektrický
Maximální otáčky:
6 000 ot./min
Celková hmotnost:
600 kg
Vybavení:
Označení CE, dokumentace / manuál, kryt pilového kotouče
Popis
Model: MJ45Y 2000
Značka: PERFECT, POLSKO
– certifikát CE
– návod k obsluze v polštině
– dostupnost náhradních dílů nyní i v budoucnu
TECHNICKÉ PARAMETRY:
– délka řezu: 2000 mm
– šířka řezu: 1200 mm
– výška řezu 90°: 85 mm
– naklápění pilového kotouče: 0° - 45°
– max. průměr hlavního pilového kotouče: 315 mm
– max. průměr předřezávacího kotouče: 125 mm
– hlavní motor: 4 kW
– předřezávací motor: 0,75 kW
– otáčky hlavního pilového kotouče: 4000 / 6000 ot./min
– otáčky předřezávacího kotouče: 8000 ot./min
– pojezd vozíku na ocelových tyčích
– dva samostatné motory
– motor S1 – určený pro nepřetržitý provoz
– ochranný kryt na rameni – požadavek bezpečnostních předpisů
– centrální mazání
– paralelní pravítko s přesným nastavením
– výsuvné vodítko až do 2300 mm
– dva kloubové dorazy / západky
– formátovací stůl z hliníku, šířka: 370 mm
– formátovací stůl s plynulým zajištěním
– elektronický ukazatel úhlů řezání
– výklopný horní odsávací kryt
– úhlové pravítko pro úkosové řezy
– odsávací hrdla: Ø 100 mm, Ø 80 mm
– rozměry pracovního stolu: 1850 x 1700 mm
– výška stolu: 880 mm
– rozšíření stolu: 660 x 765 mm
ROZMĚRY PO SESTAVENÍ:
– délka: 2800 mm
– šířka: 2000 mm
– výška: 1340 mm
– hmotnost: 620 kg
ROZMĚRY BALENÍ:
– délka: 2070 mm
– šířka: 1100 mm
Godpfx Aoyuf Eyegxobl
– výška: 1250 mm